O2 Secure Wireless

O2 Secure Wireless Apjoms

Apjoms no O2 Secure Wireless (OTOW) uz 2026. g. 14. okt. ir 36 010,00 USD.

Apjoms

36 010,00USD

Pēdējoreiz atjaunināts:

Gada laikā 2014 O2 Secure Wireless sasniedza apgrozījumu 36 010,00 USD, kas ir % atšķirība salīdzinājumā ar iepriekšējā gada apgrozījumu - USD.

O2 Secure Wireless ieņēmumi saruka par 5,8 % gadā pēdējos 9 gados līdz 36 010,00 USD.

O2 Secure Wireless Apjoms vēsture

  • 3 gadi

  • 10 gadi

  • 25 gadi

  • Max

Apjoms
Datums
Apjoms
2007. g. 1. janv.
437 707,00 USD
2008. g. 1. janv.
534 891,00 USD
2009. g. 1. janv.
359 955,00 USD
2010. g. 1. janv.
94 054,00 USD
2011. g. 1. janv.
10 459,00 USD
2012. g. 1. janv.
19 750,00 USD
2013. g. 1. janv.
92 800,00 USD
2014. g. 1. janv.
36 010,00 USD
O2 Secure Wireless Apjoms vēsture
GADSApjomsYoY
36 010,00USD-61,20%
92 800,00USD+369,87%
19 750,00USD+88,83%
10 459,00USD-88,88%
94 054,00USD-73,87%
359 955,00USD-32,70%
534 891,00USD+22,20%
437 707,00USD+106,76%
211 695,00USD+244,69%
61 416,00USD—
Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

O2 Secure Wireless Apjoms

O2 Secure Wireless Akcijas apgrozījums, EBIT, peļņa

  • 3 gadi

  • 5 gadi

  • 10 gadi

  • 25 gadi

  • Max

Apgrozījums
EBIT
Peļņa
Detaļas
Datums
Apgrozījums
EBIT
Peļņa
2007. g. 1. janv.
437 707,00 USD
-811 059,00 USD
-854 340,00 USD
2008. g. 1. janv.
534 891,00 USD
-527 088,00 USD
-665 568,00 USD
2009. g. 1. janv.
359 955,00 USD
-441 521,00 USD
-464 512,00 USD
2010. g. 1. janv.
94 054,00 USD
-142 963,00 USD
-181 334,00 USD
2011. g. 1. janv.
10 459,00 USD
-257 660,00 USD
-262 911,00 USD
2012. g. 1. janv.
19 750,00 USD
-165 697,00 USD
-177 016,00 USD
2013. g. 1. janv.
92 800,00 USD
-206 237,00 USD
-211 845,00 USD
2014. g. 1. janv.
36 010,00 USD
-300 923,00 USD
-290 093,00 USD

O2 Secure Wireless Peļņas normas

O2 Secure Wireless akcijas maržas

O2 Secure Wireless maržu analīze demonstrē bruto maržu, EBIT maržu, kā arī peļņas maržu O2 Secure Wireless. EBIT marža (EBIT/Apgrozījums) norāda, cik procentu no apgrozījuma paliek kā operatīvā peļņa. Peļņas marža parāda, cik procentu no O2 Secure Wireless apgrozījuma paliek.
  • 3 gadi

  • 5 gadi

  • 10 gadi

  • 25 gadi

  • Max

Brutomarža
EBIT marža
Peļņas marge
Detaļas
Datums
Brutomarža
EBIT marža
Peļņas marge
2007. g. 1. janv.
61,23 %
-185,30 %
-195,19 %
2008. g. 1. janv.
56,65 %
-98,54 %
-124,43 %
2009. g. 1. janv.
38,89 %
-122,66 %
-129,05 %
2010. g. 1. janv.
34,08 %
-152,00 %
-192,80 %
2011. g. 1. janv.
-258,63 %
-2463,52 %
-2513,73 %
2012. g. 1. janv.
-7,03 %
-838,97 %
-896,28 %
2013. g. 1. janv.
84,71 %
-222,24 %
-228,28 %
2014. g. 1. janv.
-192,63 %
-835,67 %
-805,59 %

