Log-in Logistica Intermodal

Log-in Logistica Intermodal ROA

ROA (Aktīvu atdeve) no Log-in Logistica Intermodal (LOGN3.SA) uz 2026. g. 3. nov. ir 2,41 %. Iepriekšējā gadā ROA (Aktīvu atdeve) bija 1,41 % — izmaiņas 71,13 % (augstāks).

ROA

2,41 %

YoY

71,13%

Pēdējoreiz atjaunināts:

Gadā 2025 bija Log-in Logistica Intermodal kopējā aktīvu atdeve (ROA) 2,41 %, kas ir pieaugums par 71,13% salīdzinājumā ar 1,41 % ROA iepriekšējā gadā.

Log-in Logistica Intermodal ROA vēsture

  • 3 gadi

  • 10 gadi

  • 25 gadi

  • Max

ROA
Datums
ROA
2018. g. 1. janv.
0,53 BRL
2019. g. 1. janv.
0,58 BRL
2020. g. 1. janv.
0,59 BRL
2021. g. 1. janv.
4,00 BRL
2022. g. 1. janv.
11,79 BRL
2023. g. 1. janv.
1,66 BRL
2024. g. 1. janv.
1,41 BRL
2025. g. 1. janv.
2,41 BRL
Log-in Logistica Intermodal ROA vēsture
GADSROAYoY
2,41 %+71,13%
1,41 %-15,35%
1,66 %-85,92%
11,79 %+194,94%
4,00 %+581,16%
0,59 %+0,84%
0,58 %+10,86%
0,53 %-101,00%
-52,53 %-1137,06%
5,07 %-131,44%
-16,11 %+308,00%
-3,95 %—

Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

100 000 pieprasījumu/mēn. bez maksas · bez kartes

Log-in Logistica Intermodal Akciju analīze

Ko dara Log-in Logistica Intermodal? Log-in Logistica Intermodal ir viens no populārākajiem uzņēmumiem Eulerpool.

ROA detalizēti

Izpratne par Log-in Logistica Intermodal kapitāla atdevi (ROA)

Log-in Logistica Intermodal kapitāla atdeve (ROA) ir galvenais rādītājs, kas mēra uzņēmuma rentabilitāti attiecībā uz kopējo aktīvu vērtību. Tas tiek aprēķināts, dalot tīro peļņu ar kopējo aktīvu apjomu. Augstāka ROA norāda uz aktīvu efektīvu izmantošanu peļņas gūšanai un atspoguļo vadības efektivitāti un finansiālo veselību.

Gadu salīdzinājums

Salīdzinot Log-in Logistica Intermodal ROA gadu no gada, var iegūt ieskatu par operacionālo efektivitāti un tendencēm uzņēmuma aktīvu izmantošanā. Pieaugoša ROA norāda uz uzlabotu aktīvu efektivitāti un rentabilitāti, kamēr samazināta ROA var liecināt par operacionālām vai finansiālām grūtībām.

Ietekme uz investīcijām

Investori uzskata Log-in Logistica Intermodal ROA par būtisku metriku uzņēmuma rentabilitātes un efektivitātes novērtēšanai. Augstāka ROA nozīmē, ka uzņēmums aktīvus izmanto efektīvi peļņas gūšanai, padarot to par potenciāli pievilcīgu ieguldījumu objektu.

ROA svārstību interpretācija

Log-in Logistica Intermodal ROA svārstības var būt saistītas ar izmaiņām tīrajā peļņā, aktīvu iegādi vai operacionālo efektivitāti. Šo svārstību analīze palīdz novērtēt finansiālo veiktspēju, vadības efektivitāti un stratēģisko finanšu pozicionēšanu.

Bieži uzdotie jautājumi par Log-in Logistica Intermodal akciju

Log-in Logistica Intermodal ROA (Aktīvu atdeve) 2025. gadā ir 2,41 %.

ROA (Aktīvu atdeve) no Log-in Logistica Intermodal mainījās no 1,41 % uz 2,41 %, kas atspoguļo 71,13 % izmaiņas. Vērtība ir augstāks nekā iepriekšējā gadā.

Vietnē Eulerpool varat atrast pilnīgu ROA (Aktīvu atdeve) Log-in Logistica Intermodal vēsturisko attīstību kopš 2006. gada — ar gada vērtībām, grafikiem un detalizētu analīzi.

Return on Assets, kas tiek saukts arī par ROA, ir finanšu rādītājs, ko izmanto, lai mērītu uzņēmuma rentabilitāti. Tas tiek izmantots, lai noteiktu, cik efektīvi uzņēmums izmanto savus aktīvus, lai gūtu peļņu. To arī sauc par neto ienākumu un kopējo aktīvu attiecību. ROA ir svarīgs uzņēmuma kopējās finansiālās veiktspējas rādītājs, jo tas mēra uzņēmuma spēju gūt lielāku peļņu no izmantotajiem aktīviem.

Laba vērtība ir atkarīga no nozares, ekonomikas cikla un uzņēmuma stratēģijas. Vienmēr salīdziniet ar uzņēmuma vēsturiskajām vērtībām un konkurentu etalonu rādītājiem.

Salīdziniet rādītājus ar nozares vidējiem rādītājiem, jo standarti ievērojami atšķiras. Piemēram, mazumtirdzniecības maržas parasti ir zemākas nekā programmatūras maržas.

Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

100 000 pieprasījumu/mēn. bez maksas · bez kartes

Rentabilitāte — Log-in Logistica Intermodal

Visas kategorijas