Computer Direct Group

Computer Direct Group Bevétel

Computer Direct Group (CMDR.TA) Az árbevétel-ja 2026. okt. 13. időpontjában 4,00 Md ILS. Az előző évben Az árbevétel 3,70 Md ILS volt — 8,29%-os (magasabb) változás.

Bevétel

4,00 MdILS

YoY

8,29%

Utolsó frissítés:

2024 évben a(z) Computer Direct Group cég 4,00 Md ILS-ös forgalmat ért el, ami egy 8,29% eltérés a 3,70 Md ILS-ös előző évi forgalomhoz képest.

Az árbevétel évi 17,1%-kal nőtt az elmúlt 19 évben 4,00 Md ILS-ra.

Az Computer Direct Group Bevétel története

  • 3 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Bevétel
Dátum
Bevétel
2017. jan. 1.
1,40 Md ILS
2018. jan. 1.
1,44 Md ILS
2019. jan. 1.
1,61 Md ILS
2020. jan. 1.
1,89 Md ILS
2021. jan. 1.
2,72 Md ILS
2022. jan. 1.
3,21 Md ILS
2023. jan. 1.
3,70 Md ILS
2024. jan. 1.
4,00 Md ILS
Az Computer Direct Group Bevétel története
ÉVBevételYoY
4,00 MdILS+8,29%
3,70 MdILS+15,17%
3,21 MdILS+17,84%
2,72 MdILS+44,11%
1,89 MdILS+17,41%
1,61 MdILS+12,20%
1,44 MdILS+2,58%
1,40 MdILS+6,75%
1,31 MdILS+3,08%
1,27 MdILS+7,93%
1,18 MdILS+8,87%
1,08 MdILS+0,31%
1,08 MdILS+2,38%
1,05 MdILS+70,73%
617,10 MILS+17,99%
523,00 MILS+0,97%
518,00 MILS-3,16%
534,90 MILS+118,15%
245,20 MILS+23,09%
199,20 MILS—
Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

Computer Direct Group Bevétel

Computer Direct Group részvény bevétel, EBIT, nyereség

  • 3 év

  • 5 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Árbevétel
EBIT
Nyereség
Részletek
Dátum
Árbevétel
EBIT
Nyereség
2017. jan. 1.
1,40 Md ILS
95,21 M ILS
37,57 M ILS
2018. jan. 1.
1,44 Md ILS
92,02 M ILS
31,07 M ILS
2019. jan. 1.
1,61 Md ILS
124,56 M ILS
39,52 M ILS
2020. jan. 1.
1,89 Md ILS
144,76 M ILS
42,08 M ILS
2021. jan. 1.
2,72 Md ILS
200,06 M ILS
56,54 M ILS
2022. jan. 1.
3,21 Md ILS
235,66 M ILS
64,53 M ILS
2023. jan. 1.
3,70 Md ILS
262,62 M ILS
70,94 M ILS
2024. jan. 1.
4,00 Md ILS
303,28 M ILS
86,91 M ILS

Computer Direct Group Marzsok

Computer Direct Group Részvény Margók

A(z) Computer Direct Group Margenanalyse bemutatja a bruttómargót, az EBIT-margót, valamint a(z) Computer Direct Group nyereségmargóját. Az EBIT-margó (EBIT/Árbevétel) azt mutatja meg, hogy az árbevétel hány százaléka marad operatív nyereségként. A nyereségmargó azt mutatja meg, hogy a(z) Computer Direct Group árbevételének hány százaléka marad meg.
  • 3 év

  • 5 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Bruttó árrésmarzs
EBIT-margó
Profit Margin
Részletek
Dátum
Bruttó árrésmarzs
EBIT-margó
Profit Margin
2017. jan. 1.
17,31 %
6,81 %
2,69 %
2018. jan. 1.
17,00 %
6,41 %
2,17 %
2019. jan. 1.
17,62 %
7,74 %
2,45 %
2020. jan. 1.
16,95 %
7,66 %
2,23 %
2021. jan. 1.
16,34 %
7,34 %
2,08 %
2022. jan. 1.
15,92 %
7,34 %
2,01 %
2023. jan. 1.
15,11 %
7,10 %
1,92 %
2024. jan. 1.
14,96 %
7,57 %
2,17 %

Computer Direct Group Részvényelemzés

Mit csinál Computer Direct Group? Computer Direct Group az Eulpool egyik legnépszerűbb vállalata.

Bevétel részleteiben

A Computer Direct Group árbevételének megértése

A Computer Direct Group értékesítési számai az adott időszakban az árú értékesítéséből, vagy szolgáltatások nyújtásából származó teljes árbevételből erednek. Ezek a számok közvetlenül tükrözik a vállalat képességét arra, hogy termékeit vagy szolgáltatásait árbevétellé alakítsa, és mutatják a keresletet valamint a piaci jelenlétet.

Évről évre történő összehasonlítás

A Computer Direct Group éves értékesítési számainak elemzése betekintést ad a vállalat növekedésébe és stabilitásába. Az értékesítési számok növekedése a kereslet növekedését, hatékony marketinget vagy az új piacokra történő terjeszkedést jelezhet. Egy csökkenés azonban piaci telítettségre, megnövekedett versenyre vagy kevésbé hatékony stratégiákra utalhat.

Hatások a befektetésekre

A befektetők gyakran elemzik a Computer Direct Group értékesítési adatait, hogy értékeljék a pénzügyi egészséget és a növekedési kilátásokat. Egy állandó értékesítési növekedés ígéretes jelzője lehet a vállalat jövedelmezőségének és a lehetséges tőkehozamnak, amely befolyásolhatja a részvényárakat és a befektetők bizalmát.

