Generation Development Group

Generation Development Group Bevétel

Generation Development Group (GDG.AX) Az árbevétel-ja 2026. nov. 4. időpontjában 364,01 M AUD. Az előző évben Az árbevétel 615,82 M AUD volt — -40,89%-os (alacsonyabb) változás.

Bevétel

364,01 MAUD

YoY

-40,89%

Utolsó frissítés:

2026 évben a(z) Generation Development Group cég 364,01 M AUD-ös forgalmat ért el, ami egy -40,89% eltérés a 615,82 M AUD-ös előző évi forgalomhoz képest.

Az árbevétel évi 9,7%-kal nőtt az elmúlt 19 évben 364,01 M AUD-ra.

Az Generation Development Group Bevétel története

  • 3 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Bevétel
Dátum
Bevétel
2023. jan. 1.
58,91 M AUD
2024. jan. 1.
326,36 M AUD
2025. jan. 1.
615,82 M AUD
2026. jan. 1.
364,01 M AUD
2027. jan. 1. (e)
212,11 M AUD
2028. jan. 1. (e)
253,12 M AUD
2029. jan. 1. (e)
296,28 M AUD
2030. jan. 1. (e)
337,50 M AUD
Az Generation Development Group Bevétel története
ÉVBevételYoY
est337,50 MAUD+13,91%
est296,28 MAUD+17,05%
est253,12 MAUD+19,33%
est212,11 MAUD-41,73%
364,01 MAUD-40,89%
615,82 MAUD+88,70%
326,36 MAUD+453,98%
58,91 MAUD-36,55%
92,85 MAUD-17,86%
113,03 MAUD+98,15%
57,04 MAUD-30,63%
82,23 MAUD+22,40%
67,18 MAUD+699,04%
8,41 MAUD+9,95%
7,65 MAUD+8,76%
7,03 MAUD+20,05%
5,86 MAUD+29,59%
4,52 MAUD-71,80%
16,03 MAUD-64,26%
44,84 MAUD-0,13%
44,90 MAUD-4273,14%
-1,08 MAUD-101,42%
75,55 MAUD+20,24%
62,84 MAUD—

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Generation Development Group Bevétel

Generation Development Group részvény bevétel, EBIT, nyereség

  • 3 év

  • 5 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Árbevétel
EBIT
Nyereség
Részletek
Dátum
Árbevétel
EBIT
Nyereség
2023. jan. 1.
58,91 M AUD
199,33 M AUD
4,50 M AUD
2024. jan. 1.
326,36 M AUD
287,08 M AUD
5,84 M AUD
2025. jan. 1.
615,82 M AUD
342,57 M AUD
38,25 M AUD
2026. jan. 1.
364,01 M AUD
379,51 M AUD
31,93 M AUD
2027. jan. 1. (e)
212,11 M AUD
58,95 M AUD
46,90 M AUD
2028. jan. 1. (e)
253,12 M AUD
74,37 M AUD
59,48 M AUD
2029. jan. 1. (e)
296,28 M AUD
92,59 M AUD
74,54 M AUD
2030. jan. 1. (e)
337,50 M AUD
119,43 M AUD
93,39 M AUD

Generation Development Group Marzsok

Generation Development Group Részvény Margók

A(z) Generation Development Group Margenanalyse bemutatja a bruttómargót, az EBIT-margót, valamint a(z) Generation Development Group nyereségmargóját. Az EBIT-margó (EBIT/Árbevétel) azt mutatja meg, hogy az árbevétel hány százaléka marad operatív nyereségként. A nyereségmargó azt mutatja meg, hogy a(z) Generation Development Group árbevételének hány százaléka marad meg.
  • 3 év

