Service Stream

Service Stream Bevétel

Service Stream (SSM.AX) Az árbevétel-ja 2026. okt. 12. időpontjában 2,35 Md AUD. Az előző évben Az árbevétel 2,33 Md AUD volt — 1,02%-os (magasabb) változás.

Bevétel

2,35 MdAUD

YoY

1,02%

Utolsó frissítés:

2026 évben a(z) Service Stream cég 2,35 Md AUD-ös forgalmat ért el, ami egy 1,02% eltérés a 2,33 Md AUD-ös előző évi forgalomhoz képest.

Az elmúlt 19 évben a(z) Service Stream árbevétele évi 12,6%-kal nőtt, és elérte a 2,35 Md AUD-t.

Az Service Stream Bevétel története

  • 3 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Bevétel
Dátum
Bevétel
2023. jan. 1.
2,05 Md AUD
2024. jan. 1.
2,29 Md AUD
2025. jan. 1.
2,33 Md AUD
2026. jan. 1.
2,35 Md AUD
2027. jan. 1. (e)
2,72 Md AUD
2028. jan. 1. (e)
2,85 Md AUD
2029. jan. 1. (e)
2,96 Md AUD
2030. jan. 1. (e)
3,09 Md AUD
Az Service Stream Bevétel története
ÉVBevételYoY
est3,09 MdAUD+4,36%
est2,96 MdAUD+4,08%
est2,85 MdAUD+4,75%
est2,72 MdAUD+15,63%
2,35 MdAUD+1,02%
2,33 MdAUD+1,65%
2,29 MdAUD+11,72%
2,05 MdAUD+35,33%
1,51 MdAUD+88,52%
803,01 MAUD-13,46%
927,95 MAUD+9,05%
850,98 MAUD+35,17%
629,58 MAUD+25,53%
501,54 MAUD+14,54%
437,87 MAUD+6,57%
410,89 MAUD+5,70%
388,74 MAUD-26,18%
526,60 MAUD-11,02%
591,81 MAUD-6,58%
633,48 MAUD+22,36%
517,73 MAUD-7,13%
557,46 MAUD+23,88%
450,01 MAUD+83,29%
245,52 MAUD—
Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

Service Stream Bevétel

Service Stream részvény bevétel, EBIT, nyereség

  • 3 év

  • 5 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Árbevétel
EBIT
Nyereség
Részletek
Dátum
Árbevétel
EBIT
Nyereség
2023. jan. 1.
2,05 Md AUD
32,48 M AUD
4,46 M AUD
2024. jan. 1.
2,29 Md AUD
52,16 M AUD
32,30 M AUD
2025. jan. 1.
2,33 Md AUD
85,26 M AUD
59,18 M AUD
2026. jan. 1.
2,35 Md AUD
72,47 M AUD
56,94 M AUD
2027. jan. 1. (e)
2,72 Md AUD
115,38 M AUD
86,20 M AUD
2028. jan. 1. (e)
2,85 Md AUD
124,90 M AUD
97,03 M AUD
2029. jan. 1. (e)
2,96 Md AUD
132,09 M AUD
104,56 M AUD
2030. jan. 1. (e)
3,09 Md AUD
139,50 M AUD
108,81 M AUD

Service Stream Marzsok

Service Stream Részvény Margók

A(z) Service Stream Margenanalyse bemutatja a bruttómargót, az EBIT-margót, valamint a(z) Service Stream nyereségmargóját. Az EBIT-margó (EBIT/Árbevétel) azt mutatja meg, hogy az árbevétel hány százaléka marad operatív nyereségként. A nyereségmargó azt mutatja meg, hogy a(z) Service Stream árbevételének hány százaléka marad meg.
  • 3 év

  • 5 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Bruttó árrésmarzs
EBIT-margó
Profit Margin
Részletek
Dátum
Bruttó árrésmarzs
EBIT-margó
Profit Margin
2023. jan. 1.
4,69 %
1,59 %
0,22 %
2024. jan. 1.
94,25 %
2,28 %
1,41 %
2025. jan. 1.
95,38 %
3,66 %
2,54 %
2026. jan. 1.
8,23 %
3,08 %
2,42 %
2027. jan. 1. (e)
8,23 %
4,25 %
3,17 %
2028. jan. 1. (e)
8,23 %
4,39 %
3,41 %
2029. jan. 1. (e)
8,23 %
4,46 %
3,53 %
2030. jan. 1. (e)
8,23 %
4,51 %
3,52 %

