ams-OSRAM

ams-OSRAM P/CF

ams-OSRAM (AMS.SW) P/CF (Kursą į pinigų srautą santykis) 2026-11-07 dieną yra 4,15. Praėjusiais metais P/CF (Kursą į pinigų srautą santykis) buvo 2,26 — pokytis 83,54% (didesnis).

P/CF

4,15

YoY

83,54%

Paskutinį kartą atnaujinta:

ams-OSRAM P/CF (Kursą į pinigų srautą santykis) yra 2025 4,15 . ams-OSRAM P/CF (Kursą į pinigų srautą santykis) buvo 2024 2,26 . Tai sumažėjo 83,54% didesnis lyginant su praėjusiais metais.

ams-OSRAM P/CF istorija

  • 3 metų

  • 10 metų

  • 25 metų

  • Max

P/CF
Data
P/CF
2018-01-01
3,12 EUR
2019-01-01
1,52 EUR
2020-01-01
1,40 EUR
2021-01-01
1,24 EUR
2022-01-01
1,64 EUR
2023-01-01
1,46 EUR
2024-01-01
2,26 EUR
2025-01-01
4,15 EUR
ams-OSRAM P/CF istorija
METAIP/CFYoY
4,15+83,54%
2,26+54,94%
1,46−11,13%
1,64+32,22%
1,24−11,36%
1,40−8,02%
1,52−51,15%
3,12−101,13%
−276,61−2 417,00%
11,94+88,98%
6,32−16,33%
7,55—

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

ams-OSRAM Akcijų analizė

Ką veikia ams-OSRAM? „ams-OSRAM AG“ pajamas generuoja per produktų ir fabrikavimo (Foundry) verslo segmentus. Produktų segmentas aptarnauja vartotojų ryšių, pramonės ir medicinos bei automobilių pramonės rinkas analoginiais puslaidininkiais, jutikliais ir jutiklių sąsajomis, įskaitant CMOS jutiklius aplinkos duomenims fiksuoti. Fabrikavimo segmento Full Service Foundry sritis teikia sutartinį gamybą analoginėms IC technologijoms. Klientai yra ryšių, pramonės, medicinos technikos ir automobilių pramonės sektorių įmonės. Įmonės pajamų srautus lemia produktų pardavimai visais jos rinkos segmentais ir sutartinio gamybos paslaugos. Jos analoginiai mikročipai, maitinimo valdymo sprendimai ir belaidžios technologijos parduodamos klientams ryšių, pramonės, medicinos ir automobilių pramonės srityse. Fabrikavimo segmento Full Service Foundry sritis koncentruojasi į analoginių integruotųjų grandynų (IC) gamybą pagal kitų kompanijų projektus. „ams-OSRAM AG“ verslo modelis remiasi specializuotų puslaidininkių produktų ir gamybos paslaugų tiekimu pagrindiniams pramonės sektoriams. Produktų segmento dėmesys jutikliams ir analoginiams sprendimams aplinkos duomenims, medicinos prietaisams bei automobilių programoms užtikrina nuolatinę paklausą. Fabrikavimo segmento sutartinio gamybos paslaugos palaiko klientus, kuriems reikia individualios analoginių IC gamybos, neturintiems savo gamybos įrenginių. ams-OSRAM yra viena populiariausių kompanijų Eulerpool.com.

Dažniausiai užduodami klausimai apie ams-OSRAM akciją

ams-OSRAM P/CF (Kursą į pinigų srautą santykis) 2025 m. yra 4,15.

ams-OSRAM P/CF (Kursą į pinigų srautą santykis) pasikeitė nuo 2,26 iki 4,15, tai atitinka 83,54% pokytį. Reikšmė yra didesnis nei praėjusiais metais.

Eulerpool rasite visą P/CF (Kursą į pinigų srautą santykis) ams-OSRAM istorinę raidą nuo 2006 m. – su metinėmis reikšmėmis, grafikais ir išsamiomis analizėmis.

Kursą į pinigų srautą santykis matuoja akcijos kainą, palyginti su veiklos pinigų srautu vienai akcijai. Skirtingai nei P/E, jis sunkiau manipuliuoti, nes pinigų srautas mažiau paveikiamas buhalterinių koregavimų.

P/CF = Akcijos kaina / Veiklos pinigų srautas vienai akcijai

Norėdami įvertinti P/CF (Kursą į pinigų srautą santykis), svarbu jį palyginti su toje pačioje pramonėje veikiančiais konkurentais. Eulerpool platformoje galite rasti tiesioginius pramonės palyginimus P/CF (Kursą į pinigų srautą santykis).

"Geras" skiriasi priklausomai nuo pramonės šakos ir įmonės etapo. Eulerpool platformoje galite palyginti P/CF (Kursą į pinigų srautą santykis) ams-OSRAM su sektoriaus konkurentais ir pramonės vidurkiu, kad įvertintumėte jo patrauklumą.

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Vertinimas — ams-OSRAM

Visi pagrindiniai rodikliai — ams-OSRAM