  • 5 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Bruttó árrésmarzs
EBIT-margó
Profit Margin
Részletek
Dátum
Bruttó árrésmarzs
EBIT-margó
Profit Margin
2023. jan. 1.
83,56 %
338,36 %
7,63 %
2024. jan. 1.
100,91 %
87,97 %
1,79 %
2025. jan. 1.
1,30 %
55,63 %
6,21 %
2026. jan. 1.
77,17 %
104,26 %
8,77 %
2027. jan. 1. (e)
77,17 %
27,79 %
22,11 %
2028. jan. 1. (e)
77,17 %
29,38 %
23,50 %
2029. jan. 1. (e)
77,17 %
31,25 %
25,16 %
2030. jan. 1. (e)
77,17 %
35,39 %
27,67 %

Generation Development Group Részvényelemzés

Mit csinál Generation Development Group? A Generation Development Group Ltd. egy olyan vállalat, amely szakértelmet nyújt befektetési projektekhez kapcsolódó tanácsadási és támogatási szolgáltatásokkal ügyfelei számára. A céget 2013-ban alapították tapasztalt vállalkozók csoportja, akik közös célkitűzéssel rendelkeztek: készségeik és tapasztalataik egyesítése révén a lehető legjobb befektetési és üzleti lehetőségeket kínálni ügyfeleiknek világszerte. A Generation Development Group üzleti modellje a különböző régiókban és országokban található üzleti parkok fejlesztési lehetőségeinek azonosításán alapul. A cég összehívja a szükséges szakértelemmel és tudással rendelkező partnereket a koncepciófejlesztés, tervezés, finanszírozás és üzemeltetés menedzsment területén, hogy kulcsrakész megoldásokat nyújtson, amelyek megfelelnek az ügyfelek követelményeinek. A Generation Development Group Ltd. egyik fő tevékenységi köre a kereskedelmi projektekhez nyújtott tanácsadói szolgáltatások biztosítása. A cég specializálódott többek között a vendéglátás, kiskereskedelem, irodai ingatlanok, raktározás és logisztika iparágakra. Ezen területeken szerzett szakértelme magában foglalja a finanszírozási és strukturális megoldásokat is, amelyek hatékonyabbá és sikeresebbé teszik a projektfejlesztést és megvalósítást. A Generation Development Group másik fontos tevékenységi köre az ingatlanfejlesztés. A cég olyan szolgáltatásokat kínál ügyfeleinek, mint például kereskedelmi ingatlanok fejlesztése, irodaházak és lakóépületek építése. A Generation Development Group rendelkezik azzal a tudással, amely segít az ügyfeleknek helyszínválasztásban, építkezési projektek tervezésében, valamint a tervezési, építési és befejezési munkálatok elvégzésében. Emellett a Generation Development Group infrastruktúra- és energiafejlesztési projektekben is részt vesz. A cég specializálódott fenntartható energiaforrások fejlesztésére, beleértve a megújuló energiákat, mint például a nap-, szél- és vízerőművet. A cég infrastruktúraprojektekhez, például hídfelhajtáshoz, autópályákhoz és vasúti pályákhoz kapcsolódó tanácsadói szolgáltatásokat is nyújt. A Generation Development Group lefedi a tervezés, finanszírozás, tervezés és projektmenedzsment teljes körét. A Generation Development Group továbbá aktív a golfiparban is, és testreszabott szolgáltatásokat kínál golfpályák építéséhez. A cég tapasztalattal rendelkezik a golfpályák körül kialakított lakó- és szabadidős projektek fejlesztésében, és ért a golfpályák építésének specifikus követelményeihez. Ezenkívül a Generation Development Group széles termékkínálatot kínál, amelyek összhangban vannak üzleti filozófiájával. Ezek közé tartoznak a befektetési alapok, amelyek lehetővé teszik a befektetők számára, hogy a Generation Development Group által támogatott projektekbe fektessenek be. Ez lehetővé teszi a befektetők számára, hogy részesedjenek ezekből a projektekből származó hozamokból anélkül, hogy közvetlenül részt vennének a projektekben. Emellett a cég exkluzív klubtagságokat is kínál, amelyek hozzáférést biztosítanak exkluzív golfpályákhoz, üdülőhelyekhez és egyéb létesítményekhez. Összefoglalva, a Generation Development Group Ltd. egy olyan vállalat, amely magas minőségű tanácsadást és szolgáltatásokat nyújt a befektetési projektfejlesztés területén. Egy multinacionális vállalat, amely számos szektorban működik, és világszerte kínál szolgáltatásokat ügyfeleinek. Széles körű termékekkel és szolgáltatásokkal, beleértve a befektetési alapokat és az exkluzív klubtagságokat, a cég arra törekszik, hogy megfeleljen ügyfelei igényeinek, és a lehető legjobb befektetési és üzleti lehetőségeket nyújtsa számukra. Generation Development Group az Eulpool egyik legnépszerűbb vállalata.

