Persistent Systems

Persistent Systems Apjoms

Apjoms no Persistent Systems (PERSISTENT.NS) uz 2026. g. 16. okt. ir 147,48 B INR. Iepriekšējā gadā Apjoms bija 119,39 B INR — izmaiņas 23,53 % (augstāks).

Apjoms

147,48 BINR

YoY

23,53%

Pēdējoreiz atjaunināts:

Gada laikā 2026 Persistent Systems sasniedza apgrozījumu 147,48 B INR, kas ir 23,53% atšķirība salīdzinājumā ar iepriekšējā gada apgrozījumu 119,39 B INR.

Ieņēmumi auga par 22,4 % gadā pēdējos 19 gados līdz 147,48 B INR.

Persistent Systems Apjoms vēsture

  • 3 gadi

  • 10 gadi

  • 25 gadi

  • Max

Apjoms
Datums
Apjoms
2023. g. 1. janv.
83,51 B INR
2024. g. 1. janv.
98,22 B INR
2025. g. 1. janv.
119,39 B INR
2026. g. 1. janv.
147,48 B INR
2027. g. 1. janv. (e)
185,04 B INR
2028. g. 1. janv. (e)
214,65 B INR
2029. g. 1. janv. (e)
248,95 B INR
2030. g. 1. janv. (e)
216,74 B INR
Persistent Systems Apjoms vēsture
GADSApjomsYoY
est216,74 BINR-12,94%
est248,95 BINR+15,98%
est214,65 BINR+16,00%
est185,04 BINR+25,46%
147,48 BINR+23,53%
119,39 BINR+21,56%
98,22 BINR+17,62%
83,51 BINR+46,23%
57,11 BINR+36,36%
41,88 BINR+17,45%
35,66 BINR+5,94%
33,66 BINR+10,95%
30,34 BINR+5,39%
28,78 BINR+24,48%
23,12 BINR+22,26%
18,91 BINR+13,31%
16,69 BINR+28,94%
12,95 BINR+29,41%
10,00 BINR+28,93%
7,76 BINR+29,06%
6,01 BINR+1,23%
5,94 BINR+39,77%
4,25 BINR+34,60%
3,16 BINR—

Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

100 000 pieprasījumu/mēn. bez maksas · bez kartes

Persistent Systems Apjoms

Persistent Systems Akcijas apgrozījums, EBIT, peļņa

  • 3 gadi

  • 5 gadi

  • 10 gadi

  • 25 gadi

  • Max

Apgrozījums
EBIT
Peļņa
Detaļas
Datums
Apgrozījums
EBIT
Peļņa
2023. g. 1. janv.
83,51 B INR
12,59 B INR
9,21 B INR
2024. g. 1. janv.
98,22 B INR
14,94 B INR
10,93 B INR
2025. g. 1. janv.
119,39 B INR
18,89 B INR
14,00 B INR
2026. g. 1. janv.
147,48 B INR
24,84 B INR
18,65 B INR
2027. g. 1. janv. (e)
185,04 B INR
30,46 B INR
22,45 B INR
2028. g. 1. janv. (e)
214,65 B INR
37,35 B INR
27,42 B INR
2029. g. 1. janv. (e)
248,95 B INR
43,99 B INR
33,21 B INR
2030. g. 1. janv. (e)
216,74 B INR
48,47 B INR
35,92 B INR

Persistent Systems Peļņas normas

Persistent Systems akcijas maržas

Persistent Systems maržu analīze demonstrē bruto maržu, EBIT maržu, kā arī peļņas maržu Persistent Systems. EBIT marža (EBIT/Apgrozījums) norāda, cik procentu no apgrozījuma paliek kā operatīvā peļņa. Peļņas marža parāda, cik procentu no Persistent Systems apgrozījuma paliek.
  • 3 gadi

  • 5 gadi

  • 10 gadi

  • 25 gadi

  • Max

Brutomarža
EBIT marža
Peļņas marge
Detaļas
Datums
Brutomarža
EBIT marža
Peļņas marge
2023. g. 1. janv.
28,57 %
15,07 %
11,03 %
2024. g. 1. janv.
26,52 %
15,21 %
11,13 %
2025. g. 1. janv.
27,46 %
15,83 %
11,73 %
2026. g. 1. janv.
31,19 %
16,84 %
12,65 %
2027. g. 1. janv. (e)
31,19 %
16,46 %
12,13 %
2028. g. 1. janv. (e)
31,19 %
17,40 %
12,77 %
2029. g. 1. janv. (e)
31,19 %
17,67 %
13,34 %
2030. g. 1. janv. (e)
31,19 %
22,36 %
16,57 %

