Alta

Alta CapEx/OCF

Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności Alta (ALT.VN) na dzień 3 lis 2026 wynosi 113,71 %. W roku ubiegłym Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności wynosił 99,31 % — zmiana o 14,51% (wyższy).

CapEx/OCF

113,71 %

Rok do roku

14,51%

Ostatnia aktualizacja:

Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności Alta wynosi 2024 113,71 % . Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności Alta wynosił 2023 99,31 % . Spada o 14,51% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Alta CapEx/OCF Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

CapEx/OCF
Data
CapEx/OCF
1 sty 2017
46,48 VND
1 sty 2018
198,23 VND
1 sty 2019
97,02 VND
1 sty 2020
93,09 VND
1 sty 2021
89,94 VND
1 sty 2022
-84,44 VND
1 sty 2023
99,31 VND
1 sty 2024
113,71 VND
Alta CapEx/OCF Historia
ROKCapEx/OCFRok do roku
113,71 %+14,51%
99,31 %-217,60%
-84,44 %-193,88%
89,94 %-3,38%
93,09 %-4,05%
97,02 %-51,06%
198,23 %+326,48%
46,48 %+2,36%
45,41 %+165,75%
17,09 %-28,98%
24,06 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Alta Analiza akcji

Co robi Alta? Alta Co. generuje przychody z produkcji i obrotu żywicami plastikowymi oraz wyrobami z tworzyw sztucznych, takimi jak pojemniki i opakowania z polietylenu (PE). Firma świadczy kompleksowe usługi poligraficzne dla wydawców książek, czasopism periodycznych, a także druk na rzecz producentów opakowań i reklam. Działalność produkcyjna w obszarze rozrywki obejmuje utwory muzyczne, usługi nagrań oraz działalność teatralną. Ponadto Alta Co. produkuje chusteczki higieniczne i zarządza projektami leasingowymi oraz budowlanymi. Główni odbiorcy produktów z tworzyw sztucznych to producenci i przedsiębiorstwa potrzebujące rozwiązań pakowych, podczas gdy wydawcy i reklamodawcy korzystają z usług poligraficznych. Usługi rozrywkowe skierowane są do publiczności uczestniczącej w występach muzycznych, nagraniach i przedstawieniach teatralnych. Chusteczki higieniczne sprzedawane są nabywcom detalicznym i instytucjonalnym, a oferta leasingowa biurowych adresowana jest do komercyjnych najemców. Spółki zależne i przedsięwzięcia wspólnie obsługują operacje w sektorach produkcji tworzyw sztucznych, poligrafii oraz rozrywki. Proces gromadzenia kapitału spółki obejmuje jedno przedsięwzięcie wspólne, co odzwierciedla strategiczne uwarunkowania finansowe w jej strukturze biznesowej. Alta jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Alta

Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności spółki Alta wynosi 113,71 % w roku 2024.

Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności Alta zmienił się z 99,31 % na 113,71 %, co reprezentuje zmianę o 14,51%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności Alta od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Wskaźnik CapEx/OCF pokazuje, jaki procent przepływu pieniężnego z operacyjności jest reinwestowany w aktywa kapitałowe. Niższe wskaźniki wskazują na więcej wolnej gotówki dostępnej dla akcjonariuszy.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Alta Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności, istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Wskaźnik wydatków kapitałowych do przepływu pieniężnego z operacyjności.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Przepływy pieniężne — Alta

Wszystkie wskaźniki finansowe — Alta