Chuo Spring Co

Chuo Spring Co Koszty odsetek

Koszty odsetek Chuo Spring Co (5992.T) na dzień 4 lis 2026 wynosi 903,30 Mln. JPY. W roku ubiegłym Koszty odsetek wynosił 2,09 Mld. JPY — zmiana o -56,72% (niższy).

Koszty odsetek

903,30 Mln.JPY

Rok do roku

-56,72%

Ostatnia aktualizacja:

Koszty odsetek Chuo Spring Co wynosi 2025 903,30 Mln. JPY. Koszty odsetek Chuo Spring Co wynosił 2024 2,09 Mld. JPY. Spada o -56,72% niższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Chuo Spring Co Koszty odsetek Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Koszty odsetek
Data
Koszty odsetek
1 sty 2018
109,62 Mln. JPY
1 sty 2019
625,65 Mln. JPY
1 sty 2020
250,58 Mln. JPY
1 sty 2021
1,43 Mld. JPY
1 sty 2022
1,44 Mld. JPY
1 sty 2023
1,15 Mld. JPY
1 sty 2024
2,09 Mld. JPY
1 sty 2025
903,30 Mln. JPY
Chuo Spring Co Koszty odsetek Historia
ROKKoszty odsetekRok do roku
903,30 Mln.JPY-56,72%
2,09 Mld.JPY+82,09%
1,15 Mld.JPY-20,24%
1,44 Mld.JPY+0,41%
1,43 Mld.JPY+471,18%
250,58 Mln.JPY-59,95%
625,65 Mln.JPY+470,73%
109,62 Mln.JPY-42,69%
191,30 Mln.JPY-188,90%
-215,18 Mln.JPY-121,65%
993,82 Mln.JPY+71,64%
579,00 Mln.JPY—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Chuo Spring Co Analiza akcji

Co robi Chuo Spring Co? Chuo Spring Co., Ltd. generuje przychody z produkcji i sprzedaży sprężyn, kabli sterowniczych oraz akcesoriów motoryzacyjnych w ramach czterech segmentów geograficznych. Segment Japonii koncentruje się na sprężynach podwoziowych, sprężynach precyzyjnych, kablach, projektowaniu i rozwoju części samochodowych, produkcji sprzętu powiązanego, obróbce materiałów budowlanych, projektowaniu szpul, procesach galwanizacyjnych oraz usługach transportowych. Segmenty Ameryki Północnej i Chin specjalizują się w sprężynach precyzyjnych i kablach, podczas gdy segment Azji zajmuje się rozwojem i sprzedażą sprężyn precyzyjnych, kabli oraz projektowaniem i produkcją części samochodowych. Do klientów należą producenci pojazdów oraz klienci przemysłowi wymagający komponentów precyzyjnych i akcesoriów do pojazdów. Produkty firmy obsługują rynki motoryzacyjne i przemysłowe, przy czym Japonia stanowi główny rynek krajowy, a Ameryka Północna, Chiny i Azja to kluczowe segmenty międzynarodowe. Strumienie przychodów pochodzą z produkcji komponentów dla systemów pojazdu, w tym części zawieszenia, takich jak sprężyny podwoziowe i precyzyjne kable stosowane w montażu samochodów. Zdywersyfikowany portfel produktów w ramach poszczególnych segmentów zapewnia stabilny popyt ze strony dostawców branży motoryzacyjnej i producentów sprzętu. Model operacyjny Chuo Spring kładzie nacisk na lokalizowaną produkcję i sprzedaż w każdym segmencie, przy czym Japonia odpowiada za kompleksowe projektowanie i produkcję części samochodowych, natomiast Ameryka Północna, Chiny i Azja koncentrują się na produkcji sprężyn precyzyjnych i kabli. Taka struktura pozwala firmie zaspokajać regionalne potrzeby branży motoryzacyjnej bez bezpośredniej konkurencji na nakładających się rynkach. Chuo Spring Co jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Chuo Spring Co

Koszty odsetek spółki Chuo Spring Co wynosi 903,30 Mln. JPY w roku 2025.

Koszty odsetek Chuo Spring Co zmienił się z 2,09 Mld. JPY na 903,30 Mln. JPY, co reprezentuje zmianę o -56,72%. Wartość jest niższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Koszty odsetek Chuo Spring Co od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Koszt odsetek reprezentuje koszt zaciągnięcia pożyczki. Wyższe koszty odsetek mogą wskazywać na spółkę o wysokim stopniu lewarowania finansowego.

JPY Koszty odsetek jest kluczowym czynnikiem dla inwestorów. Zmiany tej miary mogą sygnalizować poprawiające się lub pogarszające się fundamenty, bezpośrednio wpływając na cenę akcji. Na platformie Eulerpool można śledzić Chuo Spring Co Koszty odsetek historycznie i w czasie rzeczywistym.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rachunek zysków i strat — Chuo Spring Co

Wszystkie wskaźniki finansowe — Chuo Spring Co