Persistent Systems Akciju analīze

Ko dara Persistent Systems? Persistent Systems Ltd. is an information technology company headquartered in Pune, India. The company, listed on the National Stock Exchange under the ticker PERSISTENT.NS, has 15,422 employees. It went public via an IPO on April 6, 2010. Persistent Systems provides technology services including digital strategy and design, software product engineering, client experiences (CX) transformation, cloud and infrastructure solutions, intelligent automation, enterprise IT security, and data and analytics. The company serves multiple sectors such as banking, financial services and insurance, healthcare and life sciences, industrial, software and hi-tech, and telecom and media. Persistent Systems operates through several subsidiaries including Persistent Systems, Inc. (PSI), Persistent Systems Pte Ltd., Persistent Systems France SAS, Persistent Systems Malaysia Sdn. Bhd., Persistent Systems Germany GmbH (PSGG), Persistent Telecom Solutions Inc, Aepona Group Limited (AGL), Aepona Limited, Youperience GmbH (YGmbH), and Youperience Limited. The company's website is https://www.persistent.com/. Persistent Systems ir viens no populārākajiem uzņēmumiem Eulerpool.

Apjoms detalizēti

Izpratne par Persistent Systems apgrozījumu

Persistent Systems pārdošanas apjomi ir kopējais ienākums, kas noteiktā laika periodā iegūts, pārdodot preces vai sniedzot pakalpojumus. Šie skaitļi tieši atspoguļo uzņēmuma spēju pārvērst tā produktus vai pakalpojumus apgrozījumā un rāda pieprasījumu un tirgus klātbūtni.

Salīdzinājums gadu no gada

Persistent Systems gada pārdošanas datu analīze sniedz ieskatu uzņēmuma izaugsmē un stabilitātē. Pārdošanas apjoma pieaugums norāda uz pieaugošu pieprasījumu pēc tā piedāvājuma, efektīvu mārketingu vai ekspansiju jaunos tirgos. Tomēr apjoma samazinājums var liecināt par tirgus piesātinājumu, palielinātu konkurenci vai mazāk efektīvām stratēģijām.

Ietekme uz investīcijām

Investori bieži izpēta Persistent Systems pārdošanas datus, lai novērtētu finansiālo veselību un izaugsmes prognozes. Konstants pārdošanas pieaugums var būt solīds indikators uzņēmuma rentabilitātei un potenciālajai kapitāla atdevei, kas ietekmē akciju cenas un investoru uzticību.

Pārdošanas svārstību interpretācija

Apgrozījuma pieaugums Persistent Systems norāda uz tirgus pieaugumu, inovācijām vai efektīvu mārketingu un bieži noved pie akciju cenu paaugstināšanās. Savukārt samazinājums var norādīt uz izaicinājumiem, kas prasa stratēģiskas korekcijas, lai uzlabotu tirgus daļu un rentabilitāti.

Bieži uzdotie jautājumi par Persistent Systems akciju

Persistent Systems Apjoms 2026. gadā ir 147,48 B INR.

Apjoms no Persistent Systems mainījās no 119,39 B INR uz 147,48 B INR, kas atspoguļo 23,53 % izmaiņas. Vērtība ir augstāks nekā iepriekšējā gadā.

Vietnē Eulerpool varat atrast pilnīgu Apjoms Persistent Systems vēsturisko attīstību kopš 2006. gada — ar gada vērtībām, grafikiem un detalizētu analīzi.

Apjoms ir visu noteiktā periodā pārdoto preču kopējā vērtība. Tātad tiek reizināts katras pārdotās preces skaits ar pārdošanas cenu. Apjoms vēl neietver izmaksas (materiālu izmaksas, darba samaksu utt.), neto ieņēmumi tiek samazināti tikai par pārdošanai saistītām ieņēmumu samazināšanām (atlaides utt.).

Rādītāji ietekmē akciju vērtējumu, signalizējot par peļņas kvalitāti, finansiālo veselību un izaugsmes trajektoriju. Spēcīgi rādītāji parasti noved pie augstākiem vērtējumiem.

