Besalco

Besalco Debitori

Parādsaņemšanas no Besalco (BESALCO.SN) uz 2026. g. 5. nov. ir 112,33 B CLP. Iepriekšējā gadā Parādsaņemšanas bija 133,51 B CLP — izmaiņas -15,86 % (zemāks).

Debitori

112,33 BCLP

YoY

-15,86%

Pēdējoreiz atjaunināts:

Parādsaņemšanas no Besalco ir 2025 112,33 B CLP. Parādsaņemšanas no Besalco bija 2024 133,51 B CLP. Tas samazinās par -15,86% zemāks salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu.

Besalco Debitori vēsture

  • 3 gadi

  • 10 gadi

  • 25 gadi

  • Max

Debitori
Datums
Debitori
2018. g. 1. janv.
86,00 B CLP
2019. g. 1. janv.
54,99 B CLP
2020. g. 1. janv.
57,96 B CLP
2021. g. 1. janv.
100,50 B CLP
2022. g. 1. janv.
141,62 B CLP
2023. g. 1. janv.
102,17 B CLP
2024. g. 1. janv.
133,51 B CLP
2025. g. 1. janv.
112,33 B CLP
Besalco Debitori vēsture
GADSDebitoriYoY
112,33 BCLP-15,86%
133,51 BCLP+30,67%
102,17 BCLP-27,85%
141,62 BCLP+40,90%
100,50 BCLP+73,41%
57,96 BCLP+5,40%
54,99 BCLP-36,06%
86,00 BCLP+14,08%
75,39 BCLP+18,95%
63,38 BCLP+22,04%
51,93 BCLP-10,72%
58,17 BCLP—

Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

100 000 pieprasījumu/mēn. bez maksas · bez kartes

Besalco Akciju analīze

Ko dara Besalco? SIA Besalco gūst ieņēmumus no sešām darbības jomām: būvniecība, kas realizē tuneļu, ceļu un rūpniecisko cauruļvadu projektus kopā ar privātās infrastruktūras attīstību; nekustamais īpašums, kas koncentrējas uz dzīvojamo īpašumu būvniecību, reklamēšanu un tirdzniecību; mašīnbūve, kas piedāvā smagās tehnikas nomas pakalpojumus; koncesijas, kas pārvalda privāto un valsts darbu līgumus ceļu apkopes, hidrotehnisko rezervuāru un inženiertehnisko projektu jomā; montāža, kas sniedz tehnisko atbalstu rūpniecības projektiem; un papildu pakalpojumi, tostarp konsultācijas un gaisa kravas pārvadājumi. Uzņēmums apkalpo klientus, kuriem nepieciešama infrastruktūras attīstība, būvniecība un inženiertehniskie risinājumi, tostarp valsts iestādes koncesiju līgumiem un privātie izstrādātāji nekustamā īpašuma projektos. Meitas uzņēmumi, piemēram, SIA Besalco Construcciones un SIA Besalco-MD Montajes, atbalsta šīs darbības SIA Besalco struktūrā. SIA Besalco ieņēmumu avoti ietver būvniecības projektu izpildi, nekustamā īpašuma tirdzniecību, smagās tehnikas nomu un koncesiju pārvaldību infrastruktūras apkopei. Uzņēmums mērķējas uz valsts un privātā sektora klientiem savām inženiertehniskajām un infrastruktūras pakalpojumu jomām, bet meitas uzņēmumi veic specializētus uzdevumus, piemēram, rūpniecisko montāžu un būvniecību. Tā biznesa modelis balstās uz pilna cikla risinājumu sniegšanu dažādās nozarēs bez tiešiem patērētājiem vērstiem produktiem. Galvenie uzņēmuma pircēji ir valsts iestādes, kas pārvalda infrastruktūras koncesijas, un privātie izstrādātāji, kas iegādājas dzīvojamos īpašumus. Smagās tehnikas noma paredzēta būvniecības uzņēmumiem, kuriem nepieciešama smagā tehnika, bet koncesiju līgumi ietver ilgtermiņa partnerattiecības ceļu un hidrotehnisko projektu jomā. SIA Besalco meitas uzņēmumi, tostarp SIA Kipreos Ingenieros, nodrošina specializētus inženiertehniskos un būvniecības pakalpojumus plašākajā korporatīvajā struktūrā. Besalco ir viens no populārākajiem uzņēmumiem Eulerpool.

Bieži uzdotie jautājumi par Besalco akciju

Besalco Parādsaņemšanas 2025. gadā ir 112,33 B CLP.

Parādsaņemšanas no Besalco mainījās no 133,51 B CLP uz 112,33 B CLP, kas atspoguļo -15,86 % izmaiņas. Vērtība ir zemāks nekā iepriekšējā gadā.

Vietnē Eulerpool varat atrast pilnīgu Parādsaņemšanas Besalco vēsturisko attīstību kopš 2006. gada — ar gada vērtībām, grafikiem un detalizētu analīzi.

Debitoru parādi atspoguļo naudu, kas klientiem parādā uzņēmumam par piegādātajām precēm vai pakalpojumiem. Lieli debitoru parādi salīdzinājumā ar ieņēmumiem var norādīt uz iekasēšanas problēmām.

Rādītāji ietekmē akciju vērtējumu, signalizējot par peļņas kvalitāti, finansiālo veselību un izaugsmes trajektoriju. Spēcīgi rādītāji parasti noved pie augstākiem vērtējumiem.

Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

100 000 pieprasījumu/mēn. bez maksas · bez kartes

Bilance — Besalco

Visas kategorijas