Non-Invasive Monitoring Systems

Non-Invasive Monitoring Systems EV/EBIT

Non-Invasive Monitoring Systems (NIMU) EV/EBIT (Įmonės vertė pagal EBIT) 2026-11-04 dieną yra −53,22. Praėjusiais metais EV/EBIT (Įmonės vertė pagal EBIT) buvo −53,22 — pokytis 0,00% (mažesnis).

EV/EBIT

−53,22

YoY

0,00%

Paskutinį kartą atnaujinta:

Non-Invasive Monitoring Systems EV/EBIT (Įmonės vertė pagal EBIT) yra 2026 −53,22 . Non-Invasive Monitoring Systems EV/EBIT (Įmonės vertė pagal EBIT) buvo 2025 −53,22 . Tai sumažėjo 0,00% mažesnis lyginant su praėjusiais metais.

Non-Invasive Monitoring Systems EV/EBIT istorija

  • 3 metų

  • 10 metų

  • 25 metų

  • Max

EV/EBIT
Data
EV/EBIT
2019-01-01
−19,09 USD
2020-01-01
−51,60 USD
2021-01-01
−53,89 USD
2022-01-01
−53,55 USD
2023-01-01
−50,38 USD
2024-01-01
−48,11 USD
2025-01-01
−53,22 USD
2026-01-01
−53,22 USD
Non-Invasive Monitoring Systems EV/EBIT istorija
METAIEV/EBITYoY
−53,220,00%
−53,22+10,62%
−48,11−4,52%
−50,38−5,92%
−53,55−0,63%
−53,89+4,43%
−51,60+170,30%
−19,09−49,55%
−37,84+31,11%
−28,86+93,90%
−14,89−51,92%
−30,96+13,82%
−27,20+271 931,49%
−0,01—
0,00—
0,00—
0,00—
0,00—
0,00—
0,00—

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Non-Invasive Monitoring Systems Vertinimas

Išsamiau

Istoriniai vertinimo daugikliai

ⓘ

Kainų ir pelno santykis (P/E)

P/E santykis padalina Non-Invasive Monitoring Systems akcijos kainą iš jos pelno vienai akcijai. Jis parodo, kiek metų nuo esamojo pelno jūs "mokate", kai perkate akciją. P/E 20 reiškia, kad jūs mokate $20 už kiekvieną $1 metinio pelno. S&P 500 istoriškai prekiauja vidutine P/E apie 15–17. P/E žymiai didesnis nei tai gali signalizuoti didelius augimo lūkesčius; jei jis žemesnis, tai gali rodyti nepakankamai įvertintą — arba silpnėjančios verslo kokybės — biznį.

Kainų ir pardavimų santykis (P/S)

P/S santykis padalina rinkos kapitalizaciją iš bendro pelno. Skirtingai nuo P/E santykio, jis veikia net bendrovėms, kurios dar nėra pelningos, todėl tai yra būtina aukšto augimo įmonėms vertinti. P/S santykis žemiau 1,0 gali rodyti nepakankamai įvertintą, o santykiai virš 10 paprastai skirtas greitai augančioms tech arba SaaS bendrovėms su aukštais numatytais ateities maržomis.

Kainų ir EBIT santykis

Šis santykis susideda Non-Invasive Monitoring Systems rinkos kainos ir jos operacinio pelno, neįskaitant skolos struktūros ir mokesčio jurisdikcijos efektų. Jis ypač naudingas lyginant bendrovinkas skirtingose šalyse arba su skirtingais užsienio skolos lygiais, nes jis fokusuitasi grynai operacinio pelno. Žemesnės reikšmės siūlo pigesnį operacinį pelną.

Kaip naudoti šią diagramą

Ši diagrama nufotografuoja Non-Invasive Monitoring Systems vertinimo daugiklius laikui bėgant. Palyginkite esamąją P/E, P/S ir P/EBIT su jų nuosavomis istorinėmis vidutinėmis — jei esamas santykis yra žymiai žemiau daugelio metų vidurkio, akcija gali būti santykinai pigus, palyginti su jos nuosavą istoriją. Sujunkite tai su pramonės palyginimais: P/E, kuris atrodo aukštas absoliučias sąvygomis, gali būti pateisintinas, jei Non-Invasive Monitoring Systems augina pelnus greičiau nei jos varžovai.

