B&S Group

B&S Group EBITDA

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) B&S Group (BSGR.AS) na dzień 17 paź 2026 wynosi 125,73 Mln. EUR. W roku ubiegłym EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) wynosił 117,23 Mln. EUR — zmiana o 7,25% (wyższy).

EBITDA

125,73 Mln.EUR

Rok do roku

7,25%

Ostatnia aktualizacja:

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) B&S Group wynosi 2024 125,73 Mln. EUR. EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) B&S Group wynosił 2023 117,23 Mln. EUR. Spada o 7,25% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

B&S Group EBITDA Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

EBITDA
Data
EBITDA
1 sty 2017
105,87 Mln. EUR
1 sty 2018
109,00 Mln. EUR
1 sty 2019
114,63 Mln. EUR
1 sty 2020
90,32 Mln. EUR
1 sty 2021
106,17 Mln. EUR
1 sty 2022
90,71 Mln. EUR
1 sty 2023
117,23 Mln. EUR
1 sty 2024
125,73 Mln. EUR
B&S Group EBITDA Historia
ROKEBITDARok do roku
125,73 Mln.EUR+7,25%
117,23 Mln.EUR+29,23%
90,71 Mln.EUR-14,56%
106,17 Mln.EUR+17,55%
90,32 Mln.EUR-21,21%
114,63 Mln.EUR+5,17%
109,00 Mln.EUR+2,96%
105,87 Mln.EUR+19,09%
88,90 Mln.EUR+3,51%
85,88 Mln.EUR+32,10%
65,01 Mln.EUR—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

B&S Group Analiza akcji

Co robi B&S Group? B&S Group SA, based in Luxembourg, operates as a holding company in the Consumer Discretionary sector, specializing in distribution and marketing services. The company employs 1,935 full-time staff and serves multiple channels and specialized markets through three segments: HTG, which handles bulk purchasing and inventory disposal; B&S, focusing on premium consumer goods with adherence to food safety and cultural requirements; and Retail, offering travel electronics and selected products from HTG and B&S activities. Listed on 23 March 2018, the firm provides essential distribution services across various markets. B&S Group jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje B&S Group

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) spółki B&S Group wynosi 125,73 Mln. EUR w roku 2024.

EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) B&S Group zmienił się z 117,23 Mln. EUR na 125,73 Mln. EUR, co reprezentuje zmianę o 7,25%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) B&S Group od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

EBITDA mierzy wyniki operacyjne przed wpływem struktury finansowej, otoczenia podatkowego i bezgotówkowych kosztów amortyzacji.

EBITDA = EBIT + Amortyzacja i umorzenia

EUR EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) jest kluczowym czynnikiem dla inwestorów. Zmiany tej miary mogą sygnalizować poprawiające się lub pogarszające się fundamenty, bezpośrednio wpływając na cenę akcji. Na platformie Eulerpool można śledzić B&S Group EBITDA (Zysk przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i umorzeniami) historycznie i w czasie rzeczywistym.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rachunek zysków i strat — B&S Group

Wszystkie wskaźniki finansowe — B&S Group