Company Directory
Companies in Corbas
250 registered companies · Page 1 of 2
250 results
Click column headers to sort
| # | Company | City | Legal form | Revenue | Employees | Share capital | Founded | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Corbas | Sàrl | 296 t. € | 2e | — | 2004 | Active | |
| 2 | Corbas | SAS | 268 t. € | — | — | 2001 | Active | |
| 3 | Corbas | Sàrl | 211 t. € | — | — | 2006 | Active | |
| 4 | Corbas | Sàrl | 260 t. €e | 2e | — | 2011 | Active | |
| 5 | Corbas | SAS | 6,7 milj. €e | 4e | — | 2002 | Active | |
| 6 | Corbas | SAS | 379 t. € | — | 37 t. € | 2008 | Dissolved | |
| 7 | Corbas | SAS | — | 2e | — | 2021 | Active | |
| 8 | Corbas | SAS | 415 € | — | 500 € | 2018 | Active | |
| 9 | Corbas | SAS | 5,8 milj. €e | 15e | 10 t. € | 2020 | Active | |
| 10 | Corbas | SAS | 1,4 milj. €e | 8e | 25 t. € | 2016 | Active | |
| 11 | Corbas | Sàrl | 556 t. € | — | 500 € | 2018 | Dissolved | |
| 12 | Corbas | Sàrl | 1,2 milj. € | 8e | 30 t. € | 2004 | Active | |
| 13 | Corbas | Sàrl | 110 t. €e | — | — | 2005 | Active | |
| 14 | Corbas | Sàrl | 260 t. €e | — | 21 t. € | 2019 | Active | |
| 15 | Corbas | Sàrl | 3,9 milj. €e | 15e | 8 t. € | 2008 | Active | |
| 16 | Corbas | Sàrl | 392 t. € | — | — | 2005 | Active | |
| 17 | Corbas | SAS | 3,4 milj. € | 15e | — | 2005 | Active | |
| 18 | Corbas | SAS | 30 t. €e | — | — | 2014 | Dissolved | |
| 19 | Corbas | SAS | 224 t. € | 4e | — | 2014 | Active | |
| 20 | Corbas | SAS | 1,6 milj. €e | 8e | — | 2018 | Active | |
| 21 | Corbas | Sàrl | 237 t. € | — | 20 t. € | 2013 | Active | |
| 22 | Corbas | Sàrl | 2,3 milj. € | 8e | 20 t. € | 2012 | Active | |
| 23 | Corbas | Sàrl | 330 t. € | 2e | — | 1999 | Active | |
| 24 | Corbas | SAS | 6,6 milj. € | — | 312 t. € | 1999 | Dissolved | |
| 25 | Corbas | SAS | 160 t. €e | 4e | 3 t. € | 2019 | Active | |
| 26 | Corbas | Sàrl | 110 t. €e | — | 1,1 milj. € | 2014 | Active | |
| 27 | Corbas | SAS | 1,1 milj. €e | — | — | 2013 | Dissolved | |
| 28 | Corbas | SAS | 13 t. € | — | 38 t. € | 1997 | Dissolved | |
| 29 | Corbas | Sàrl | 308 t. € | 2e | 150 t. € | 2013 | Active | |
| 30 | Corbas | SAS | 3,6 milj. €e | 75e | 2 milj. € | 2006 | Active | |
| 31 | Corbas | SAS | 70 t. €e | — | 1 t. € | 2019 | Active | |
| 32 | Corbas | SAS | 10 milj. € | 35e | 40 t. € | 2001 | Active | |
| 33 | Corbas | Sàrl | 16 t. € | — | — | 2014 | Active | |
| 34 | Corbas | SAS | 1,8 milj. €e | 8e | 15 t. € | 2017 | Active | |
| 35 | Corbas | Sàrl | 20 € | — | 2 t. € | 2017 | Active | |
| 36 | Corbas | SAS | 39,9 milj. € | 75e | 7,8 milj. € | 1990 | Active | |
| 37 | Corbas | SAS | 700 t. € | 4e | 10 t. € | 2009 | Active | |
| 38 | CORBAS | — | 2,2 milj. €e | 35e | — | 1997 | — | |
| 39 | Corbas | Sàrl | 1 milj. €e | — | 8 t. € | 2000 | Dissolved | |
| 40 | Corbas | SAS | 310 t. €e | 4e | 800 t. € | 2019 | Active | |
| 41 | Corbas | SAS | 791 t. € | — | 21 t. € | 2010 | Dissolved | |
| 42 | Corbas | SAS | 23,1 milj. € | 35e | 1 milj. € | 1980 | Active | |
| 43 | Corbas | Sàrl | 48 t. €e | — | 47 t. € | 2000 | Dissolved | |
| 44 | Corbas | SAS | 356 t. € | — | 10 t. € | 2020 | Active | |
| 45 | Corbas | SAS | 8,6 milj. € | 15e | 140 t. € | 2012 | Active | |
| 46 | Corbas | SAS | 1 milj. € | — | — | 2011 | Active | |
| 47 | Corbas | SAS | 5,7 milj. € | 35e | 638 t. € | 1960 | Dissolved | |
| 48 | Corbas | SAS | 10,8 milj. € | 35e | 438 t. € | 1972 | Active | |
| 49 | Corbas | SAS | 8 milj. € | 35e | — | 2004 | Active | |
| 50 | Corbas | SAS | 8,2 milj. € | 8e | 100 t. € | 1991 | Active | |
| 51 | Corbas | Sàrl | 3,5 milj. €e | 2e | 250 t. € | 2001 | Active | |
