Keystone Microtech

Keystone Microtech PEG

PEG koeficients (Cena/Peļņa-augšana) no Keystone Microtech (6683.TWO) uz 2026. g. 19. okt. ir 50,81. Iepriekšējā gadā PEG koeficients (Cena/Peļņa-augšana) bija 44,37 — izmaiņas 14,50 % (augstāks).

PEG

50,81

YoY

14,50%

Pēdējoreiz atjaunināts:

PEG koeficients (Cena/Peļņa-augšana) no Keystone Microtech ir 2025 50,81 . PEG koeficients (Cena/Peļņa-augšana) no Keystone Microtech bija 2024 44,37 . Tas samazinās par 14,50% augstāks salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu.

Keystone Microtech PEG vēsture

  • 3 gadi

  • 10 gadi

  • 25 gadi

  • Max

PEG
Datums
PEG
2018. g. 1. janv.
145,53 TWD
2019. g. 1. janv.
102,90 TWD
2020. g. 1. janv.
63,75 TWD
2021. g. 1. janv.
50,73 TWD
2022. g. 1. janv.
52,38 TWD
2023. g. 1. janv.
60,11 TWD
2024. g. 1. janv.
44,37 TWD
2025. g. 1. janv.
50,81 TWD
Keystone Microtech PEG vēsture
GADSPEGYoY
50,81+14,50%
44,37-26,18%
60,11+14,75%
52,38+3,26%
50,73-20,42%
63,75-38,05%
102,90-29,30%
145,53-30,34%
208,91+65,84%
125,97+28,95%
97,68—

Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

100 000 pieprasījumu/mēn. bez maksas · bez kartes

Keystone Microtech Akciju analīze

Ko dara Keystone Microtech? Keystone Microtech Corp, headquartered in Zhubei, Hsinchu, Taiwan, operates in the Information Technology sector specializing in Semiconductors. The company provides integrated-circuit front-end and back-end testing solutions, system verification, and related services including upstream wafer testing, final testing of IC packaged products, and IC socket, probe head, and burn-in board test solutions for IC substrates. Listed on 28 May 2018, it offers products such as load boards, burn-in boards, probe cards, and accessories. Keystone Microtech ir viens no populārākajiem uzņēmumiem Eulerpool.

Bieži uzdotie jautājumi par Keystone Microtech akciju

Keystone Microtech PEG koeficients (Cena/Peļņa-augšana) 2025. gadā ir 50,81.

PEG koeficients (Cena/Peļņa-augšana) no Keystone Microtech mainījās no 44,37 uz 50,81, kas atspoguļo 14,50 % izmaiņas. Vērtība ir augstāks nekā iepriekšējā gadā.

Vietnē Eulerpool varat atrast pilnīgu PEG koeficients (Cena/Peļņa-augšana) Keystone Microtech vēsturisko attīstību kopš 2006. gada — ar gada vērtībām, grafikiem un detalizētu analīzi.

PEG koeficients koriģē P/E ar sagaidāmo peļņas pieauguma tempu. PEG zem 1 var norādīt uz novērtēšanu par zemu.

PEG = P/E koeficients / Paredzamais gada EPS augšanas temps

Salīdziniet rādītājus ar nozares vidējiem rādītājiem, jo standarti ievērojami atšķiras. Piemēram, mazumtirdzniecības maržas parasti ir zemākas nekā programmatūras maržas.

Laba vērtība ir atkarīga no nozares, ekonomikas cikla un uzņēmuma stratēģijas. Vienmēr salīdziniet ar uzņēmuma vēsturiskajām vērtībām un konkurentu etalonu rādītājiem.

Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

100 000 pieprasījumu/mēn. bez maksas · bez kartes

Novērtēšana — Keystone Microtech

Visas kategorijas