Service Stream Részvényelemzés

Mit csinál Service Stream? A Service Stream Ltd egy 1996-ban alapított ausztrál vállalat. Székhelye Melbourne-ben található, és az Australian Securities Exchange (ASX) tőzsdén jegyzett. A cég vezető szolgáltatója integrált, végponttól végpontig terjedő megoldásoknak a távközlés, az energia, a víz és a közlekedés különböző piacai számára. A Service Stream üzleti modellje a ügyfelek számára nyújtott megoldások fejlesztésén és biztosításán alapul. A cég specializációja az infrastruktúra szektorában nyújtott szolgáltatásokra irányul. A Service Stream sikerének egyik kulcsfontosságú tényezője a szolgáltatások folyamatos fejlesztése és az új termékek innovációja a magas szintű ügyfélértékelés elérése érdekében. A cég több osztályt kínál, amelyek öt fő területre bonthatók: 1. Infrastruktúra tervezése és tervezési szakasz: A Service Stream képes nyilvános és magán szervezetek számára integrált, végponttól végpontig terjedő megoldásokat kidolgozni és megvalósítani. Ez olyan aspektusokat foglal magában, mint a megvalósíthatósági tanulmányok, a tervezés, a kialakítás és a kivitelezés. 2. Infrastruktúra szállítása és építése: A cég széles körű szolgáltatásokat kínál az infrastruktúra-szállítási és építkezési projektek megvalósításával kapcsolatban. Ide tartoznak a szélessávú hálózatok, vezeték nélküli hálózatok, gáz- és áramellátó hálózatok, utak és hidak. 3. Infrastruktúra üzemeltetése és karbantartása: A Service Stream üzemelteti és karbantartja különféle infrastruktúrákat, például szélessávú és távközlési hálózatokat, áram- és vízellátó rendszereket, valamint egyéb közcélú létesítményeket. 4. Erőforrás-menedzsment: Ez a részleg a személyzeti és anyagi erőforrások kezelésére specializálódott, hogy a projekteket hatékonyan és biztonságosan hajtsa végre. 5. Technológia: A Service Stream továbbá különféle technológiai megoldásokat is kínál, amelyek a munkakörnyezet javítására és a projekt hatékonyságának növelésére fókuszálnak. A cég folyamatosan törekszik szolgáltatásainak fejlesztésére és jelenlétének bővítésére. A Service Stream kiemelt szerepet vállal a kommunikációs iparág infrastruktúra-szolgáltatásainak biztosításában, valamint áram- és gázhálózatokat szállít számos energiavállalat számára. Széleskörű szolgáltatásai mellett a Service Stream különféle termékeket is kínál. Például a cég egy olyan platformot biztosít, amely megkönnyíti az infrastruktúra-projektek tervezését és kezelését. Ez a platform mind belső, mind külső felhasználókat támogat a projektek szervezésében, a folyamatok nyomon követésében és az erőforrások kezelésében. A cég nagy hangsúlyt fektet a fenntarthatóságra és a társadalmi felelősségvállalásra. Üzleti tevékenységét a legmagasabb etikai szabványok szerint folytatja, hogy tiszteletben tartsa és védje a környezetet, valamint azokat a közösségeket, ahol működik. Összefoglalva, a Service Stream egy sikeres ausztrál vállalat, amely széles körű szolgáltatásokat és termékeket kínál az infrastruktúra területén. Egy innovatív cég, amely erős fókusszal rendelkezik az ügyfélértékelésre és a fenntarthatóságra. Service Stream az Eulpool egyik legnépszerűbb vállalata.

Bevétel részleteiben

A Service Stream árbevételének megértése

A Service Stream értékesítési számai az adott időszakban az árú értékesítéséből, vagy szolgáltatások nyújtásából származó teljes árbevételből erednek. Ezek a számok közvetlenül tükrözik a vállalat képességét arra, hogy termékeit vagy szolgáltatásait árbevétellé alakítsa, és mutatják a keresletet valamint a piaci jelenlétet.

Évről évre történő összehasonlítás

A Service Stream éves értékesítési számainak elemzése betekintést ad a vállalat növekedésébe és stabilitásába. Az értékesítési számok növekedése a kereslet növekedését, hatékony marketinget vagy az új piacokra történő terjeszkedést jelezhet. Egy csökkenés azonban piaci telítettségre, megnövekedett versenyre vagy kevésbé hatékony stratégiákra utalhat.

Hatások a befektetésekre

A befektetők gyakran elemzik a Service Stream értékesítési adatait, hogy értékeljék a pénzügyi egészséget és a növekedési kilátásokat. Egy állandó értékesítési növekedés ígéretes jelzője lehet a vállalat jövedelmezőségének és a lehetséges tőkehozamnak, amely befolyásolhatja a részvényárakat és a befektetők bizalmát.

Az értékesítési ingadozások értelmezése

A Service Stream értékesítési számainak növekedése piaci növekedést, innovációt vagy hatékony marketinget jelezhet, és gyakran vezet a részvényárfolyamok emelkedéséhez. Egy csökkenés viszont kihívásokat jelezhet, amelyek stratégiai alkalmazkodást igényelnek a piaci részesedés és jövedelmezőség növelése érdekében.

Gyakori kérdések a Service Stream részvénnyel kapcsolatban

Service Stream Az árbevétel értéke a(z) 2026. évben 2,35 Md AUD.

Service Stream Az árbevétel-ja 2,33 Md AUD-ről 2,35 Md AUD-re változott, amely 1,02%-os változásnak felel meg. Az érték magasabb, mint az előző évben.

