Da-Li Development Co

Da-Li Development Co Bevétel

Da-Li Development Co (6177.TW) Az árbevétel-ja 2026. nov. 3. időpontjában 9,77 Md TWD. Az előző évben Az árbevétel 12,32 Md TWD volt — -20,73%-os (alacsonyabb) változás.

Bevétel

9,77 MdTWD

YoY

-20,73%

Utolsó frissítés:

2025 évben a(z) Da-Li Development Co cég 9,77 Md TWD-ös forgalmat ért el, ami egy -20,73% eltérés a 12,32 Md TWD-ös előző évi forgalomhoz képest.

Az elmúlt 19 évben a(z) Da-Li Development Co árbevétele évi 14,5%-kal nőtt, és elérte a 9,77 Md TWD-t.

Az Da-Li Development Co Bevétel története

  • 3 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Bevétel
Dátum
Bevétel
2021. jan. 1.
10,08 Md TWD
2022. jan. 1.
8,59 Md TWD
2023. jan. 1.
15,43 Md TWD
2024. jan. 1.
12,32 Md TWD
2025. jan. 1.
9,77 Md TWD
2026. jan. 1. (e)
18,28 Md TWD
2027. jan. 1. (e)
20,20 Md TWD
2028. jan. 1. (e)
38,88 Md TWD
Az Da-Li Development Co Bevétel története
ÉVBevételYoY
est38,88 MdTWD+92,47%
est20,20 MdTWD+10,47%
est18,28 MdTWD+87,21%
9,77 MdTWD-20,73%
12,32 MdTWD-20,13%
15,43 MdTWD+79,61%
8,59 MdTWD-14,78%
10,08 MdTWD+379,17%
2,10 MdTWD-68,26%
6,63 MdTWD+354,60%
1,46 MdTWD-74,05%
5,62 MdTWD+128,69%
2,46 MdTWD-46,98%
4,63 MdTWD-3,72%
4,81 MdTWD+401,00%
960,49 MTWD-65,48%
2,78 MdTWD+91,83%
1,45 MdTWD-41,20%
2,47 MdTWD+238,00%
729,88 MTWD-48,15%
1,41 MdTWD+140,67%
584,84 MTWD-21,48%
744,83 MTWD—

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Da-Li Development Co Bevétel

Da-Li Development Co részvény bevétel, EBIT, nyereség

  • 3 év

  • 5 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Árbevétel
EBIT
Nyereség
Részletek
Dátum
Árbevétel
EBIT
Nyereség
2021. jan. 1.
10,08 Md TWD
1,77 Md TWD
1,56 Md TWD
2022. jan. 1.
8,59 Md TWD
1,59 Md TWD
1,20 Md TWD
2023. jan. 1.
15,43 Md TWD
2,63 Md TWD
2,07 Md TWD
2024. jan. 1.
12,32 Md TWD
3,01 Md TWD
2,15 Md TWD
2025. jan. 1.
9,77 Md TWD
2,26 Md TWD
1,80 Md TWD
2026. jan. 1. (e)
18,28 Md TWD
5,53 Md TWD
4,40 Md TWD
2027. jan. 1. (e)
20,20 Md TWD
5,41 Md TWD
4,33 Md TWD
2028. jan. 1. (e)
38,88 Md TWD
8,77 Md TWD
7,03 Md TWD

Da-Li Development Co Marzsok

Da-Li Development Co Részvény Margók

A(z) Da-Li Development Co Margenanalyse bemutatja a bruttómargót, az EBIT-margót, valamint a(z) Da-Li Development Co nyereségmargóját. Az EBIT-margó (EBIT/Árbevétel) azt mutatja meg, hogy az árbevétel hány százaléka marad operatív nyereségként. A nyereségmargó azt mutatja meg, hogy a(z) Da-Li Development Co árbevételének hány százaléka marad meg.
  • 3 év

  • 5 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Bruttó árrésmarzs
EBIT-margó
Profit Margin
Részletek
Dátum
Bruttó árrésmarzs
EBIT-margó
Profit Margin
2021. jan. 1.
25,98 %
17,60 %
15,52 %
2022. jan. 1.
27,57 %
18,53 %
13,96 %
2023. jan. 1.
25,34 %
17,04 %
13,41 %
2024. jan. 1.
32,75 %
24,44 %
17,45 %
2025. jan. 1.
31,55 %
23,14 %
18,41 %
2026. jan. 1. (e)
31,55 %
30,25 %
24,07 %
2027. jan. 1. (e)
31,55 %
26,81 %
21,45 %
2028. jan. 1. (e)
31,55 %
22,55 %
18,09 %

