Clover Corporation

Clover Corporation ROA

Clover Corporation (CLV.AX) Az ROA (Return on Assets)-ja 2026. nov. 4. időpontjában 10,70 %. Az előző évben Az ROA (Return on Assets) 8,08 % volt — 32,38%-os (magasabb) változás.

ROA

10,70 %

YoY

32,38%

Utolsó frissítés:

Az 2026 évben a Clover Corporation teljes eszközállományának megtérülése (ROA) 10,70 % volt, ez egy 32,38%-os növekedést jelent az előző év 8,08 % ROA-jához képest.

Az Clover Corporation ROA története

  • 3 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

ROA
Dátum
ROA
2019. jan. 1.
13,51 AUD
2020. jan. 1.
15,32 AUD
2021. jan. 1.
7,63 AUD
2022. jan. 1.
7,86 AUD
2023. jan. 1.
7,20 AUD
2024. jan. 1.
1,80 AUD
2025. jan. 1.
8,08 AUD
2026. jan. 1.
10,70 AUD
Az Clover Corporation ROA története
ÉVROAYoY
10,70 %+32,38%
8,08 %+350,18%
1,80 %-75,06%
7,20 %-8,40%
7,86 %+3,05%
7,63 %-50,24%
15,32 %+13,40%
13,51 %-7,31%
14,58 %+70,83%
8,53 %+53,56%
5,56 %+1931,77%
0,27 %-88,83%
2,45 %—

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Clover Corporation Részvényelemzés

Mit csinál Clover Corporation? A Clover Corporation Ltd egy ausztrál cég, amely az élelmiszer-, állat- és egészségügyi iparágak számára nyersanyagok előállítására és forgalmazására specializálódott. A céget 1986-ban alapították, és azóta folyamatosan bővíti termékkínálatát. Az 1990-es években a Clover Corporation megkezdte az Omega-3 zsírsavak gyártását halolajból, és elindította az állati takarmányozási ipar számára szánt Omega-3 termékek értékesítését. Ma a cég három üzleti területen tevékenykedik: Funkcionális összetevők, Állati táplálkozás és Emberi táplálkozás. Az IngreVita márka alatt a cég funkcionális összetevőket kínál az élelmiszeripar számára. Ide tartoznak az Omega-3 zsírsavakon alapuló olajok, zsiradékok és porok, amelyek létfontosságú tápanyagokat biztosítanak és támogatják az egészséget. Az Állati táplálkozás osztályon belül a Clover Corporation speciális kiegészítőket biztosít az állatok számára. Ez magában foglalja az Omega-3 termékeket halak, baromfi és haszonállatok takarmányához. Ezek a termékek támogatják az állatok növekedését, egészségét és immunrendszerét, így kulcsfontosságúak az állategészségügy és a termelékenység szempontjából. Az Emberi táplálkozás területén a cég Omega-3 termékeket kínál az emberi egészség támogatására. Ide tartoznak például halolaj- és krillolaj-kapszulák, valamint porok és olajok. Az Omega-3 zsírsavakat gyakran „jó zsíroknak” nevezik, mivel gyulladáscsökkentő tulajdonságaik vannak, és csökkenthetik a szívbetegségek és egyéb betegségek kockázatát. A Clover Corporation komolyan veszi a fenntarthatóságot és a környezetvédelmet. A cég támogatja a fenntartható termelést, és nyersanyagainak beszerzését felelős forrásokból végzi. Például a kék tőkehalat az Új-Zéland és a Déli-óceán hűvös, tisztasági szempontból ellenőrzött vizeiből halásszák. Összességében a Clover Corporation széles körű termékkínálattal és szolgáltatásokkal rendelkezik, és egy előretekintő vállalkozás, amelynek ügyfélbázisa folyamatosan növekszik. A cég Ausztráliában, Új-Zélandon, Ázsiában és Európában működik, világszerte disztribúciós partnerekkel dolgozik, hogy sokszínű termékeket és szolgáltatásokat kínáljon ügyfelei számára. A Clover Corporation kulcsszereplője az élelmiszer-, állat- és egészségügyi iparágaknak, és elkötelezett amellett, hogy elősegítse ügyfelei, partnerei és a környezet jólétét és prosperitását. Clover Corporation az Eulpool egyik legnépszerűbb vállalata.

ROA részleteiben

Clover Corporation tőkerendszerességének (ROA) megértése

A Clover Corporation tőkerendszeressége (ROA) egy kulcsindikátor, amely méri a vállalat rentabilitását az összes aktívumra vetítve. A nettó nyereség és a teljes eszközök összegének osztásával számítják ki. Egy magasabb ROA hatékonyabb eszközfelhasználásra utal a nyereségszerzéshez, és tükrözi a menedzsment hatékonyságát és a pénzügyi egészséget.

Évről évre összehasonlítás

A Clover Corporation ROA-jának évről évre történő összehasonlítása betekintést nyújt a vállalat működési hatékonyságába és az eszközhasználat trendjeibe. Az emelkedő ROA javuló eszközhatékonyságot és rentabilitást jelez, míg a csökkenő ROA működési vagy pénzügyi kihívásokra utalhat.

Hatások a befektetésekre

A befektetők a Clover Corporation ROA-ját létfontosságú metrikaként tekintik a vállalat rentabilitásának és hatékonyságának értékelésekor. Egy magasabb ROA azt jelenti, hogy a cég hatékonyan használja fel eszközeit a nyereség eléréséhez, ami vonzó befektetési lehetőséget kínálhat.

Az ROA-ingadozások értelmezése

A Clover Corporation ROA-ingadozásai a nettó nyereség változásaira, az eszközszerzésre, vagy a működési hatékonyságra vezethetők vissza. Ezeknek az ingadozásoknak az elemzése segít a pénzügyi teljesítmény, a menedzsment hatékonyságának és a stratégiai pénzügyi pozicionálásnak az értékelésében.

Gyakori kérdések a Clover Corporation részvénnyel kapcsolatban

Clover Corporation Az ROA (Return on Assets) értéke a(z) 2026. évben 10,70 %.

Clover Corporation Az ROA (Return on Assets)-ja 8,08 % -ről 10,70 % -re változott, amely 32,38%-os változásnak felel meg. Az érték magasabb, mint az előző évben.

Az Eulpool-on megtalálható a Az ROA (Return on Assets) Clover Corporation-ének teljes történeti fejlődése 2006 óta – éves értékekkel, grafikonokkal és részletes elemzésekkel.

Az Eszközarányos megtérülés, más néven ROA, egy pénzügyi mutató, amelyet egy vállalat jövedelmezőségének mérésére használnak. Azt szolgálja, hogy megállapítsa, mennyire hatékonyan használja fel egy vállalat a vagyontárgyait a nyereség eléréséhez. Az nettóeredmény és a teljes vagyontárgyak arányaként is emlegetik. Az ROA fontos mutatója egy vállalat általános pénzügyi teljesítményének, hiszen méri a vállalat képességét arra, hogy több nyereséget termeljen az alkalmazott vagyontárgyakból.

A jó érték az iparágtól, gazdasági ciklustól és vállalati stratégiától függ. Mindig hasonlítsa össze a vállalat historikus értékeivel és a versenytársak benchmarkjaival.

Hasonlítsa össze a mutatókat az iparági átlagokkal, mivel a normák jelentősen eltérnek. Például a kiskereskedelmi marzsok általában alacsonyabbak, mint a szoftver marzsok.

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Jövedelmezőség — Clover Corporation

Összes kulcsmutató — Clover Corporation