Avantia Co

Avantia Co EV/FCF

EV/FCF (Wartość przedsiębiorstwa do wolnych przepływów pieniężnych) Avantia Co (8904.T) na dzień 22 paź 2026 wynosi -15,99. W roku ubiegłym EV/FCF (Wartość przedsiębiorstwa do wolnych przepływów pieniężnych) wynosił 34,17 — zmiana o -146,80% (niższy).

EV/FCF

-15,99

Rok do roku

-146,80%

Ostatnia aktualizacja:

EV/FCF (Wartość przedsiębiorstwa do wolnych przepływów pieniężnych) Avantia Co wynosi 2026 -15,99 . EV/FCF (Wartość przedsiębiorstwa do wolnych przepływów pieniężnych) Avantia Co wynosił 2025 34,17 . Spada o -146,80% niższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Avantia Co EV/FCF Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

EV/FCF
Data
EV/FCF
1 sty 2019
-2,05 JPY
1 sty 2020
7,27 JPY
1 sty 2021
54,27 JPY
1 sty 2022
-4,22 JPY
1 sty 2023
-8,40 JPY
1 sty 2024
8,75 JPY
1 sty 2025
34,17 JPY
1 sty 2026
-15,99 JPY
Avantia Co EV/FCF Historia
ROKEV/FCFRok do roku
-15,99-146,80%
34,17+290,41%
8,75-204,19%
-8,40+99,18%
-4,22-107,77%
54,27+645,93%
7,27-454,71%
-2,05-105,41%
37,91+855,10%
3,97-130,59%
-12,98-128,63%
45,32+3070,10%
1,43—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Avantia Co Analiza akcji

Co robi Avantia Co? Avantia Co jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Avantia Co

EV/FCF (Wartość przedsiębiorstwa do wolnych przepływów pieniężnych) spółki Avantia Co wynosi -15,99 w roku 2026.

EV/FCF (Wartość przedsiębiorstwa do wolnych przepływów pieniężnych) Avantia Co zmienił się z 34,17 na -15,99, co reprezentuje zmianę o -146,80%. Wartość jest niższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój EV/FCF (Wartość przedsiębiorstwa do wolnych przepływów pieniężnych) Avantia Co od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Wskaźnik EV/FCF mierzy wartość przedsiębiorstwa w stosunku do wolnych przepływów pieniężnych i odzwierciedla prawdziwą zdolność biznesu do generowania gotówki.

Aby ocenić EV/FCF (Wartość przedsiębiorstwa do wolnych przepływów pieniężnych), istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla EV/FCF (Wartość przedsiębiorstwa do wolnych przepływów pieniężnych).

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Avantia Co EV/FCF (Wartość przedsiębiorstwa do wolnych przepływów pieniężnych) z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Wycena — Avantia Co

Wszystkie wskaźniki finansowe — Avantia Co