O2 Secure Wireless Akciju analīze

Ko dara O2 Secure Wireless? O2 Secure Wireless ir ASV bāzēts tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas bezvadu tīklu un drošības risinājumu izstrādē. Uzņēmums dibināts 2006. gadā un tā galvenais birojs atrodas Floridā. Uzņēmuma vēsture sākas ar 2006. gadu, kad to nodibināja bezvadu tehnoloģiju ekspertu grupa, kuras mērķis bija izstrādāt inovatīvus risinājumus, lai uzlabotu bezvadu tīklu drošību. O2 Secure Wireless darbības modelis balstās uz bezvadu tīklu risinājumu un drošības tehnoloģiju izstrādi un pārdošanu. Tas apvieno aparatūras un programmatūras komponentus ar mākoņpakalpojumiem. Uzņēmums darbojas dažādās nozarēs, tostarp bezvadu tīklu tehnoloģijās, drošības risinājumos un mākoņpakalpojumos. Bezvadu tīklu tehnoloģiju jomā O2 Secure Wireless piedāvā risinājumus WLAN, LTE un 5G tehnoloģijām, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas, lai nodrošinātu lielāku joslas platumu, pieejamību un drošību. Drošības risinājumu jomā O2 Secure Wireless nodrošina risinājumus tīkla drošībai, galapunktu drošībai un mākoņa drošībai. Tas apvieno aparatūras un programmatūras komponentus ar mākoņpakalpojumiem, lai sniegtu visaptverošus drošības risinājumus. O2 Secure Wireless arī piedāvā mākoņpakalpojumus, kas ļauj klientiem darbināt savus tīkla un drošības risinājumus mākonī. Augstu pieejamību un veiktspēju nodrošina augsti elastīga infrastruktūra. Viens no O2 Secure Wireless piedāvātajiem produktiem ir Accu-Tech platforma – integrēts drošības risinājums, kas nodrošina ārkārtīgi precīzu lokalizāciju, reāllaika uzraudzību un brīdināšanas funkcionalitāti. Accu-Tech platforma ir piemēra uzņēmumiem, kuriem nepieciešams visaptverošs drošības risinājums, kas aptver gan vada, gan bezvadu tīklus. Cits O2 Secure Wireless piedāvātais produkts ir Virtualized Security Appliance – mākoņbāzēts virtuāls ugunsgrēka siena risinājums. Tas piedāvā visaptverošu tīkla drošības risinājumu, kas ir pieejams no jebkuras vietas. O2 Secure Wireless ir kļuvis par vadošo bezvadu tīklu risinājumu un drošības risinājumu piegādātāju, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas, lai nodrošinātu lielāku joslas platumu, pieejamību un drošību. Mākoņpakalpojumi piedāvā ļoti elastīgu veidu, kā darbināt tīkla un drošības risinājumus. Accu-Tech platforma un Virtualized Security Appliance ir divi uzņēmuma piedāvātie produkti. O2 Secure Wireless ir viens no populārākajiem uzņēmumiem Eulerpool.

Apjoms detalizēti

Izpratne par O2 Secure Wireless apgrozījumu

O2 Secure Wireless pārdošanas apjomi ir kopējais ienākums, kas noteiktā laika periodā iegūts, pārdodot preces vai sniedzot pakalpojumus. Šie skaitļi tieši atspoguļo uzņēmuma spēju pārvērst tā produktus vai pakalpojumus apgrozījumā un rāda pieprasījumu un tirgus klātbūtni.

Salīdzinājums gadu no gada

O2 Secure Wireless gada pārdošanas datu analīze sniedz ieskatu uzņēmuma izaugsmē un stabilitātē. Pārdošanas apjoma pieaugums norāda uz pieaugošu pieprasījumu pēc tā piedāvājuma, efektīvu mārketingu vai ekspansiju jaunos tirgos. Tomēr apjoma samazinājums var liecināt par tirgus piesātinājumu, palielinātu konkurenci vai mazāk efektīvām stratēģijām.

Ietekme uz investīcijām

Investori bieži izpēta O2 Secure Wireless pārdošanas datus, lai novērtētu finansiālo veselību un izaugsmes prognozes. Konstants pārdošanas pieaugums var būt solīds indikators uzņēmuma rentabilitātei un potenciālajai kapitāla atdevei, kas ietekmē akciju cenas un investoru uzticību.

Pārdošanas svārstību interpretācija

Apgrozījuma pieaugums O2 Secure Wireless norāda uz tirgus pieaugumu, inovācijām vai efektīvu mārketingu un bieži noved pie akciju cenu paaugstināšanās. Savukārt samazinājums var norādīt uz izaicinājumiem, kas prasa stratēģiskas korekcijas, lai uzlabotu tirgus daļu un rentabilitāti.

Bieži uzdotie jautājumi par O2 Secure Wireless akciju

O2 Secure Wireless Apjoms 2014. gadā ir 36 010,00 USD.

Vietnē Eulerpool varat atrast pilnīgu Apjoms O2 Secure Wireless vēsturisko attīstību kopš 2006. gada — ar gada vērtībām, grafikiem un detalizētu analīzi.

Apjoms ir visu noteiktā periodā pārdoto preču kopējā vērtība. Tātad tiek reizināts katras pārdotās preces skaits ar pārdošanas cenu. Apjoms vēl neietver izmaksas (materiālu izmaksas, darba samaksu utt.), neto ieņēmumi tiek samazināti tikai par pārdošanai saistītām ieņēmumu samazināšanām (atlaides utt.).