Da-Li Development Co Részvényelemzés

Mit csinál Da-Li Development Co? A Da-Li Development Co Ltd 1988-ban alapított tajvani vállalat, amely ma a műanyag fóliák és termékek vezető gyártói közé tartozik. A cég büszke több mint 30 éves iparági tapasztalatára, valamint erős kapcsolataira a világ számos országában működő ügyfeleivel és partnereivel. A Da-Li Development Co Ltd üzleti modellje a csomagolási, építőipari, mezőgazdasági, gyógyszeripari, autóipari és elektronikai szektorok számára nyújt magas minőségű és innovatív megoldásokra fókuszál. A termékportfólió PVC átlátszó fóliáktól kábelcsatornákon és csövtömítésekön keresztül csomagolóanyagokig és orvosi matricákig terjed. A cég gyártási, kutatás-fejlesztési, értékesítési és ügyfélszolgálati üzletágakból álló struktúrával működik, hogy biztosítsa: minden ügyfél igényeire szabott megoldást kap. A Da-Li Development Co Ltd elkötelezett amellett, hogy termékeinek környezeti hatását minimalizálja, ezért környezetbarát és újrahasznosítható anyagokat alkalmaz. Az elmúlt években a cég sikeresen nemzetközivé vált, és mára leányvállalatai és létesítményei működnek Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában. A helyi beszállítókkal és ügyfelekkel folytatott szoros együttműködés lehetővé teszi, hogy a Da-Li Development Co Ltd termékeit és szolgáltatásait az egyes régiók specifikus követelményeihez igazítsa, ezáltal garantálva a magas ügyfélélményt. Kiemelkedő jelentősége van a cég kutatás-fejlesztési tevékenységének. Saját kutatóosztályt üzemeltet, amelynek feladata új termékek, anyagok és gyártási technológiák fejlesztése. Célja olyan innovatív megoldások kidolgozása, amelyek megfelelnek az ügyfelek igényeinek, miközben fenntartják a magas minőséget és a környezetbarát jelleget. A Da-Li Development Co Ltd innovatív termékfejlesztésének példája az antimikrobiális PVC-fóliák bevezetése. Ezeket a fóliákat speciális szerekkel kezelik, amelyek gátolják a baktériumok és gombák szaporodását, így higiénikus felhasználást tesznek lehetővé kórházakban, élelmiszer-csomagolásban és a közlekedésben. Összességében a Da-Li Development Co Ltd egy innovatív, ügyfélközpontú vállalat, amely specializálódott az egyes iparágak számára nyújtott testreszabott megoldásokra. Több évtizedes tapasztalata, nemzetközi jelenléte és folyamatos kutatás-fejlesztési tevékenysége révén a cég arra törekszik, hogy ügyfelei számára magas minőséget, környezetbarát megoldásokat és maximális elégedettséget kínáljon. Da-Li Development Co az Eulpool egyik legnépszerűbb vállalata.

Bevétel részleteiben

A Da-Li Development Co árbevételének megértése

A Da-Li Development Co értékesítési számai az adott időszakban az árú értékesítéséből, vagy szolgáltatások nyújtásából származó teljes árbevételből erednek. Ezek a számok közvetlenül tükrözik a vállalat képességét arra, hogy termékeit vagy szolgáltatásait árbevétellé alakítsa, és mutatják a keresletet valamint a piaci jelenlétet.

Évről évre történő összehasonlítás

A Da-Li Development Co éves értékesítési számainak elemzése betekintést ad a vállalat növekedésébe és stabilitásába. Az értékesítési számok növekedése a kereslet növekedését, hatékony marketinget vagy az új piacokra történő terjeszkedést jelezhet. Egy csökkenés azonban piaci telítettségre, megnövekedett versenyre vagy kevésbé hatékony stratégiákra utalhat.

Hatások a befektetésekre

A befektetők gyakran elemzik a Da-Li Development Co értékesítési adatait, hogy értékeljék a pénzügyi egészséget és a növekedési kilátásokat. Egy állandó értékesítési növekedés ígéretes jelzője lehet a vállalat jövedelmezőségének és a lehetséges tőkehozamnak, amely befolyásolhatja a részvényárakat és a befektetők bizalmát.

Az értékesítési ingadozások értelmezése

A Da-Li Development Co értékesítési számainak növekedése piaci növekedést, innovációt vagy hatékony marketinget jelezhet, és gyakran vezet a részvényárfolyamok emelkedéséhez. Egy csökkenés viszont kihívásokat jelezhet, amelyek stratégiai alkalmazkodást igényelnek a piaci részesedés és jövedelmezőség növelése érdekében.

Gyakori kérdések a Da-Li Development Co részvénnyel kapcsolatban

Da-Li Development Co Az árbevétel értéke a(z) 2025. évben 9,77 Md TWD.

Da-Li Development Co Az árbevétel-ja 12,32 Md TWD-ről 9,77 Md TWD-re változott, amely -20,73%-os változásnak felel meg. Az érték alacsonyabb, mint az előző évben.

Az Eulpool-on megtalálható a Az árbevétel Da-Li Development Co-ének teljes történeti fejlődése 2006 óta – éves értékekkel, grafikonokkal és részletes elemzésekkel.