Non-Invasive Monitoring Systems Akcijų analizė

Ką veikia Non-Invasive Monitoring Systems? „Non-Invasive Monitoring Systems Inc“ (NIMS) per pastaruosius metus tapo vienu iš pagrindinių žaidėjų medicininės diagnostikos ir stebėjimo srityje. Įmonė įkurta 2002 m., jos būstinė yra Miamejuje, Floridoje. Jos veiklos prioritetas – novatoriškų neinvazinių technologijų kūrimas ir rinkodara, leidžiančių gerinti pacientų priežiūrą. NIMS verslo modelis grindžiamas produktų, skirtų greitai ir tiksliai įvairių ligų diagnozei, kūrimu ir rinkodara. Šios technologijos gali būti taikomos įvairiose klinikinėse srityse, tokiuose kaip intensyviosios terapijos skyriai, onkologija, kardiologija ir neurologija. Įmonės tikslas – pagerinti pacientų priežiūrą užtikrindamas, kad diagnostika ir stebėjimas būtų greitesni, tikslesni ir efektyvesni. NIMS turi keletą padalinių, kurie specializuojasi skirtingose medicinos srityse. Vienas iš jų – virškinamojo trakto padalinys, kuris specializuojasi virškinamojo trakto sutrikimų diagnostikoje ir stebėjime. NIMS siūlo novatoriškas technologijas, tokias kaip magnetinio rezonanso elastografija (MRE-MRI), leidžiančią matuoti audinio standumą be invazinių procedūrų. Ši technologija ypač naudojama ankstyvai vėžio detekcijai, nes ji leidžia nustatyti audinio pokyčius jau ankstyvoje stadijoje. Kita svarbi NIMS sritis – širdies ir kraujagyslių sistemos stebėjimas, siekiant ankstyvai aptikti ir stebėti širdies ligas. Įmonė siūlo įvairias neinvazines technologijas šiais tikslais, pvz., nešiojamus prietaisus kraujospūdžiui ir širdies ritmui matuoti arba ultragarsą kraujotakai ir kraujagyslių standumui įvertinti. Šios technologijos skirtos pagerinti širdies ligomis sergančių pacientų stebėjimą ir ankstyvai nustatyti komplikacijas. NIMS taip pat siūlo novatoriškus diagnostikos įrankius vėžio ankstyvai detekcijai, pavyzdžiui, Vėžio Screeningo Indeksą (CSI). CSI yra biomarkeriu pagrįstas testas, apskaičiuojantis tam tikrų rūšių vėžio išsivystymo tikimybę. Skaičiavimo metu atsižvelgiama į įvairius veiksnius, tokius kaip šeimos istorija, rūkymas ar amžius. CSI tikslas – prisidėti prie vėžio ankstyvos detekcijos ir taip palengvinti prognozavimą. Be šių produktų, NIMS taip pat dalyvauja klinikiniuose tyrimuose. Įmonė teikia specializuotas paslaugas, tokias kaip klinikinių tyrimų vykdymas ar ekspertizės teikimas. Šios paslaugos skirtos skatinti naujų neinvazinių diagnostikos ir stebėjimo technologijų plėtrą bei taip pagerinti bendrą pacientų priežiūrą. Iš viso, NIMS tapo lyderiaujančia įmone neinvazinės medicininės diagnostikos ir stebėjimo srityje. Įmonė nuolat siekia tobulinti naujų inovatyvių technologijų kūrimą, siekdama pagerinti pacientų priežiūrą ir sumažinti invazinių procedūrų poreikį. Su savo įvairiais padaliniais ir produktais NIMS gali aprėpti įvairias medicinos sritis ir taip pritraukti platų klientų ratą. Non-Invasive Monitoring Systems yra viena populiariausių kompanijų Eulerpool.com.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Non-Invasive Monitoring Systems akciją

Non-Invasive Monitoring Systems EV/EBIT (Įmonės vertė pagal EBIT) 2026 m. yra −53,22.

Non-Invasive Monitoring Systems EV/EBIT (Įmonės vertė pagal EBIT) pasikeitė nuo −53,22 iki −53,22, tai atitinka 0,00% pokytį. Reikšmė yra mažesnis nei praėjusiais metais.

Eulerpool rasite visą EV/EBIT (Įmonės vertė pagal EBIT) Non-Invasive Monitoring Systems istorinę raidą nuo 2006 m. – su metinėmis reikšmėmis, grafikais ir išsamiomis analizėmis.

EV/EBIT koeficientas matuoja įmonės vertę, palyginti su jos veiklos pelnu. Jis atsižvelgia į skolas ir yra naudingas lyginant įmones su skirtingomis kapitalo struktūromis.

EV/EBIT = Įmonės vertė / Pelnas prieš palūkanas ir mokesčius

Norėdami įvertinti EV/EBIT (Įmonės vertė pagal EBIT), svarbu jį palyginti su toje pačioje pramonėje veikiančiais konkurentais. Eulerpool platformoje galite rasti tiesioginius pramonės palyginimus EV/EBIT (Įmonės vertė pagal EBIT).

"Geras" skiriasi priklausomai nuo pramonės šakos ir įmonės etapo. Eulerpool platformoje galite palyginti EV/EBIT (Įmonės vertė pagal EBIT) Non-Invasive Monitoring Systems su sektoriaus konkurentais ir pramonės vidurkiu, kad įvertintumėte jo patrauklumą.

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Vertinimas — Non-Invasive Monitoring Systems

Visi pagrindiniai rodikliai — Non-Invasive Monitoring Systems