Log-in Logistica Intermodal

Log-in Logistica Intermodal ROCE

Log-in Logistica Intermodal (LOGN3.SA) A ROCE (Return on Capital Employed)-ja 2026. nov. 5. időpontjában 49,50 %. Az előző évben A ROCE (Return on Capital Employed) 32,91 % volt — 50,39%-os (magasabb) változás.

ROCE

49,50 %

YoY

50,39%

Utolsó frissítés:

2025 évben a Log-in Logistica Intermodal által realizált tőkemegtérülés (ROCE) 49,50 % volt, ami 50,39%-kal magasabb az előző év 32,91 % ROCE-értékénél.

Az Log-in Logistica Intermodal ROCE története

  • 3 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

ROCE
Dátum
ROCE
2018. jan. 1.
-36,97 BRL
2019. jan. 1.
42,81 BRL
2020. jan. 1.
37,01 BRL
2021. jan. 1.
51,93 BRL
2022. jan. 1.
34,94 BRL
2023. jan. 1.
28,28 BRL
2024. jan. 1.
32,91 BRL
2025. jan. 1.
49,50 BRL
Az Log-in Logistica Intermodal ROCE története
ÉVROCEYoY
49,50 %+50,39%
32,91 %+16,38%
28,28 %-19,06%
34,94 %-32,72%
51,93 %+40,29%
37,01 %-13,53%
42,81 %-215,80%
-36,97 %-132,49%
113,76 %+23,70%
91,97 %+34,67%
68,29 %+1070,53%
5,83 %—

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Log-in Logistica Intermodal Részvényelemzés

Mit csinál Log-in Logistica Intermodal? Log-in Logistica Intermodal az Eulpool egyik legnépszerűbb vállalata.

ROCE részleteiben

A Log-in Logistica Intermodal által alkalmazott tőke (ROCE) megtérülésének dekódolása

A Log-in Logistica Intermodal által alkalmazott tőke (ROCE) megtérülése egy pénzügyi mutató, amely az adott vállalat tőkére vonatkozó jövedelmezőségét és hatékonyságát méri. Az EBIT (kamat- és adófizetés előtti eredmény) és az alkalmazott tőke arányosításával számítják ki. A magasabb ROCE arra utal, hogy a cég hatékonyan használja fel tőkéjét a nyereségtermelés érdekében.

Évről évre történő összehasonlítás

A Log-in Logistica Intermodal ROCE-jának éves elemzése értékes betekintést nyújt annak hatékonyságába a tőke nyereségtermelés céljából történő felhasználása terén. A növekvő ROCE javuló jövedelmezőségre és működési hatékonyságra utal, míg a csökkenés lehetséges problémákra hívhatja fel a figyelmet a tőke használata vagy a vállalati működés tekintetében.

Befektetésekre gyakorolt hatások

A Log-in Logistica Intermodal ROCE-je kritikus tényező a befektetők és elemzők számára a vállalat hatékonyságának és jövedelmezőségének értékelésekor. Egy magasabb ROCE vonzóbbá teheti a vállalatot befektetési célpontként, mivel gyakran utal arra, hogy a cég elegendő profitot realizál az alkalmazott tőkéből.

A ROCE-ingadozások értelmezése

A Log-in Logistica Intermodal ROCE-jában bekövetkező változások az EBIT változásaira vagy az alkalmazott tőkére vezethetők vissza. Ezek az ingadozások betekintést nyújtanak a vállalat működési hatékonyságába, pénzügyi teljesítményébe és stratégiai pénzügyi kezelésébe, támogatva a befektetőket megalapozott döntéshozatalukban.

Gyakori kérdések a Log-in Logistica Intermodal részvénnyel kapcsolatban

Log-in Logistica Intermodal A ROCE (Return on Capital Employed) értéke a(z) 2025. évben 49,50 %.

Log-in Logistica Intermodal A ROCE (Return on Capital Employed)-ja 32,91 % -ről 49,50 % -re változott, amely 50,39%-os változásnak felel meg. Az érték magasabb, mint az előző évben.

Az Eulpool-on megtalálható a A ROCE (Return on Capital Employed) Log-in Logistica Intermodal-ének teljes történeti fejlődése 2006 óta – éves értékekkel, grafikonokkal és részletes elemzésekkel.

ROCE egy profitabilitási mutatószám, amely a Return on Capital Employed rövidítése, magyarul a befektetett tőke megtérülését jelenti. Ez a mutató az operatív nyereség és az arra felhasznált kamatozó tőke arányát mutatja. Minél magasabb a befektetett tőke megtérülése, annál hatékonyabban gazdálkodik a vállalat és annál nagyobb a fontos Free Cash Flow. A Free Cash Flow azon nyereségek részét jelenti, amelyek egy időszak végén nem a vállalat bővítésére fordítandók, hanem az részvényesek rendelkezésére állnak.

A jó érték az iparágtól, gazdasági ciklustól és vállalati stratégiától függ. Mindig hasonlítsa össze a vállalat historikus értékeivel és a versenytársak benchmarkjaival.

Hasonlítsa össze a mutatókat az iparági átlagokkal, mivel a normák jelentősen eltérnek. Például a kiskereskedelmi marzsok általában alacsonyabbak, mint a szoftver marzsok.

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Jövedelmezőség — Log-in Logistica Intermodal

Összes kulcsmutató — Log-in Logistica Intermodal