Nsys Co

Nsys Co EV/FCF

Nsys Co (333620.KQ) EV/FCF (Įmonės vertė pagal laisvą pinigų srautą) 2026-11-03 dieną yra 43,53. Praėjusiais metais EV/FCF (Įmonės vertė pagal laisvą pinigų srautą) buvo 3,70 — pokytis 1 076,94% (didesnis).

EV/FCF

43,53

YoY

1 076,94%

Paskutinį kartą atnaujinta:

Nsys Co EV/FCF (Įmonės vertė pagal laisvą pinigų srautą) yra 2025 43,53 . Nsys Co EV/FCF (Įmonės vertė pagal laisvą pinigų srautą) buvo 2024 3,70 . Tai sumažėjo 1 076,94% didesnis lyginant su praėjusiais metais.

Nsys Co EV/FCF istorija

  • 3 metų

  • 10 metų

  • 25 metų

  • Max

EV/FCF
Data
EV/FCF
2018-01-01
87,94 KRW
2019-01-01
−133,42 KRW
2020-01-01
18,93 KRW
2021-01-01
−4,73 KRW
2022-01-01
62,83 KRW
2023-01-01
−61,80 KRW
2024-01-01
3,70 KRW
2025-01-01
43,53 KRW
Nsys Co EV/FCF istorija
METAIEV/FCFYoY
43,53+1 076,94%
3,70−105,98%
−61,80−198,35%
62,83−1 427,42%
−4,73−125,01%
18,93−114,19%
−133,42−251,72%
87,94−326,85%
−38,76—

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Nsys Co Akcijų analizė

Ką veikia Nsys Co? „Nsys Co., Ltd.“ generuoja pajamas gamindama ir parduodama vizualinės kontrolės įrangą, tokią kaip vizualinės patikros mašinos, elektrodų paviršiaus patikros įrenginiai bei rūšiavimo mašinų patikros sistemos, skirtas antrinių baterijų gamybos procesams. Įmonė taip pat teikia saulės elementų ir modulių gamybos įrenginius bei automatizacijos įrangos diegimo paslaugas. Pagrindinė klientūra sudaryta iš antrinių baterijų ir saulės energetikos sektoriaus gamintojų, kuriems reikia specializuotos kontrolės ir gamybos mechanizacijos. Įmonės pajamų srautus sudaro tiesioginis individualizuotų vizualinės kontrolės sistemų ir saulės energijos gamybos įrangos pardavimas, taip pat paslaugų pajamos iš automatizacijos įrangos montavimo. Šie sprendimai skirti pramonės klientams baterijų ir saulės energetikos srityse, kur kritiškai svarbūs tikslumas ir kokybės kontrolė. „Nsys Co., Ltd.“ išsiskiria specializuota mechanizacija, sukurtą būtent antrinių baterijų gamybos linijoms ir saulės elementų gamybos procesams. „Nsys Co., Ltd.“ aprūpina antrinių baterijų gamybos pramonę elektrodų paviršiaus patikros ir rūšiavimo mašinų patikros įranga, kuri yra esminė baterijų gamybos kokybės užtikrinimui. Be to, įmonė tiekia saulės elementų ir modulių gamybos įrenginius, remdama atsinaujinančios energetikos sektoriaus augimą. Automatizacijos įrangos diegimo paslaugos dar labiau sustiprina įmonės vertę pramonės klientams, ieškantiems visapusiškų sprendimų. Nsys Co yra viena populiariausių kompanijų Eulerpool.com.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Nsys Co akciją

Nsys Co EV/FCF (Įmonės vertė pagal laisvą pinigų srautą) 2025 m. yra 43,53.

Nsys Co EV/FCF (Įmonės vertė pagal laisvą pinigų srautą) pasikeitė nuo 3,70 iki 43,53, tai atitinka 1 076,94% pokytį. Reikšmė yra didesnis nei praėjusiais metais.

Eulerpool rasite visą EV/FCF (Įmonės vertė pagal laisvą pinigų srautą) Nsys Co istorinę raidą nuo 2006 m. – su metinėmis reikšmėmis, grafikais ir išsamiomis analizėmis.

EV/FCF santykis matuoja įmonės vertę, palyginti su laisvuoju pinigų srautu, ir parodo tikrąją įmonės gebą generuoti grynąjį pinigų srautą.

Norėdami įvertinti EV/FCF (Įmonės vertė pagal laisvą pinigų srautą), svarbu jį palyginti su toje pačioje pramonėje veikiančiais konkurentais. Eulerpool platformoje galite rasti tiesioginius pramonės palyginimus EV/FCF (Įmonės vertė pagal laisvą pinigų srautą).

"Geras" skiriasi priklausomai nuo pramonės šakos ir įmonės etapo. Eulerpool platformoje galite palyginti EV/FCF (Įmonės vertė pagal laisvą pinigų srautą) Nsys Co su sektoriaus konkurentais ir pramonės vidurkiu, kad įvertintumėte jo patrauklumą.

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Vertinimas — Nsys Co

Visi pagrindiniai rodikliai — Nsys Co