NET Detergent JSC

NET Detergent JSC OCF fedezet

NET Detergent JSC (NET.VN) Operatív Pénzáramlás Margó-ja 2026. nov. 5. időpontjában 14,13 %. Az előző évben Operatív Pénzáramlás Margó 10,37 % volt — 36,22%-os (magasabb) változás.

OCF fedezet

14,13 %

YoY

36,22%

Utolsó frissítés:

NET Detergent JSC Operatív Pénzáramlás Margó-ja 2024 14,13 % . NET Detergent JSC Operatív Pénzáramlás Margó-ja 2023 10,37 % volt. 36,22% magasabb-ből csökken az előző évhez képest.

Az NET Detergent JSC OCF fedezet története

  • 3 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

OCF fedezet
Dátum
OCF fedezet
2017. jan. 1.
10,29 VND
2018. jan. 1.
7,17 VND
2019. jan. 1.
10,58 VND
2020. jan. 1.
4,76 VND
2021. jan. 1.
10,44 VND
2022. jan. 1.
3,07 VND
2023. jan. 1.
10,37 VND
2024. jan. 1.
14,13 VND
Az NET Detergent JSC OCF fedezet története
ÉVOCF fedezetYoY
14,13 %+36,22%
10,37 %+238,42%
3,07 %-70,63%
10,44 %+119,06%
4,76 %-54,98%
10,58 %+47,57%
7,17 %-30,35%
10,29 %-26,94%
14,09 %+19,13%
11,83 %+692,93%
1,49 %—

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

NET Detergent JSC Részvényelemzés

Mit csinál NET Detergent JSC? A Net Detergent JSC mosószereket, beleértve a mosóport, az edénymosó szert, a padlótisztítót, az üvegtisztítót és a folyékony öblítőt, gyárt és exportál. A vállalat együttműködik az Unilever Vietnam Limited céggel mosószerek és tisztítótermékek gyártása és exportja érdekében. Termékeit a japán, ausztrál, kubai, tajvani, filippínó, kambodzsai, új-zélandi, thaiföldi, indiai és latin-amerikai piacokon értékesíti. A cég Hanoi és Ho Si Minh-város (Vietnam) fióktelepeken keresztül működik, és 2012. december 31-étől a Vietnam National Chemical Group (Vinachem) leányvállalata. A Net Detergent JSC bevételeit mosószerei gyártásából, marketingjéből és exportjából nyeri. Elsődleges ügyfelei az ázsiai, óceániai és latin-amerikai nemzetközi piacok, ahol tisztítótermékeit forgalmazza. Az Unilever Vietnam Limitedtel folytatott együttműködése javítja gyártási kapacitásait és piaci elérését. A Vinachem leányvállalataként a Net Detergent JSC hasznot húz a csoport erőforrásaiból és disztribúciós hálózatából. Termékportfóliója mosóport, edénymosó szert, padlótisztítót, üvegtisztítót és folyékony öblítőt foglal magában, amelyeket különböző nemzetközi piacokon forgalmaznak. Exportcéljai közé tartozik Japán, Ausztrália, Kuba, Tajvan, a Fülöp-szigetek, Kambodzsa, Új-Zéland, Thaiföld, India és a latin-amerikai országok. A Net Detergent JSC üzleti modellje a tisztítótermékek gyártásán és globális piacokra történő exportján alapul, kiemelt figyelmet fordítva a nemzetközi kereskedelmi partnerségekre és a Vinachemen belüli leányvállalati státusz előnyeire. NET Detergent JSC az Eulpool egyik legnépszerűbb vállalata.

Gyakori kérdések a NET Detergent JSC részvénnyel kapcsolatban

NET Detergent JSC Operatív Pénzáramlás Margó értéke a(z) 2024. évben 14,13 %.

NET Detergent JSC Operatív Pénzáramlás Margó-ja 10,37 % -ről 14,13 % -re változott, amely 36,22%-os változásnak felel meg. Az érték magasabb, mint az előző évben.

Az Eulpool-on megtalálható a Operatív Pénzáramlás Margó NET Detergent JSC-ének teljes történeti fejlődése 2006 óta – éves értékekkel, grafikonokkal és részletes elemzésekkel.

Az üzemi pénzáramlás marzsa az üzemi pénzáramlást az árbevétel százalékaként méri, megmutatva, milyen hatékonyan alakul át az árbevétel készpénzzé.

A jó érték az iparágtól, gazdasági ciklustól és vállalati stratégiától függ. Mindig hasonlítsa össze a vállalat historikus értékeivel és a versenytársak benchmarkjaival.

Hasonlítsa össze a mutatókat az iparági átlagokkal, mivel a normák jelentősen eltérnek. Például a kiskereskedelmi marzsok általában alacsonyabbak, mint a szoftver marzsok.

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Marzsok — NET Detergent JSC

Összes kulcsmutató — NET Detergent JSC