Xplus

Xplus SGA/Pajamos

Xplus (XPL.WA) SGA/Pajamų koeficientas 2026-11-05 dieną yra 0,30 %. Praėjusiais metais SGA/Pajamų koeficientas buvo 57,28 % — pokytis −99,47% (mažesnis).

SGA/Pajamos

0,30 %

YoY

−99,47%

Paskutinį kartą atnaujinta:

Xplus SGA/Pajamų koeficientas yra 2023 0,30 % . Xplus SGA/Pajamų koeficientas buvo 2022 57,28 % . Tai sumažėjo −99,47% mažesnis lyginant su praėjusiais metais.

Xplus SGA/Pajamos istorija

  • 3 metų

  • 10 metų

  • 25 metų

  • Max

SGA/Pajamos
Data
SGA/Pajamos
2016-01-01
10,46 PLN
2017-01-01
9,14 PLN
2018-01-01
11,02 PLN
2019-01-01
57,65 PLN
2020-01-01
51,83 PLN
2021-01-01
54,46 PLN
2022-01-01
57,28 PLN
2023-01-01
0,30 PLN
Xplus SGA/Pajamos istorija
METAISGA/PajamosYoY
0,30 %−99,47%
57,28 %+5,18%
54,46 %+5,08%
51,83 %−10,10%
57,65 %+423,21%
11,02 %+20,62%
9,14 %−12,70%
10,46 %−46,12%
19,42 %+9,92%
17,67 %—

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Xplus Akcijų analizė

Ką veikia Xplus? XPLUS SA generuoja pajamas teisdama visą IT paslaugų spektrą, įskaitant strateginį ir procesų konsultavimą, įmonių sistemų diegimą bei individualaus programinės įrangos kūrimą. Įmonė yra įgijusi „Microsoft Certified Business Solutions Partner“ statusą ir turi partnerystės sutartį su „Microsoft“, kurią panaudodama teikia verslo išteklių planavimo (ERP) ir gamybos išteklių planavimo (MRP) sprendimus. Klientai – įmonės, kurioms reikia išsamaus IT projektų valdymo ir didelio masto programinės įrangos sistemų diegimo. Pagrindinės įmonės pajamų srautai sudaromi iš įmonių lygmens programinės įrangos sprendimų, tokių kaip ERP ir MRP, kartu su projektų valdymo konsultacijomis. Partnerystė su „Microsoft“ leidžia XPLUS SA siūlyti sertifikuotus sprendimus, pritraukiant klientus, ieškančius patikimos technologijų integracijos. Įmonės paslaugos skirtos organizacijoms, kurioms reikia pritaikytų IT strategijų ir sistemų integracijos. FCBSL 1 k.s. 2012 m. rugsėjį įsigijo 90,15 % XPLUS SA akcijų, taip nustatydama reikšmingą nuosavybės struktūrą. Šis įsigijimas tikėtina veikia įmonės strateginę kryptį ir paslaugų pasiūlą, nors verslo apraše nepatikslinama papildoma finansinė informacija ar klientų segmentai, išskyrus paslaugų tipus. Xplus yra viena populiariausių kompanijų Eulerpool.com.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Xplus akciją

Xplus SGA/Pajamų koeficientas 2023 m. yra 0,30 %.

Xplus SGA/Pajamų koeficientas pasikeitė nuo 57,28 % iki 0,30 %, tai atitinka −99,47% pokytį. Reikšmė yra mažesnis nei praėjusiais metais.

Eulerpool rasite visą SGA/Pajamų koeficientas Xplus istorinę raidą nuo 2006 m. – su metinėmis reikšmėmis, grafikais ir išsamiomis analizėmis.

SGA/Pajamų koeficientas rodo, koks pajamų procentas sunaudojamas pardavimo, bendra ir administracine sąmatom. Žemesni koeficientai rodo didesnę operacinę efektyvumą.

"Geras" skiriasi priklausomai nuo pramonės šakos ir įmonės etapo. Eulerpool platformoje galite palyginti SGA/Pajamų koeficientas Xplus su sektoriaus konkurentais ir pramonės vidurkiu, kad įvertintumėte jo patrauklumą.

Norėdami įvertinti SGA/Pajamų koeficientas, svarbu jį palyginti su toje pačioje pramonėje veikiančiais konkurentais. Eulerpool platformoje galite rasti tiesioginius pramonės palyginimus SGA/Pajamų koeficientas.

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Maržos — Xplus

Visi pagrindiniai rodikliai — Xplus