Casio Computer Co

Casio Computer Co EPS

Casio Computer Co (6952.T) Pelnas vienai akcijai (EPS) 2026-10-19 dieną yra 81,48 JPY. Praėjusiais metais Pelnas vienai akcijai (EPS) buvo 35,35 JPY — pokytis 130,47% (didesnis).

EPS

81,48JPY

YoY

130,47%

Paskutinį kartą atnaujinta:

Casio Computer Co Pelnas vienai akcijai (EPS) yra 2026 81,48 JPY. Casio Computer Co Pelnas vienai akcijai (EPS) buvo 2025 35,35 JPY. Tai sumažėjo 130,47% didesnis lyginant su praėjusiais metais.

Casio Computer Co EPS istorija

  • 3 metų

  • 10 metų

  • 25 metų

  • Max

EPS
Data
EPS
2024-01-01
52,22 JPY
2025-01-01
35,35 JPY
2026-01-01
81,48 JPY
2027-01-01 (e)
124,33 JPY
2028-01-01 (e)
138,18 JPY
2029-01-01 (e)
157,02 JPY
2030-01-01 (e)
167,85 JPY
2031-01-01 (e)
180,15 JPY
Casio Computer Co EPS istorija
METAIEPSYoY
est180,15JPY+7,33%
est167,85JPY+6,90%
est157,02JPY+13,63%
est138,18JPY+11,14%
est124,33JPY+52,60%
81,48JPY+130,47%
35,35JPY−32,30%
52,22JPY−7,45%
56,43JPY−15,05%
66,42JPY+34,15%
49,51JPY−31,70%
72,50JPY−20,55%
91,25JPY+17,17%
77,88JPY+6,25%
73,30JPY−39,19%
120,54JPY+19,32%
101,02JPY+69,85%
59,47JPY+34,64%
44,17JPY+364,64%
9,51JPY−55,02%
21,13JPY−127,10%
−77,99JPY−6,54%
−83,45JPY−299,23%
41,88JPY−62,74%
112,41JPY—

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Casio Computer Co Akcijų analizė

Ką veikia Casio Computer Co? „Casio Computer Co. Ltd“ yra Japonijos įmonė, įkurta 1946 m. Kashio brolių – Tadao ir Toshio – iniciatyva. Iš pradžių įmonė gamino papuošalus ir raštinės reikmenis, vėliau susitelkė į elektroninės įrangos nišą. Dėl to ji pradėjo kurti ir parduoti elektroninius produktus. „Casio“ verslo modelis grindžiamas inovatyvia technologija ir dizainu. Įmonė sukūrė pasaulinę tyrimų ir plėtros centrų tinklą, skirtą nuolat kurti naujus produktus ir technologijas. Ji garsėja savo išskirtiniais produktais, tokiais kaip laikrodžiai, elektroniniai muzikos instrumentai, fotoaparatai ir skaičiuotuvai. Šiuolaikinėje „Casio“ struktūroje veikia penkios skirtingos padaliniai: laikrodžių, elektroninių muzikos instrumentų, fotoaparatų, lagaminų ir mokslo skaičiuoklių bei elektroninių žodynų. Kiekvienas padalinys siūlo savitus privalumus ir funkcijas. Laikrodžių segmente „Casio“ siūlo platų laikrodžių asortimentą. Įmonė ypač žinoma dėl savo tvirtų G-SHOCK laikrodžių, atsparių vandeniui ir smūgiams. Taip pat buvo pristatytas Edifice kolekcijos laikrodžių serija, pasižyminti tikslumu ir patikimumu. „Casio“ taip pat yra vienas iš pirmaujančių elektroninių muzikos instrumentų gamintojų. SP serijos skaitmeniniai pianinai ir vargonai yra labai populiarūs tarp muzikos mėgėjų. Be to, buvo paleista Casiotone klaviatūrų serija, idealiai tinkanti pradedantiesiems. Fotoaparatų padalinyje „Casio“ siūlo galimų, lengvų ir patogiai naudojamų skaitmeninių fotoaparatų rinkinį. EXILIM fotoaparatas yra pasaulyje pripažintas dėl savo eleganto dizaino ir puikaus vaizdo kokybės. „Casio“ lagaminai ir mokslo skaičiuotuvai yra vertinami už jų patikimumą ir lengvumą naudojime. Įmonė taip pat sukūrė mokslinius ir grafinius skaičiuotuvus, kurie yra vertinami tiek studentų, tiek profesionalų. Galiau, „Casio“ sukūrė unikalius elektroninius žodynus, kuriuose yra įvairių funkcijų, įskaitant vertimo funkcijas, tarimo pagalbą ir kalbėjimo pavyzdžius įvairiomis kalbomis. Per metus „Casio“ laimėjo daugybę apdovanojimų ir pripažinimų už savo produktus ir dizainą. Įmonė taip pat siekia gaminti aplinkai draugiškus produktus ir taiko kelias priemones, siekdama sumažinti savo ekologinę žalą. Iš viso „Casio“ yra lyderis elektronikos ir inovatyvių technologijų srityje. Jie remiasi aukštos kokybės dizaino, pažangių technologijų ir patikimumo deriniu, kad suteiktų savo klientams nepakartojamą patirtį. „Casio“ turi ilgą istoriją gaminant produktus, atitinkančius vartotojų poreikius ir pageidavimus. Casio Computer Co yra viena populiariausių kompanijų Eulerpool.com.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Casio Computer Co akciją

Casio Computer Co Pelnas vienai akcijai (EPS) 2026 m. yra 81,48 JPY.

Casio Computer Co Pelnas vienai akcijai (EPS) pasikeitė nuo 35,35 JPY iki 81,48 JPY, tai atitinka 130,47% pokytį. Reikšmė yra didesnis nei praėjusiais metais.

Eulerpool rasite visą Pelnas vienai akcijai (EPS) Casio Computer Co istorinę raidą nuo 2006 m. – su metinėmis reikšmėmis, grafikais ir išsamiomis analizėmis.

Pelnas vienai akcijai matuoja to įmonės pelno dalį, kuri tenka kiekvienai išleistai akcijai. Tai pagrindinė metrika, skirta vertinti įmonės pelningumą.

EPS = Grynasis pelnas / Išleistos akcijos

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Pelno ir nuostolių ataskaita — Casio Computer Co

Visi pagrindiniai rodikliai — Casio Computer Co