Ieņēmumi akcijas novērtēšanā

Ieņēmumi ir svarīga finanšu mērvienība, ko izmanto akciju novērtēšanā. Tas ir uzņēmuma ekonomiskās darbības mērs un var kalpot kā uzņēmuma panākumu indikators. Ieņēmumi tiek uzskatīti par vienu no svarīgākajiem faktoriem akciju novērtēšanā. Turklāt ieņēmumus var izmantot arī citu finanšu rādītāju, piemēram, peļņas uz vienu akciju un cenas pret peļņu koeficienta aprēķinam.

Ieņēmumu vēsture un izmantošana

Ieņēmumi ilgu laiku tiek uzskatīti par vienu no svarīgākajiem finanšu rādītājiem. 19. gadsimtā to izmantoja kā vienu no pirmajiem finanšu rādītājiem uzņēmuma ekonomiskās darbības mērīšanai. Kopš tā laika ieņēmumus regulāri izmanto uzņēmumu novērtēšanai.

Ieņēmumi parasti tiek aprēķināti kā uzņēmuma kapitāla procents. To var arī izmantot, lai noteiktu uzņēmuma kopējo rentabilitāti. Ir daudz dažādu ieņēmumu veidu, ko var izmantot uzņēmuma ekonomiskās darbības mērīšanai, piemēram, bruto ieņēmumi, neto ieņēmumi un ieņēmumi no starptautiskās darbības.

Ieņēmumi var tikt izmantoti arī akciju novērtēšanai. Piemēram, uzņēmuma ieņēmumus var izmantot, lai novērtētu uzņēmuma panākumus. Ja uzņēmumam ir augsti ieņēmumi, tas nozīmē, ka tas ir rentabls uzņēmums, jo tā produktiem vai pakalpojumiem ir augsts pieprasījums.

Ieņēmumu aprēķins un pielietojums

Lai aprēķinātu uzņēmuma ieņēmumus, uzņēmuma ienākumi jāatņem no tā izdevumiem. Ienākumi var nākt no dažādiem avotiem, piemēram, pārdošanas, licences maksas, pakalpojumiem utt. Izdevumi var ietvert ražošanas, iepirkuma, krājumu, pārdošanas un administrācijas izmaksas.

Ieņēmumus var tad izmantot dažādu finanšu koeficientu aprēķinam. Piemēram, ieņēmumus var izmantot uzņēmuma cenas pret peļņu koeficienta (P/E koeficienta) aprēķinam. Tas ir uzņēmuma rentabilitātes mērs, ko aprēķina, ņemot akcijas cenas attiecību pret peļņu uz vienu akciju.

Ieņēmumus var arī izmantot uzņēmuma peļņas uz vienu akciju (EPS) aprēķinam. Tas ir uzņēmuma peļņas mērs uz vienu akciju. EPS tiek aprēķināts, dalot peļņu ar izdoto akciju skaitu.

Ieņēmumu izmantošana investoriem

Investori izmanto ieņēmumus akciju novērtēšanai, jo ieņēmumi ir uzņēmuma panākumu indikators. Piemēram, investors var salīdzināt uzņēmuma ieņēmumus, lai redzētu, cik tas ir veiksmīgs. Investors var arī izmantot uzņēmuma ieņēmumus, lai aprēķinātu tā cenas pret peļņu koeficientu un peļņu uz vienu akciju.

Piemērs: investors apskata uzņēmumu, kuram ir ieņēmumi 25 miljoni eiro. Viņš salīdzina šos ieņēmumus ar konkurenta ieņēmumiem, kuriem ir 35 miljoni eiro. Tad investors var redzēt, ka uzņēmums ar 25 miljonu eiro ieņēmumiem ir mazāk veiksmīgs nekā uzņēmums ar 35 miljonu eiro ieņēmumiem.

Ieņēmumu priekšrocības un trūkumi.

Ieņēmumi ir ļoti noderīgs instruments akciju novērtēšanai, jo tie mēra uzņēmuma ekonomiskās darbības. Ieņēmumus var arī izmantot citu finanšu koeficientu, piemēram, cenas pret peļņu koeficienta un peļņas uz vienu akciju aprēķinam.

Tomēr viens trūkums ir tas, ka pašie ieņēmumi nav nozīmīgs uzņēmuma panākumu indikators. Ir svarīgi ņemt vērā ieņēmumus, salīdzinot ar citiem finanšu rādītājiem, piemēram, peļņu uz vienu akciju un cenas pret peļņu koeficientu, lai iegūtu pilnīgu uzņēmuma attēlu.

Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

100 000 pieprasījumu/mēn. bez maksas · bez kartes

Peļņas un zaudējumu aprēķins — Persistent Systems

Visas kategorijas