Az értékesítési ingadozások értelmezése

A Computer Direct Group értékesítési számainak növekedése piaci növekedést, innovációt vagy hatékony marketinget jelezhet, és gyakran vezet a részvényárfolyamok emelkedéséhez. Egy csökkenés viszont kihívásokat jelezhet, amelyek stratégiai alkalmazkodást igényelnek a piaci részesedés és jövedelmezőség növelése érdekében.

Gyakori kérdések a Computer Direct Group részvénnyel kapcsolatban

Computer Direct Group Az árbevétel értéke a(z) 2024. évben 4,00 Md ILS.

Computer Direct Group Az árbevétel-ja 3,70 Md ILS-ről 4,00 Md ILS-re változott, amely 8,29%-os változásnak felel meg. Az érték magasabb, mint az előző évben.

Az Eulpool-on megtalálható a Az árbevétel Computer Direct Group-ének teljes történeti fejlődése 2006 óta – éves értékekkel, grafikonokkal és részletes elemzésekkel.

Az árbevétel az adott időszakban eladott összes áru teljes értékét jelenti. Tehát minden termék esetében az értékesített mennyiséget megszorozzák az eladási árral. Az árbevételből még nem vonnak le semmilyen költséget (anyag-, bérköltség stb.), míg a nettó árbevételből csak az értékesítéssel kapcsolatos árbevétel-csökkenéseket (kedvezmények stb.) vonják le.

A mutatók a részvényértékelést a bevételi minőség, a pénzügyi egészség és a növekedési pálya jelzésével befolyásolják. Az erős mutatók általában magasabb értékelésekhez vezetnek.

Az értékesítés egy részvény értékelésénél

Az árbevétel egy fontos pénzügyi mutató, amelyet részvények értékelése során használnak. Ez a vállalati gazdasági tevékenység mértéke, és a vállalat sikerességének indikátoraként szolgálhat. Az árbevételt a részvények értékelésénél az egyik legfontosabb tényezőnek tekintik. Ezenkívül az árbevételt más pénzügyi mutatók, mint az egy részvényre jutó nyereség és a P/E (price/earnings, azaz ár/nyereség) arány számításához is felhasználják.

Története és a bevétel felhasználása

Az árbevételt már hosszú ideje az egyik legfontosabb pénzügyi mutatóként tartják számon. A 19. században az egyik elsőként használt pénzügyi mutatóként alkalmazták egy vállalat gazdasági tevékenységének mérésére. Azóta rendszeresen használják vállalatok értékelésére.

Az árbevételt általában a vállalat saját tőkéjének százalékos arányaként számolják ki. Az is használható, hogy megállapítsák egy vállalat átfogó jövedelmezőségét. Sokféle árbevétel létezik, amelyeket felhasználhatnak a vállalat gazdasági tevékenységének mérésére, mint például a bruttó árbevétel, a nettó árbevétel és az árbevétel a nemzetközi üzletből.

Az árbevételt arra is használhatjuk, hogy értékeljük a részvényeket. Például egy vállalat árbevételét fel lehet használni a vállalat sikerének értékelésére. Ha egy vállalatnak magas az árbevétele, az azt jelenti, hogy profitábilis vállalat, mivel magas a kereslet a termékeire vagy szolgáltatásaira.

Kalkuláció és az árbevétel alkalmazása

Egy vállalat bevételének kiszámításához a vállalat bevételeiből le kell vonni a kiadásait. A bevételek különböző forrásokból származhatnak, mint például értékesítés, licencdíjak, szolgáltatások stb. A kiadások magukban foglalhatják a termelési költségeket, beszerzést, raktározást, értékesítést és az adminisztrációt.

A bevétel felhasználható különböző pénzügyi mutatók számításához. Például a bevétel felhasználható egy vállalat ár-bevétel arányának (P/E arány) kiszámítására. Ez egy vállalat jövedelmezőségének mértéke, amely az részvényár és az egy részvényre jutó nyereség arányából számítható ki.

A forgalom felhasználható arra is, hogy kiszámoljuk egy vállalat részvényarányos nyereségét (GPA). Ez egy adott vállalat részvényenkénti nyereségének mértéke. A GPA a nyereség és a kibocsátott részvények számának arányából számítható ki.

A befektetők általi árbevétel felhasználása

A befektetők a forgalmat használják a részvények értékelésére, mivel a forgalom egy cég sikerességének mutatója. Például egy befektető összehasonlíthatja egy vállalat forgalmát, hogy lássa, mennyire sikeres. Egy befektető a vállalat forgalmát is felhasználhatja annak értékarányos (P/E) mutatójának és részvényenkénti nyereségének kiszámításához.

Egy példa: Egy befektető egy olyan vállalatot szemlél, amely 25 millió euró árbevételt realizál. Összehasonlítja ezt az árbevételt a versenytárséval, amely 35 millió euró árbevételt ér el. A befektető ezután láthatja, hogy a 25 millió euró árbevételű vállalat kevésbé sikeres, mint a 35 millió euró árbevételű vállalat.

Az árbevétel előnyei és hátrányai

Az árbevétel nagyon hasznos eszköz a részvények értékeléséhez, mivel az egy vállalat gazdasági tevékenységének mércéje. Az árbevételt arra is használhatjuk, hogy más pénzügyi mutatókat, mint például a P/E arányt és az egy részvényre jutó nyereséget számoljunk ki.

Egy hátrány azonban az, hogy az árbevétel önmagában nem jelent megbízható indikátort egy vállalat sikerességére. Fontos az árbevételt más pénzügyi mutatókkal, mint például az egy részvényre jutó nyereség és a P/E (ár/nyereség) hányados összehasonlításával vizsgálni, hogy teljes képet kapjunk a vállalatról.

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

Eredménykimutatás — Computer Direct Group

Összes kulcsmutató — Computer Direct Group