PC1 Group JSC

PC1 Group JSC ROCE

PC1 Group JSC (PC1.VN) ROCE (Return on Capital Employed) 2026-11-05 dieną yra 23,15 %. Praėjusiais metais ROCE (Return on Capital Employed) buvo 19,05 % — pokytis 21,53% (didesnis).

ROCE

23,15 %

YoY

21,53%

Paskutinį kartą atnaujinta:

Metais 2025 grąža iš investuoto kapitalo (ROCE) įmonėje PC1 Group JSC buvo 23,15 %, tai yra 21,53% didesnė lyginant su 19,05 % ROCE ankstesniais metais.

PC1 Group JSC ROCE istorija

  • 3 metų

  • 10 metų

  • 25 metų

  • Max

ROCE
Data
ROCE
2018-01-01
21,07 VND
2019-01-01
16,25 VND
2020-01-01
17,26 VND
2021-01-01
13,67 VND
2022-01-01
15,95 VND
2023-01-01
13,24 VND
2024-01-01
19,05 VND
2025-01-01
23,15 VND
PC1 Group JSC ROCE istorija
METAIROCEYoY
23,15 %+21,53%
19,05 %+43,85%
13,24 %−16,97%
15,95 %+16,65%
13,67 %−20,80%
17,26 %+6,20%
16,25 %−22,87%
21,07 %+59,28%
13,23 %−34,79%
20,29 %−10,92%
22,78 %−64,56%
64,26 %—

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

PC1 Group JSC Akcijų analizė

Ką veikia PC1 Group JSC? „PC1 Group“ JSC pajamas generuoja statydama elektros perdavimo linijas, transformatorines ir energijos šaltinių projektus. Įmonė gamina cinkuotus konstrukcinius plienus ir kasą geležies rūdas, parduodama šias produkcijos kategorijas statybos bei energetikos sektoriams. Taip pat ji didmenine tvarka prekiauja statybinėmis medžiagomis ir per dukterines įmones vysto gyvenamųjų bei komercinių pastatų objektus. Pagrindiniai įmonės klientai yra energetikos tiekėjai, statybos bendrovės ir nekilnojamojo turto vystytojai. „PC1 Group“ JSC veikla apima hidroelektrinių statybą ir motorinių transporto priemonių gamybą per savo dukterines įmones. Įmonės pajamų srautai yra diversifikuoti infrastruktūros statybos, medžiagų gamybos, išteklių gavybos ir nekilnojamojo turto plėtros srityse. Jos dukterinės įmonės užsiima transporto priemonių gamyba ir sandėliavimo paslaugomis, prisidėdamos prie bendrų pajamų. Pagrindinė įmonės produkcija yra elektros perdavimo infrastruktūra, cinkuoti konstrukciniai plienai, geležies rūdos ir statybinės medžiagos. Ši produkcija parduodama energetikos kompanijoms, statybos rangovams ir nekilnojamojo turto vystytojams. Geležies rūdų kasybos ir plieno gamybos segmentai aptarnauja vidaus statybos rinką, o nekilnojamojo turto plėtros veikla orientuota į gyvenamosios ir komercinės paskirties nekilnojamojo turto pirkėjus. PC1 Group JSC yra viena populiariausių kompanijų Eulerpool.com.

ROCE išsamiai

Įmonės PC1 Group JSC investuoto kapitalo grąžos (ROCE) iššifravimas

Įmonės PC1 Group JSC investuoto kapitalo grąža (ROCE) yra finansinis rodiklis, matuojantis įmonės pelningumą ir efektyvumą naudojant investuotą kapitalą. Ji skaičiuojama padalijant pelną prieš palūkanas ir mokesčius (EBIT) iš investuoto kapitalo. Aukštesnis ROCE reiškia, kad įmonė savo kapitalą naudoja efektyviai pelno gavimui.

Metų į metų palyginimas

Metinė ROCE analizė įmonės PC1 Group JSC atveju suteikia vertingų įžvalgų apie savo kapitalo efektyvumą pelno gavime. Didėjanti ROCE rodo didesnį pelningumą ir operacinį efektyvumą, o mažėjantis gali signalizuoti apie galimas problemas, susijusias su kapitalo naudojimu arba verslo veikla.

Poveikis investicijoms

PC1 Group JSC įmonės ROCE yra esminis veiksnys investuotojams ir analitikams vertinant įmonės efektyvumą ir pelningumą. Aukštesnis ROCE gali padaryti įmonę patrauklia investicija, nes dažnai tai rodo, kad įmonė gali gauti pakankamai pelno iš savo investuoto kapitalo.

ROCE svyravimų interpretavimas

Pasikeitimai PC1 Group JSC įmonės ROCE yra susiję su EBIT arba investuoto kapitalo svyravimais. Šie svyravimai suteikia įžvalgų apie įmonės operacinį efektyvumą, finansinę veiklą ir strateginį finansų valdymą bei padeda investuotojams priimti pagrįstus sprendimus.

Dažniausiai užduodami klausimai apie PC1 Group JSC akciją

PC1 Group JSC ROCE (Return on Capital Employed) 2025 m. yra 23,15 %.

PC1 Group JSC ROCE (Return on Capital Employed) pasikeitė nuo 19,05 % iki 23,15 %, tai atitinka 21,53% pokytį. Reikšmė yra didesnis nei praėjusiais metais.

Eulerpool rasite visą ROCE (Return on Capital Employed) PC1 Group JSC istorinę raidą nuo 2006 m. – su metinėmis reikšmėmis, grafikais ir išsamiomis analizėmis.

ROCE yra rentabilumo rodiklis, reiškiantis grąžą nuo panaudoto kapitalo (Return on Capital Employed). Šis rodiklis atspindi operacinio pelno ir tam paskirtos palūkanų turinčios kapitalo santykį. Kuo didesnė grąža nuo panaudoto kapitalo, tuo efektyviau ūkininkauja įmonė, ir tuo didesnis svarbusis Laisvasis Pinigų Srautas. Laisvasis Pinigų Srautas nurodo pelno dalį, kuri nebereikalinga įmonės plėtrai pabaigoje laikotarpio, o gali būti prieinama akcininkams.

"Geras" skiriasi priklausomai nuo pramonės šakos ir įmonės etapo. Eulerpool platformoje galite palyginti ROCE (Return on Capital Employed) PC1 Group JSC su sektoriaus konkurentais ir pramonės vidurkiu, kad įvertintumėte jo patrauklumą.

Norėdami įvertinti ROCE (Return on Capital Employed), svarbu jį palyginti su toje pačioje pramonėje veikiančiais konkurentais. Eulerpool platformoje galite rasti tiesioginius pramonės palyginimus ROCE (Return on Capital Employed).

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Pelningumas — PC1 Group JSC

Visi pagrindiniai rodikliai — PC1 Group JSC