Duncan Fox

Duncan Fox AAQS

AAQS Duncan Fox (DUNCANFOX.SN) na dzień 21 paź 2026 wynosi 6. W roku ubiegłym AAQS wynosił 6,00 — zmiana o 0,00% (niższy).

AAQS

6

Rok do roku

0,00%

Ostatnia aktualizacja:

Duncan Fox ma obecny AAQS wynoszący 6.

Wysoki AAQS może być postrzegany jako pozytywny wskaźnik, że firma rozwija się pomyślnie.

Inwestorzy mogą przypuszczać, że firma jest na dobrej drodze do generowania zysków.

Z drugiej strony ważne jest, aby rozważyć AAQS akcji Duncan Fox w porównaniu z osiągniętymi zyskami i innymi firmami w tej samej branży. Wysoki AAQS nie jest absolutną gwarancją pozytywnych przyszłych wyników. Tylko w ten sposób można uzyskać pełny obraz wyników firmy.

Aby lepiej ocenić rozwój firmy, ważne jest porównanie AAQS z innymi firmami w tej samej branży. Ogólnie rzecz biorąc, inwestorzy powinni zawsze rozważać AAQS firmy w kontekście innych wskaźników, takich jak zysk, EBIT, przepływy pieniężne i inne, w celu podjęcia świadomej decyzji inwestycyjnej.

Duncan Fox AAQS Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

AAQS
Data
AAQS
1 sty 2017
6,00 CLP
1 sty 2018
6,00 CLP
1 sty 2019
6,00 CLP
1 sty 2020
6,00 CLP
1 sty 2021
6,00 CLP
1 sty 2022
6,00 CLP
1 sty 2023
6,00 CLP
1 sty 2024
6,00 CLP
Duncan Fox AAQS Historia
ROKAAQSRok do roku
60,00%
60,00%
60,00%
60,00%
60,00%
60,00%
60,00%
60,00%
60,00%
60,00%
6—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Duncan Fox Analiza akcji

Co robi Duncan Fox? Duncan Fox SA generates revenue through multiple business segments. The company earns from its 40.51% stake in Sociedad Pesquera Coloso SA, which processes fish flours, canned seafood, and aquacultures salmon. Hotel services are provided via the Holiday Express Inn hotels chain, offering accommodation and hospitality. Fresh and frozen horticultural products are processed and distributed, alongside the import and distribution of ready meals. Real estate development projects in Argentina form another revenue stream, with subsidiaries like Talbot Hotels SA, Inversiones El Ceibo SA, Inversiones Los Olivillos SA, Maguey Shipping SA, and Inversiones Los Cerezos SA supporting these operations. The primary buyers for Duncan Fox SA's products include consumers purchasing hotel stays at Holiday Express Inn, retailers buying horticultural products and ready meals, and clients investing in real estate projects. Sociedad Pesquera Coloso SA serves the food processing industry with its fish flour and canned seafood products. The company's subsidiaries operate within Argentina, focusing on local market segments for seafood processing, hospitality, agricultural distribution, and real estate development. Revenue streams are diversified across seafood processing, hotel operations, horticultural distribution, and real estate. Sociedad Pesquera Coloso SA is central to the seafood segment, while Holiday Express Inn drives hospitality revenue. The subsidiaries manage specific segments: Talbot Hotels SA for hotel services, Inversiones El Ceibo SA for real estate, and others for shipping and agricultural products. These entities collectively support Duncan Fox SA's multi-faceted business model. Duncan Fox jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Duncan Fox

AAQS spółki Duncan Fox wynosi 6 w roku 2024.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój AAQS Duncan Fox od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

AAQS to wskaźnik opracowany przez AlleAktien.

AAQS to wskaźnik opracowany przez AlleAktien.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Jakość — Duncan Fox

Wszystkie wskaźniki finansowe — Duncan Fox