Rādītāji ietekmē akciju vērtējumu, signalizējot par peļņas kvalitāti, finansiālo veselību un izaugsmes trajektoriju. Spēcīgi rādītāji parasti noved pie augstākiem vērtējumiem.

Ieņēmumi akcijas novērtēšanā

Ieņēmumi ir svarīga finanšu mērvienība, ko izmanto akciju novērtēšanā. Tas ir uzņēmuma ekonomiskās darbības mērs un var kalpot kā uzņēmuma panākumu indikators. Ieņēmumi tiek uzskatīti par vienu no svarīgākajiem faktoriem akciju novērtēšanā. Turklāt ieņēmumus var izmantot arī citu finanšu rādītāju, piemēram, peļņas uz vienu akciju un cenas pret peļņu koeficienta aprēķinam.

Ieņēmumu vēsture un izmantošana

Ieņēmumi ilgu laiku tiek uzskatīti par vienu no svarīgākajiem finanšu rādītājiem. 19. gadsimtā to izmantoja kā vienu no pirmajiem finanšu rādītājiem uzņēmuma ekonomiskās darbības mērīšanai. Kopš tā laika ieņēmumus regulāri izmanto uzņēmumu novērtēšanai.

Ieņēmumi parasti tiek aprēķināti kā uzņēmuma kapitāla procents. To var arī izmantot, lai noteiktu uzņēmuma kopējo rentabilitāti. Ir daudz dažādu ieņēmumu veidu, ko var izmantot uzņēmuma ekonomiskās darbības mērīšanai, piemēram, bruto ieņēmumi, neto ieņēmumi un ieņēmumi no starptautiskās darbības.

Ieņēmumi var tikt izmantoti arī akciju novērtēšanai. Piemēram, uzņēmuma ieņēmumus var izmantot, lai novērtētu uzņēmuma panākumus. Ja uzņēmumam ir augsti ieņēmumi, tas nozīmē, ka tas ir rentabls uzņēmums, jo tā produktiem vai pakalpojumiem ir augsts pieprasījums.

Ieņēmumu aprēķins un pielietojums

Lai aprēķinātu uzņēmuma ieņēmumus, uzņēmuma ienākumi jāatņem no tā izdevumiem. Ienākumi var nākt no dažādiem avotiem, piemēram, pārdošanas, licences maksas, pakalpojumiem utt. Izdevumi var ietvert ražošanas, iepirkuma, krājumu, pārdošanas un administrācijas izmaksas.

Ieņēmumus var tad izmantot dažādu finanšu koeficientu aprēķinam. Piemēram, ieņēmumus var izmantot uzņēmuma cenas pret peļņu koeficienta (P/E koeficienta) aprēķinam. Tas ir uzņēmuma rentabilitātes mērs, ko aprēķina, ņemot akcijas cenas attiecību pret peļņu uz vienu akciju.

Ieņēmumus var arī izmantot uzņēmuma peļņas uz vienu akciju (EPS) aprēķinam. Tas ir uzņēmuma peļņas mērs uz vienu akciju. EPS tiek aprēķināts, dalot peļņu ar izdoto akciju skaitu.

Ieņēmumu izmantošana investoriem

Investori izmanto ieņēmumus akciju novērtēšanai, jo ieņēmumi ir uzņēmuma panākumu indikators. Piemēram, investors var salīdzināt uzņēmuma ieņēmumus, lai redzētu, cik tas ir veiksmīgs. Investors var arī izmantot uzņēmuma ieņēmumus, lai aprēķinātu tā cenas pret peļņu koeficientu un peļņu uz vienu akciju.

Piemērs: investors apskata uzņēmumu, kuram ir ieņēmumi 25 miljoni eiro. Viņš salīdzina šos ieņēmumus ar konkurenta ieņēmumiem, kuriem ir 35 miljoni eiro. Tad investors var redzēt, ka uzņēmums ar 25 miljonu eiro ieņēmumiem ir mazāk veiksmīgs nekā uzņēmums ar 35 miljonu eiro ieņēmumiem.

Ieņēmumu priekšrocības un trūkumi.

Ieņēmumi ir ļoti noderīgs instruments akciju novērtēšanai, jo tie mēra uzņēmuma ekonomiskās darbības. Ieņēmumus var arī izmantot citu finanšu koeficientu, piemēram, cenas pret peļņu koeficienta un peļņas uz vienu akciju aprēķinam.

Tomēr viens trūkums ir tas, ka pašie ieņēmumi nav nozīmīgs uzņēmuma panākumu indikators. Ir svarīgi ņemt vērā ieņēmumus, salīdzinot ar citiem finanšu rādītājiem, piemēram, peļņu uz vienu akciju un cenas pret peļņu koeficientu, lai iegūtu pilnīgu uzņēmuma attēlu.

Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

Peļņas un zaudējumu aprēķins — O2 Secure Wireless

Visas kategorijas