Bevétel részleteiben

A Generation Development Group árbevételének megértése

A Generation Development Group értékesítési számai az adott időszakban az árú értékesítéséből, vagy szolgáltatások nyújtásából származó teljes árbevételből erednek. Ezek a számok közvetlenül tükrözik a vállalat képességét arra, hogy termékeit vagy szolgáltatásait árbevétellé alakítsa, és mutatják a keresletet valamint a piaci jelenlétet.

Évről évre történő összehasonlítás

A Generation Development Group éves értékesítési számainak elemzése betekintést ad a vállalat növekedésébe és stabilitásába. Az értékesítési számok növekedése a kereslet növekedését, hatékony marketinget vagy az új piacokra történő terjeszkedést jelezhet. Egy csökkenés azonban piaci telítettségre, megnövekedett versenyre vagy kevésbé hatékony stratégiákra utalhat.

Hatások a befektetésekre

A befektetők gyakran elemzik a Generation Development Group értékesítési adatait, hogy értékeljék a pénzügyi egészséget és a növekedési kilátásokat. Egy állandó értékesítési növekedés ígéretes jelzője lehet a vállalat jövedelmezőségének és a lehetséges tőkehozamnak, amely befolyásolhatja a részvényárakat és a befektetők bizalmát.

Az értékesítési ingadozások értelmezése

A Generation Development Group értékesítési számainak növekedése piaci növekedést, innovációt vagy hatékony marketinget jelezhet, és gyakran vezet a részvényárfolyamok emelkedéséhez. Egy csökkenés viszont kihívásokat jelezhet, amelyek stratégiai alkalmazkodást igényelnek a piaci részesedés és jövedelmezőség növelése érdekében.

Gyakori kérdések a Generation Development Group részvénnyel kapcsolatban

Generation Development Group Az árbevétel értéke a(z) 2026. évben 364,01 M AUD.

Generation Development Group Az árbevétel-ja 615,82 M AUD-ről 364,01 M AUD-re változott, amely -40,89%-os változásnak felel meg. Az érték alacsonyabb, mint az előző évben.

Az Eulpool-on megtalálható a Az árbevétel Generation Development Group-ének teljes történeti fejlődése 2006 óta – éves értékekkel, grafikonokkal és részletes elemzésekkel.

Az árbevétel az adott időszakban eladott összes áru teljes értékét jelenti. Tehát minden termék esetében az értékesített mennyiséget megszorozzák az eladási árral. Az árbevételből még nem vonnak le semmilyen költséget (anyag-, bérköltség stb.), míg a nettó árbevételből csak az értékesítéssel kapcsolatos árbevétel-csökkenéseket (kedvezmények stb.) vonják le.

A mutatók a részvényértékelést a bevételi minőség, a pénzügyi egészség és a növekedési pálya jelzésével befolyásolják. Az erős mutatók általában magasabb értékelésekhez vezetnek.

Az értékesítés egy részvény értékelésénél

Az árbevétel egy fontos pénzügyi mutató, amelyet részvények értékelése során használnak. Ez a vállalati gazdasági tevékenység mértéke, és a vállalat sikerességének indikátoraként szolgálhat. Az árbevételt a részvények értékelésénél az egyik legfontosabb tényezőnek tekintik. Ezenkívül az árbevételt más pénzügyi mutatók, mint az egy részvényre jutó nyereség és a P/E (price/earnings, azaz ár/nyereség) arány számításához is felhasználják.