Az árbevétel az adott időszakban eladott összes áru teljes értékét jelenti. Tehát minden termék esetében az értékesített mennyiséget megszorozzák az eladási árral. Az árbevételből még nem vonnak le semmilyen költséget (anyag-, bérköltség stb.), míg a nettó árbevételből csak az értékesítéssel kapcsolatos árbevétel-csökkenéseket (kedvezmények stb.) vonják le.

A mutatók a részvényértékelést a bevételi minőség, a pénzügyi egészség és a növekedési pálya jelzésével befolyásolják. Az erős mutatók általában magasabb értékelésekhez vezetnek.

Az értékesítés egy részvény értékelésénél

Az árbevétel egy fontos pénzügyi mutató, amelyet részvények értékelése során használnak. Ez a vállalati gazdasági tevékenység mértéke, és a vállalat sikerességének indikátoraként szolgálhat. Az árbevételt a részvények értékelésénél az egyik legfontosabb tényezőnek tekintik. Ezenkívül az árbevételt más pénzügyi mutatók, mint az egy részvényre jutó nyereség és a P/E (price/earnings, azaz ár/nyereség) arány számításához is felhasználják.

Története és a bevétel felhasználása

Az árbevételt már hosszú ideje az egyik legfontosabb pénzügyi mutatóként tartják számon. A 19. században az egyik elsőként használt pénzügyi mutatóként alkalmazták egy vállalat gazdasági tevékenységének mérésére. Azóta rendszeresen használják vállalatok értékelésére.

Az árbevételt általában a vállalat saját tőkéjének százalékos arányaként számolják ki. Az is használható, hogy megállapítsák egy vállalat átfogó jövedelmezőségét. Sokféle árbevétel létezik, amelyeket felhasználhatnak a vállalat gazdasági tevékenységének mérésére, mint például a bruttó árbevétel, a nettó árbevétel és az árbevétel a nemzetközi üzletből.

Az árbevételt arra is használhatjuk, hogy értékeljük a részvényeket. Például egy vállalat árbevételét fel lehet használni a vállalat sikerének értékelésére. Ha egy vállalatnak magas az árbevétele, az azt jelenti, hogy profitábilis vállalat, mivel magas a kereslet a termékeire vagy szolgáltatásaira.

Kalkuláció és az árbevétel alkalmazása

Egy vállalat bevételének kiszámításához a vállalat bevételeiből le kell vonni a kiadásait. A bevételek különböző forrásokból származhatnak, mint például értékesítés, licencdíjak, szolgáltatások stb. A kiadások magukban foglalhatják a termelési költségeket, beszerzést, raktározást, értékesítést és az adminisztrációt.

A bevétel felhasználható különböző pénzügyi mutatók számításához. Például a bevétel felhasználható egy vállalat ár-bevétel arányának (P/E arány) kiszámítására. Ez egy vállalat jövedelmezőségének mértéke, amely az részvényár és az egy részvényre jutó nyereség arányából számítható ki.

A forgalom felhasználható arra is, hogy kiszámoljuk egy vállalat részvényarányos nyereségét (GPA). Ez egy adott vállalat részvényenkénti nyereségének mértéke. A GPA a nyereség és a kibocsátott részvények számának arányából számítható ki.

A befektetők általi árbevétel felhasználása

A befektetők a forgalmat használják a részvények értékelésére, mivel a forgalom egy cég sikerességének mutatója. Például egy befektető összehasonlíthatja egy vállalat forgalmát, hogy lássa, mennyire sikeres. Egy befektető a vállalat forgalmát is felhasználhatja annak értékarányos (P/E) mutatójának és részvényenkénti nyereségének kiszámításához.

Egy példa: Egy befektető egy olyan vállalatot szemlél, amely 25 millió euró árbevételt realizál. Összehasonlítja ezt az árbevételt a versenytárséval, amely 35 millió euró árbevételt ér el. A befektető ezután láthatja, hogy a 25 millió euró árbevételű vállalat kevésbé sikeres, mint a 35 millió euró árbevételű vállalat.

Az árbevétel előnyei és hátrányai

Az árbevétel nagyon hasznos eszköz a részvények értékeléséhez, mivel az egy vállalat gazdasági tevékenységének mércéje. Az árbevételt arra is használhatjuk, hogy más pénzügyi mutatókat, mint például a P/E arányt és az egy részvényre jutó nyereséget számoljunk ki.

Egy hátrány azonban az, hogy az árbevétel önmagában nem jelent megbízható indikátort egy vállalat sikerességére. Fontos az árbevételt más pénzügyi mutatókkal, mint például az egy részvényre jutó nyereség és a P/E (ár/nyereség) hányados összehasonlításával vizsgálni, hogy teljes képet kapjunk a vállalatról.

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Eredménykimutatás — Da-Li Development Co

Összes kulcsmutató — Da-Li Development Co