Az Eulpool-on megtalálható a Az árbevétel Service Stream-ének teljes történeti fejlődése 2006 óta – éves értékekkel, grafikonokkal és részletes elemzésekkel.

Az árbevétel az adott időszakban eladott összes áru teljes értékét jelenti. Tehát minden termék esetében az értékesített mennyiséget megszorozzák az eladási árral. Az árbevételből még nem vonnak le semmilyen költséget (anyag-, bérköltség stb.), míg a nettó árbevételből csak az értékesítéssel kapcsolatos árbevétel-csökkenéseket (kedvezmények stb.) vonják le.

A mutatók a részvényértékelést a bevételi minőség, a pénzügyi egészség és a növekedési pálya jelzésével befolyásolják. Az erős mutatók általában magasabb értékelésekhez vezetnek.

Az értékesítés egy részvény értékelésénél

Az árbevétel egy fontos pénzügyi mutató, amelyet részvények értékelése során használnak. Ez a vállalati gazdasági tevékenység mértéke, és a vállalat sikerességének indikátoraként szolgálhat. Az árbevételt a részvények értékelésénél az egyik legfontosabb tényezőnek tekintik. Ezenkívül az árbevételt más pénzügyi mutatók, mint az egy részvényre jutó nyereség és a P/E (price/earnings, azaz ár/nyereség) arány számításához is felhasználják.

Története és a bevétel felhasználása

Az árbevételt már hosszú ideje az egyik legfontosabb pénzügyi mutatóként tartják számon. A 19. században az egyik elsőként használt pénzügyi mutatóként alkalmazták egy vállalat gazdasági tevékenységének mérésére. Azóta rendszeresen használják vállalatok értékelésére.

Az árbevételt általában a vállalat saját tőkéjének százalékos arányaként számolják ki. Az is használható, hogy megállapítsák egy vállalat átfogó jövedelmezőségét. Sokféle árbevétel létezik, amelyeket felhasználhatnak a vállalat gazdasági tevékenységének mérésére, mint például a bruttó árbevétel, a nettó árbevétel és az árbevétel a nemzetközi üzletből.

Az árbevételt arra is használhatjuk, hogy értékeljük a részvényeket. Például egy vállalat árbevételét fel lehet használni a vállalat sikerének értékelésére. Ha egy vállalatnak magas az árbevétele, az azt jelenti, hogy profitábilis vállalat, mivel magas a kereslet a termékeire vagy szolgáltatásaira.

Kalkuláció és az árbevétel alkalmazása

Egy vállalat bevételének kiszámításához a vállalat bevételeiből le kell vonni a kiadásait. A bevételek különböző forrásokból származhatnak, mint például értékesítés, licencdíjak, szolgáltatások stb. A kiadások magukban foglalhatják a termelési költségeket, beszerzést, raktározást, értékesítést és az adminisztrációt.

A bevétel felhasználható különböző pénzügyi mutatók számításához. Például a bevétel felhasználható egy vállalat ár-bevétel arányának (P/E arány) kiszámítására. Ez egy vállalat jövedelmezőségének mértéke, amely az részvényár és az egy részvényre jutó nyereség arányából számítható ki.

A forgalom felhasználható arra is, hogy kiszámoljuk egy vállalat részvényarányos nyereségét (GPA). Ez egy adott vállalat részvényenkénti nyereségének mértéke. A GPA a nyereség és a kibocsátott részvények számának arányából számítható ki.

A befektetők általi árbevétel felhasználása

A befektetők a forgalmat használják a részvények értékelésére, mivel a forgalom egy cég sikerességének mutatója. Például egy befektető összehasonlíthatja egy vállalat forgalmát, hogy lássa, mennyire sikeres. Egy befektető a vállalat forgalmát is felhasználhatja annak értékarányos (P/E) mutatójának és részvényenkénti nyereségének kiszámításához.

Egy példa: Egy befektető egy olyan vállalatot szemlél, amely 25 millió euró árbevételt realizál. Összehasonlítja ezt az árbevételt a versenytárséval, amely 35 millió euró árbevételt ér el. A befektető ezután láthatja, hogy a 25 millió euró árbevételű vállalat kevésbé sikeres, mint a 35 millió euró árbevételű vállalat.

Az árbevétel előnyei és hátrányai

Az árbevétel nagyon hasznos eszköz a részvények értékeléséhez, mivel az egy vállalat gazdasági tevékenységének mércéje. Az árbevételt arra is használhatjuk, hogy más pénzügyi mutatókat, mint például a P/E arányt és az egy részvényre jutó nyereséget számoljunk ki.

Egy hátrány azonban az, hogy az árbevétel önmagában nem jelent megbízható indikátort egy vállalat sikerességére. Fontos az árbevételt más pénzügyi mutatókkal, mint például az egy részvényre jutó nyereség és a P/E (ár/nyereség) hányados összehasonlításával vizsgálni, hogy teljes képet kapjunk a vállalatról.

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

Eredménykimutatás — Service Stream

Összes kulcsmutató — Service Stream