Bhanderi Infracon

Bhanderi Infracon ROCE

Delisted·2026. szept. 16.

Bhanderi Infracon (538576.BO) A ROCE (Return on Capital Employed)-ja 2026. nov. 7. időpontjában 4,09 %. Az előző évben A ROCE (Return on Capital Employed) 2,51 % volt — 63,05%-os (magasabb) változás.

ROCE

4,09 %

YoY

63,05%

Utolsó frissítés:

2025 évben a Bhanderi Infracon által realizált tőkemegtérülés (ROCE) 4,09 % volt, ami 63,05%-kal magasabb az előző év 2,51 % ROCE-értékénél.

Az Bhanderi Infracon ROCE története

  • 3 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

ROCE
Dátum
ROCE
2018. jan. 1.
4,48 INR
2019. jan. 1.
2,12 INR
2020. jan. 1.
1,04 INR
2021. jan. 1.
0,97 INR
2022. jan. 1.
0,59 INR
2023. jan. 1.
-2,04 INR
2024. jan. 1.
2,51 INR
2025. jan. 1.
4,09 INR
Az Bhanderi Infracon ROCE története
ÉVROCEYoY
4,09 %+63,05%
2,51 %-222,84%
-2,04 %-448,97%
0,59 %-39,54%
0,97 %-6,89%
1,04 %-50,91%
2,12 %-52,73%
4,48 %-5,55%
4,75 %+839,54%
0,51 %-5,40%
0,53 %-74,63%
2,11 %—

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Bhanderi Infracon Részvényelemzés

Mit csinál Bhanderi Infracon? A Bhanderi Infracon Ltd. bevételt a lakossági, kereskedelmi és ipari szektorokban végzett ingatlanfejlesztésből származtat. A cég lakóépületeket, kereskedelmi irodákat, üzleteket, gyárakat, csarnokokat és műhelyeket épít ezekben a szektorokban. A folyamatban lévő projektek közé tartozik a Siddheshwar Hill Square, a Siddheshwar Happiness és a Dharnidhar Homes. A vállalat foglalkozik ingatlanjainak vásárlásával, eladásával, fejlesztésével és újjáépítésével, valamint befektetéseket tesz közös vállalkozásokba, partnerségekbe és befejezett, részben befejezett vagy közelgő projektekbe. Leányvállalatai, mint például a Bhanderi Gandhidham Projects Pvt. Ltd., a Bhanderi Pethapur Projects Pvt. Ltd., a Bhanderi Talod Project Pvt. Ltd. és a Bhanderi Happiness Pvt. Ltd. támogatják ezeket az operációkat. A cég elsődleges vevői egyének és szervezetek, akik lakossági ingatlanokat, kereskedelmi tereket és ipari létesítményeket keresnek. A lakossági vevők kész vagy közelgő lakóingatlan-projekteket vesznek meg, míg a kereskedelmi és ipari ügyfelek irodahelyiségekbe, üzletekbe, gyárakba és műhelyekbe fektetnek be. A közös vállalkozások és partnerségek további bevételi forrásokat biztosítanak az ingatlanfejlesztésben való közös befektetéseken keresztül. A Bhanderi Infracon Ltd. a gujarati ingatlanpiacot szolgálja ki, az ingatlanfejlesztésre és építési szolgáltatásokra fókuszálva. A cég leányvállalatai ugyanabban a szektorban működnek, így bővítve jelenlétüket a lakossági, kereskedelmi és ipari projektek terén. A cég üzleti modellje azon alapul, hogy tulajdonokat fejleszt és értékesít mindhárom szektorban, miközben a folyamatban lévő projektek biztosítják a jelenlegi bevételeket. Bhanderi Infracon az Eulpool egyik legnépszerűbb vállalata.

ROCE részleteiben

A Bhanderi Infracon által alkalmazott tőke (ROCE) megtérülésének dekódolása

A Bhanderi Infracon által alkalmazott tőke (ROCE) megtérülése egy pénzügyi mutató, amely az adott vállalat tőkére vonatkozó jövedelmezőségét és hatékonyságát méri. Az EBIT (kamat- és adófizetés előtti eredmény) és az alkalmazott tőke arányosításával számítják ki. A magasabb ROCE arra utal, hogy a cég hatékonyan használja fel tőkéjét a nyereségtermelés érdekében.

Évről évre történő összehasonlítás

A Bhanderi Infracon ROCE-jának éves elemzése értékes betekintést nyújt annak hatékonyságába a tőke nyereségtermelés céljából történő felhasználása terén. A növekvő ROCE javuló jövedelmezőségre és működési hatékonyságra utal, míg a csökkenés lehetséges problémákra hívhatja fel a figyelmet a tőke használata vagy a vállalati működés tekintetében.

Befektetésekre gyakorolt hatások

A Bhanderi Infracon ROCE-je kritikus tényező a befektetők és elemzők számára a vállalat hatékonyságának és jövedelmezőségének értékelésekor. Egy magasabb ROCE vonzóbbá teheti a vállalatot befektetési célpontként, mivel gyakran utal arra, hogy a cég elegendő profitot realizál az alkalmazott tőkéből.

A ROCE-ingadozások értelmezése

A Bhanderi Infracon ROCE-jában bekövetkező változások az EBIT változásaira vagy az alkalmazott tőkére vezethetők vissza. Ezek az ingadozások betekintést nyújtanak a vállalat működési hatékonyságába, pénzügyi teljesítményébe és stratégiai pénzügyi kezelésébe, támogatva a befektetőket megalapozott döntéshozatalukban.

Gyakori kérdések a Bhanderi Infracon részvénnyel kapcsolatban

Bhanderi Infracon A ROCE (Return on Capital Employed) értéke a(z) 2025. évben 4,09 %.

Bhanderi Infracon A ROCE (Return on Capital Employed)-ja 2,51 % -ről 4,09 % -re változott, amely 63,05%-os változásnak felel meg. Az érték magasabb, mint az előző évben.

Az Eulpool-on megtalálható a A ROCE (Return on Capital Employed) Bhanderi Infracon-ének teljes történeti fejlődése 2006 óta – éves értékekkel, grafikonokkal és részletes elemzésekkel.

ROCE egy profitabilitási mutatószám, amely a Return on Capital Employed rövidítése, magyarul a befektetett tőke megtérülését jelenti. Ez a mutató az operatív nyereség és az arra felhasznált kamatozó tőke arányát mutatja. Minél magasabb a befektetett tőke megtérülése, annál hatékonyabban gazdálkodik a vállalat és annál nagyobb a fontos Free Cash Flow. A Free Cash Flow azon nyereségek részét jelenti, amelyek egy időszak végén nem a vállalat bővítésére fordítandók, hanem az részvényesek rendelkezésére állnak.

A jó érték az iparágtól, gazdasági ciklustól és vállalati stratégiától függ. Mindig hasonlítsa össze a vállalat historikus értékeivel és a versenytársak benchmarkjaival.

Hasonlítsa össze a mutatókat az iparági átlagokkal, mivel a normák jelentősen eltérnek. Például a kiskereskedelmi marzsok általában alacsonyabbak, mint a szoftver marzsok.

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Jövedelmezőség — Bhanderi Infracon

Összes kulcsmutató — Bhanderi Infracon