Története és a bevétel felhasználása

Az árbevételt már hosszú ideje az egyik legfontosabb pénzügyi mutatóként tartják számon. A 19. században az egyik elsőként használt pénzügyi mutatóként alkalmazták egy vállalat gazdasági tevékenységének mérésére. Azóta rendszeresen használják vállalatok értékelésére.

Az árbevételt általában a vállalat saját tőkéjének százalékos arányaként számolják ki. Az is használható, hogy megállapítsák egy vállalat átfogó jövedelmezőségét. Sokféle árbevétel létezik, amelyeket felhasználhatnak a vállalat gazdasági tevékenységének mérésére, mint például a bruttó árbevétel, a nettó árbevétel és az árbevétel a nemzetközi üzletből.

Az árbevételt arra is használhatjuk, hogy értékeljük a részvényeket. Például egy vállalat árbevételét fel lehet használni a vállalat sikerének értékelésére. Ha egy vállalatnak magas az árbevétele, az azt jelenti, hogy profitábilis vállalat, mivel magas a kereslet a termékeire vagy szolgáltatásaira.

Kalkuláció és az árbevétel alkalmazása

Egy vállalat bevételének kiszámításához a vállalat bevételeiből le kell vonni a kiadásait. A bevételek különböző forrásokból származhatnak, mint például értékesítés, licencdíjak, szolgáltatások stb. A kiadások magukban foglalhatják a termelési költségeket, beszerzést, raktározást, értékesítést és az adminisztrációt.

A bevétel felhasználható különböző pénzügyi mutatók számításához. Például a bevétel felhasználható egy vállalat ár-bevétel arányának (P/E arány) kiszámítására. Ez egy vállalat jövedelmezőségének mértéke, amely az részvényár és az egy részvényre jutó nyereség arányából számítható ki.

A forgalom felhasználható arra is, hogy kiszámoljuk egy vállalat részvényarányos nyereségét (GPA). Ez egy adott vállalat részvényenkénti nyereségének mértéke. A GPA a nyereség és a kibocsátott részvények számának arányából számítható ki.

A befektetők általi árbevétel felhasználása

A befektetők a forgalmat használják a részvények értékelésére, mivel a forgalom egy cég sikerességének mutatója. Például egy befektető összehasonlíthatja egy vállalat forgalmát, hogy lássa, mennyire sikeres. Egy befektető a vállalat forgalmát is felhasználhatja annak értékarányos (P/E) mutatójának és részvényenkénti nyereségének kiszámításához.

Egy példa: Egy befektető egy olyan vállalatot szemlél, amely 25 millió euró árbevételt realizál. Összehasonlítja ezt az árbevételt a versenytárséval, amely 35 millió euró árbevételt ér el. A befektető ezután láthatja, hogy a 25 millió euró árbevételű vállalat kevésbé sikeres, mint a 35 millió euró árbevételű vállalat.

Az árbevétel előnyei és hátrányai

Az árbevétel nagyon hasznos eszköz a részvények értékeléséhez, mivel az egy vállalat gazdasági tevékenységének mércéje. Az árbevételt arra is használhatjuk, hogy más pénzügyi mutatókat, mint például a P/E arányt és az egy részvényre jutó nyereséget számoljunk ki.

Egy hátrány azonban az, hogy az árbevétel önmagában nem jelent megbízható indikátort egy vállalat sikerességére. Fontos az árbevételt más pénzügyi mutatókkal, mint például az egy részvényre jutó nyereség és a P/E (ár/nyereség) hányados összehasonlításával vizsgálni, hogy teljes képet kapjunk a vállalatról.

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Eredménykimutatás — Generation Development Group

Összes kulcsmutató — Generation Development Group