Larq

Larq ROCE

Larq (LRQ.WA) ROCE (Return on Capital Employed) 2026-11-03 dieną yra 22,99 %. Praėjusiais metais ROCE (Return on Capital Employed) buvo −1,36 % — pokytis −1 789,64% (didesnis).

ROCE

22,99 %

YoY

−1 789,64%

Paskutinį kartą atnaujinta:

Metais 2025 grąža iš investuoto kapitalo (ROCE) įmonėje Larq buvo 22,99 %, tai yra −1 789,64% didesnė lyginant su −1,36 % ROCE ankstesniais metais.

Larq ROCE istorija

  • 3 metų

  • 10 metų

  • 25 metų

  • Max

ROCE
Data
ROCE
2018-01-01
−11,97 PLN
2019-01-01
−4,07 PLN
2020-01-01
−105,38 PLN
2021-01-01
−23,51 PLN
2022-01-01
−10,06 PLN
2023-01-01
30,60 PLN
2024-01-01
−1,36 PLN
2025-01-01
22,99 PLN
Larq ROCE istorija
METAIROCEYoY
22,99 %−1 789,64%
−1,36 %−104,45%
30,60 %−404,23%
−10,06 %−57,22%
−23,51 %−77,69%
−105,38 %+2 486,31%
−4,07 %−65,97%
−11,97 %−137,28%
32,12 %−5,27%
33,91 %−158,31%
−58,15 %−654,56%
10,49 %—

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Larq Akcijų analizė

Ką veikia Larq? „LARQ SA“ teikia reklamos paslaugas per šešis segmentus: viešojo transporto (autobusų ir tramvajų) reklamą, aplinkos sprendimus parduotuvėse ir miesto erdvėse, didelio formato (Mega Format) reklamą pastatų fasadams ir 3D konstrukcijoms, „Event Unlimited“ kultūrinėms ir integracinėms renginiams, „Retail Ticket“ reklamą kasos čekiuose hipermarketuose bei kūrybines paslaugas (Creative Works) kampanijoms ir dizainui. Įmonė gauna pajamas iš reklamos vietų pardavimo prekės ženklams ir įmonėms, norinčioms būti matomos fizinėse prekybos vietose ir viešajame transporte. Pagrindiniai klientai yra hipermarketų tinklai, renginių organizatoriai ir mažmeninės prekybos prekės ženklai, siekiantys pasiekti vartotojus integruotais rinkodaros sprendimais. Nuo 2011 m. „LARQ SA“ veikia su penkiomis dukterinėmis įmonėmis, o nuo 2012 m. turi 50,49 % akcijų paketo dalį „Brand 24 SA“. Transporto reklamos segmentas („Transit Advertising“) siekia keliautojus per išorinius ir vidaus autobuso bei tramvajaus paviršius, tuo tarpu „Retail Ticket“ naudojasi hipermarketų ir supermarketų tinklais, kad rodytų reklamą kasos čekiuose. Aplinkos sprendimai („Ambient Solutions“) pagerina prekybos patirtį erdviniais įrenginiais parduotuvių viduje, o „Mega Format“ kuria ryškius vizualinius vaizdus pastatų fasaduose. „Event Unlimited“ remia kultūrinius ir reklamines kampanijas, o „Creative Works“ teikia išsamias prekės ženklo kūrimo ir dizaino paslaugas produktams ir mažmeninės prekybos erdvėms. „LARQ SA“ pajamų srautai sudaromi iš šių įvairių reklamos formatų, naudojamų skirtinguose vartotojų sąlyčio taškuose. „Brand 24 SA“, kuri buvo įsigyta 2012 m., prisideda prie „LARQ SA“ reklamos portfelio, ypač „Retail Ticket“ segmente, kuriame reklama kasos čekiuose yra viena iš pagrindinių paslaugų. Įmonės verslo modelis grindžiamas reklamos vietų pardavimu prekės ženklams, norintiems pasiekti vartotojus fizinėse vietose, dėjant akcentą į mažmeninę prekybą, transportą ir renginių rinkodarą. Visi „LARQ SA“ segmentai kartu apima visą lauko (out-of-home) reklamos spektrą – nuo statinių ekranų iki dinamiškų integracijų renginiuose. Larq yra viena populiariausių kompanijų Eulerpool.com.

ROCE išsamiai

Įmonės Larq investuoto kapitalo grąžos (ROCE) iššifravimas

Įmonės Larq investuoto kapitalo grąža (ROCE) yra finansinis rodiklis, matuojantis įmonės pelningumą ir efektyvumą naudojant investuotą kapitalą. Ji skaičiuojama padalijant pelną prieš palūkanas ir mokesčius (EBIT) iš investuoto kapitalo. Aukštesnis ROCE reiškia, kad įmonė savo kapitalą naudoja efektyviai pelno gavimui.

Metų į metų palyginimas

Metinė ROCE analizė įmonės Larq atveju suteikia vertingų įžvalgų apie savo kapitalo efektyvumą pelno gavime. Didėjanti ROCE rodo didesnį pelningumą ir operacinį efektyvumą, o mažėjantis gali signalizuoti apie galimas problemas, susijusias su kapitalo naudojimu arba verslo veikla.

Poveikis investicijoms

Larq įmonės ROCE yra esminis veiksnys investuotojams ir analitikams vertinant įmonės efektyvumą ir pelningumą. Aukštesnis ROCE gali padaryti įmonę patrauklia investicija, nes dažnai tai rodo, kad įmonė gali gauti pakankamai pelno iš savo investuoto kapitalo.

ROCE svyravimų interpretavimas

Pasikeitimai Larq įmonės ROCE yra susiję su EBIT arba investuoto kapitalo svyravimais. Šie svyravimai suteikia įžvalgų apie įmonės operacinį efektyvumą, finansinę veiklą ir strateginį finansų valdymą bei padeda investuotojams priimti pagrįstus sprendimus.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Larq akciją

Larq ROCE (Return on Capital Employed) 2025 m. yra 22,99 %.

Larq ROCE (Return on Capital Employed) pasikeitė nuo −1,36 % iki 22,99 %, tai atitinka −1 789,64% pokytį. Reikšmė yra didesnis nei praėjusiais metais.

Eulerpool rasite visą ROCE (Return on Capital Employed) Larq istorinę raidą nuo 2006 m. – su metinėmis reikšmėmis, grafikais ir išsamiomis analizėmis.

ROCE yra rentabilumo rodiklis, reiškiantis grąžą nuo panaudoto kapitalo (Return on Capital Employed). Šis rodiklis atspindi operacinio pelno ir tam paskirtos palūkanų turinčios kapitalo santykį. Kuo didesnė grąža nuo panaudoto kapitalo, tuo efektyviau ūkininkauja įmonė, ir tuo didesnis svarbusis Laisvasis Pinigų Srautas. Laisvasis Pinigų Srautas nurodo pelno dalį, kuri nebereikalinga įmonės plėtrai pabaigoje laikotarpio, o gali būti prieinama akcininkams.

"Geras" skiriasi priklausomai nuo pramonės šakos ir įmonės etapo. Eulerpool platformoje galite palyginti ROCE (Return on Capital Employed) Larq su sektoriaus konkurentais ir pramonės vidurkiu, kad įvertintumėte jo patrauklumą.

Norėdami įvertinti ROCE (Return on Capital Employed), svarbu jį palyginti su toje pačioje pramonėje veikiančiais konkurentais. Eulerpool platformoje galite rasti tiesioginius pramonės palyginimus ROCE (Return on Capital Employed).

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Pelningumas — Larq

Visi pagrindiniai rodikliai — Larq