G R Infraprojects

G R Infraprojects CROIC

G R Infraprojects (GRINFRA.NS) Grynoji grąža iš investuoto kapitalo (CROIC) 2026-10-18 dieną yra −19,61 %. Praėjusiais metais Grynoji grąža iš investuoto kapitalo (CROIC) buvo −16,25 % — pokytis 20,72% (mažesnis).

CROIC

−19,61 %

YoY

20,72%

Paskutinį kartą atnaujinta:

G R Infraprojects Grynoji grąža iš investuoto kapitalo (CROIC) yra 2026 −19,61 % . G R Infraprojects Grynoji grąža iš investuoto kapitalo (CROIC) buvo 2025 −16,25 % . Tai sumažėjo 20,72% mažesnis lyginant su praėjusiais metais.

G R Infraprojects CROIC istorija

  • 3 metų

  • 10 metų

  • 25 metų

  • Max

CROIC
Data
CROIC
2019-01-01
−16,34 INR
2020-01-01
−8,97 INR
2021-01-01
−11,44 INR
2022-01-01
−2,66 INR
2023-01-01
−5,53 INR
2024-01-01
−14,99 INR
2025-01-01
−16,25 INR
2026-01-01
−19,61 INR
G R Infraprojects CROIC istorija
METAICROICYoY
−19,61 %+20,72%
−16,25 %+8,37%
−14,99 %+171,35%
−5,53 %+107,95%
−2,66 %−76,78%
−11,44 %+27,57%
−8,97 %−45,11%
−16,34 %−45,52%
−29,99 %−212,56%
26,65 %−10 235,29%
−0,26 %−95,82%
−6,30 %−75,02%
−25,21 %—

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

G R Infraprojects Akcijų analizė

Ką veikia G R Infraprojects? G R Infraprojects Ltd, headquartered in Udaipur, Rajasthan, operates in the Industrials sector with a focus on construction. The company employs 16,157 full-time staff and offers services in construction, operation and maintenance, and manufacturing and fabrication. Its principal civil construction projects include EPC, BOT, and HAM contracts for roads, railways, metro systems, airport runways, and optical fiber cable installations. The firm also engages in power transmission infrastructure. Key projects include multiple National Highway sections such as NH-16 and NH-85. G R Infraprojects yra viena populiariausių kompanijų Eulerpool.com.

Dažniausiai užduodami klausimai apie G R Infraprojects akciją

G R Infraprojects Grynoji grąža iš investuoto kapitalo (CROIC) 2026 m. yra −19,61 %.

G R Infraprojects Grynoji grąža iš investuoto kapitalo (CROIC) pasikeitė nuo −16,25 % iki −19,61 %, tai atitinka 20,72% pokytį. Reikšmė yra mažesnis nei praėjusiais metais.

Eulerpool rasite visą Grynoji grąža iš investuoto kapitalo (CROIC) G R Infraprojects istorinę raidą nuo 2006 m. – su metinėmis reikšmėmis, grafikais ir išsamiomis analizėmis.

CROIC matuoja grynųjų pinigų grąžą, gautą iš investuoto kapitalo. Skirtingai nuo ROIC, jis naudoja laisvus pinigų srautus, o ne apskaitos pelną, todėl suteikia gryną pelningumą.

"Geras" skiriasi priklausomai nuo pramonės šakos ir įmonės etapo. Eulerpool platformoje galite palyginti Grynoji grąža iš investuoto kapitalo (CROIC) G R Infraprojects su sektoriaus konkurentais ir pramonės vidurkiu, kad įvertintumėte jo patrauklumą.

Norėdami įvertinti Grynoji grąža iš investuoto kapitalo (CROIC), svarbu jį palyginti su toje pačioje pramonėje veikiančiais konkurentais. Eulerpool platformoje galite rasti tiesioginius pramonės palyginimus Grynoji grąža iš investuoto kapitalo (CROIC).

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Pelningumas — G R Infraprojects

Visi pagrindiniai rodikliai — G R Infraprojects