Garware Hi-Tech Films

Garware Hi-Tech Films ROE

Garware Hi-Tech Films (GRWRHITECH.NS) Az ROE (Return on Equity)-ja 2026. nov. 3. időpontjában 12,73 %. Az előző évben Az ROE (Return on Equity) 13,96 % volt — -8,82%-os (alacsonyabb) változás.

ROE

12,73 %

YoY

-8,82%

Utolsó frissítés:

2026-ben a(z) Garware Hi-Tech Films saját tőkén belüli megtérülése (ROE) 12,73 % volt, ami -8,82%-kal magasabb a(z) 13,96 % előző évi ROE-hoz képest.

Az Garware Hi-Tech Films ROE története

  • 3 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

ROE
Dátum
ROE
2019. jan. 1.
5,95 INR
2020. jan. 1.
6,13 INR
2021. jan. 1.
8,06 INR
2022. jan. 1.
9,77 INR
2023. jan. 1.
8,95 INR
2024. jan. 1.
9,94 INR
2025. jan. 1.
13,96 INR
2026. jan. 1.
12,73 INR
Az Garware Hi-Tech Films ROE története
ÉVROEYoY
12,73 %-8,82%
13,96 %+40,47%
9,94 %+11,05%
8,95 %-8,38%
9,77 %+21,30%
8,06 %+31,46%
6,13 %+2,98%
5,95 %+132,07%
2,56 %+43,24%
1,79 %-36,48%
2,82 %-10,04%
3,13 %+85,07%
1,69 %—

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Garware Hi-Tech Films Részvényelemzés

Mit csinál Garware Hi-Tech Films? A Garware Hi-Tech Films Ltd. poliészterfilmeket gyárt, beleértve a BOPET/poliészterfilmeket, napvédelemmel ellátott filmeket, termikus laminálófilmeket és speciális poliészterfilmeket. A cég prémium minőségű hővisszaverő filmeket készít, valamint öngyógyuló és kopásálló tulajdonságokkal rendelkező festékvédő fóliákat kínál. Autós alkalmazásokhoz készült filmjei teljes UV-védelmet biztosítanak, míg építészeti filmjei között különböző árnyalatokban és fényáteresztési szinteken elérhető napvédelmes ablakfóliák találhatók. A vállalat négy gyártóüzemen keresztül szolgálja ki a csomagolási, fonal-, speciális célú bevonatú filmekre, valamint szigetelési és zsugorfólia-csomagolásra használt vastag filmekre vonatkozó igényeket. Termékei a csomagolási, autóipari, építészeti és speciális alkalmazási szegmenseket célozzák meg. A festékvédő fóliákat az autóipari és ipari ügyfeleknek értékesítik, akik tartós felületvédelmet keresnek. A hőcsökkentő autós fóliák azoknak a fogyasztóknak szólnak, akik UV-védelmet szeretnének járműveikben. A napvédelmes építészeti fóliákat az építőipar és az épületszektor számára szállítják energiahatékony ablakokhoz. A speciális ipari igényeket kielégítő bevonatú fóliák mellett a szigetelő- és zsugorfólia-filmek a csomagoló- és címkézési ipart támogatják. A Garware Hi-Tech Films Ltd. bevételét poliészterfilm-termékeinek több ipari szegmensben történő értékesítéséből származtatja. A cég függőlegesen integrált festékvédő fólia-gyártási folyamata biztosítja a termékminőséget és a költséghatékonyságot. Hővisszaverő filmjei és UV-védő autós fóliái kulcsfontosságú ajánlatok az autóipar számára. Az építészeti fóliák szegmense az energiahatékony építőanyagok iránt növekvő keresletből profitál. Termékportfóliója megfelel a csomagolási, autóipari, építési és ipari alkalmazások sokszínű igényeinek. Garware Hi-Tech Films az Eulpool egyik legnépszerűbb vállalata.

ROE részleteiben

A Garware Hi-Tech Films saját tőkére vetített megtérülésének (ROE) dekódolása

A Garware Hi-Tech Films saját tőkére vetített megtérülése (ROE) egy alapvető mutatószám, amely a vállalat rentabilitását értékeli a saját tőkéhez viszonyítva. Az ROE, amelyet a nettó nyereség osztásával számítanak ki a részvényesek saját tőkéjére, szemlélteti, milyen hatékonyan képes a vállalat nyereséget generálni a részvényesek befektetéseiből. Egy magasabb ROE fokozott hatékonyságot és rentabilitást jelent.

Évről évre történő összehasonlítás

A Garware Hi-Tech Films ROE-jének éves összehasonlítása segít követni a rentabilitási trendeket és a pénzügyi teljesítményt. Egy növekvő ROE növekedő rentabilitásra és értékteremtésre utal a részvényesek számára, míg egy csökkenő ROE a nyereségtermelési vagy a saját tőkemenedzsment problémáira hívhatja fel a figyelmet.

Hatások a befektetésekre

A Garware Hi-Tech Films ROE-je létfontosságú a befektetők számára, akik a vállalat rentabilitását, hatékonyságát és befektetési vonzerejét értékelik. Egy erős ROE jelzi a vállalat képességét arra, hogy a tőkebefektetéseket nyereséggé konvertálja, ezáltal növelve vonzerejét a lehetséges és jelenlegi befektetők számára.

Az ROE-ingadozások értelmezése

A Garware Hi-Tech Films ROE-jében bekövetkező változások a nettó nyereség, a saját tőke vagy mindkettő ingadozásából eredhetnek. Ezeket az ingadozásokat azért vizsgálják, hogy értékeljék a menedzsment hatékonyságát, a pénzügyi stratégiákat, valamint a kapcsolódó kockázatokat és lehetőségeket, továbbá hogy segítsék a befektetőket a megalapozott döntéshozatalban.

Gyakori kérdések a Garware Hi-Tech Films részvénnyel kapcsolatban

Garware Hi-Tech Films Az ROE (Return on Equity) értéke a(z) 2026. évben 12,73 %.

Garware Hi-Tech Films Az ROE (Return on Equity)-ja 13,96 % -ről 12,73 % -re változott, amely -8,82%-os változásnak felel meg. Az érték alacsonyabb, mint az előző évben.

Az Eulpool-on megtalálható a Az ROE (Return on Equity) Garware Hi-Tech Films-ének teljes történeti fejlődése 2006 óta – éves értékekkel, grafikonokkal és részletes elemzésekkel.

A jó érték az iparágtól, gazdasági ciklustól és vállalati stratégiától függ. Mindig hasonlítsa össze a vállalat historikus értékeivel és a versenytársak benchmarkjaival.

Hasonlítsa össze a mutatókat az iparági átlagokkal, mivel a normák jelentősen eltérnek. Például a kiskereskedelmi marzsok általában alacsonyabbak, mint a szoftver marzsok.

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Jövedelmezőség — Garware Hi-Tech Films

Összes kulcsmutató — Garware Hi-Tech Films