| 52 | Corbas | SAS | 3,1 milj. € | — | 200 t. € | 1989 | Dissolved | |
| 53 | Corbas | Sàrl | 251 t. € | — | — | 1968 | Active | |
| 54 | Corbas | SAS | 7,1 milj. € | — | 27 t. € | 2012 | Active | |
| 55 | Corbas | SAS | 12,9 milj. € | 15e | — | 1965 | Active | |
| 56 | Corbas | SAS | 264 t. € | 2e | 5 t. € | 2021 | Active | |
| 57 | Corbas | Sàrl | 48 t. €e | — | 3 t. € | 2008 | Dissolved | |
| 58 | Corbas | SAS | 5,6 milj. € | — | 300 t. € | 2016 | Active | |
| 59 | Corbas | SA | 34,5 milj. € | 35e | — | 1991 | Active | |
| 60 | Corbas | SA | 9,4 milj. €e | 35e | 1,3 milj. € | 1974 | Active | |
| 61 | Corbas | Sàrl | 7,3 milj. € | 8e | 150 t. € | 1995 | Active | |
| 62 | Corbas | SAS | 939 t. € | 2e | 28 t. € | 2015 | Active | |
| 63 | Corbas | Sàrl | 88 t. € | 4e | 1 t. € | 2016 | Active | |
| 64 | Corbas | SAS | 758 t. € | — | 10 t. € | 2018 | Dissolved | |
| 65 | Corbas | — | 20,2 milj. € | 35e | — | 1998 | — | |
| 66 | Corbas | Sàrl | 94 t. € | — | 8 t. € | 2012 | Dissolved | |
| 67 | Corbas | Sàrl | 625 t. € | — | — | 2007 | Dissolved | |
| 68 | Corbas | SAS | 6,3 milj. €e | 35e | 1 milj. € | 2017 | Active | |
| 69 | Corbas | SAS | 8,4 milj. € | 35e | 12,5 milj. € | 2012 | Active | |
| 70 | Corbas | SAS | 1,3 milj. € | 8e | 10 t. € | 2018 | Active | |
| 71 | Corbas | SAS | 72 t. € | — | — | 2003 | Active | |
| 72 | Corbas | Sàrl | — | 2e | 10 t. € | 2021 | Active | |
| 73 | Corbas | Sàrl | 97 t. € | — | — | 1993 | Active | |
| 74 | Corbas | Sàrl | 1 t. € | — | — | 2019 | Active | |
| 75 | Corbas | SAS | 660 t. €e | — | 829 t. € | 1999 | Dissolved | |
| 76 | Corbas | SAS | 3 t. € | — | — | 2016 | Dissolved | |
| 77 | Corbas | SAS | 5,9 milj. €e | — | 1,8 milj. € | 2017 | Active | |
| 78 | Corbas | SAS | 190 t. €e | — | 1 t. € | 2017 | Dissolved | |
| 79 | Corbas | Sàrl | 100 t. €e | — | — | 2007 | Dissolved | |
| 80 | Corbas | SAS | 5,3 milj. €e | 15e | — | 1992 | Active | |
| 81 | Corbas | SAS | 640 t. €e | — | — | 2013 | Active | |
| 82 | Corbas | SAS | — | 2e | 24 t. € | 2021 | Active | |
| 83 | Corbas | SAS | 360 t. €e | — | 1,8 milj. € | 2014 | Dissolved | |
| 84 | Corbas | Sàrl | 3,5 milj. € | 15e | — | 2003 | Active | |
| 85 | Corbas | SAS | 1,3 milj. €e | 8e | — | 1989 | Active | |
| 86 | Corbas | SAS | 1,6 milj. €e | 4e | 20 t. € | 2018 | Active | |
| 87 | Corbas | Sàrl | 210 t. €e | — | 5 t. € | 2018 | Active | |
| 88 | Corbas | SAS | — | 2e | — | 2022 | Active | |
| 89 | Corbas | Sàrl | 1,4 milj. € | 35e | — | 2007 | Active | |
| 90 | Corbas | SAS | 1,9 milj. €e | 15e | — | 1966 | Active | |
| 91 | Corbas | SAS | 19,6 milj. € | 75e | — | 1992 | Active | |
| 92 | Corbas | SAS | 408 t. € | 4e | 1 t. € | 2018 | Active | |
| 93 | Corbas | Sàrl | 500 t. € | — | — | 1998 | Active | |
| 94 | Corbas | SAS | 1,6 milj. €e | 4e | — | 2018 | Active | |
| 95 | Corbas | SAS | 1,6 milj. €e | — | 1 milj. € | 2019 | Active | |
| 96 | Corbas | SAS | 460 t. €e | — | 5,4 milj. € | 2015 | Dissolved | |
| 97 | Corbas | SAS | 2,1 milj. € | 8e | — | 1969 | Active | |
| 98 | Corbas | SAS | 28 t. €e | — | — | 2016 | Active | |
| 99 | Corbas | SAS | 2,2 milj. €e | 4e | 306 t. € | 1989 | Active | |
| 100 | Corbas | SAS | 1,4 milj. €e | — | 1 t. € | 2020 | Active | |
| 101 | Corbas | Sàrl | 67 t. € | — | — | 2014 | Active | |
| 102 | Corbas | SAS | 4,3 milj. € | 35e | 62 t. € | 1995 | Active | |
| 103 | Corbas | Sàrl | 595 t. € | — | — | 2012 | Active | |
| 104 | Corbas | SAS | 830 t. €e | — | — | 2004 | Dissolved | |
| 105 | Corbas | EI | 46 t. € | — | 40 t. € | 1999 | Dissolved | |
| 106 | Corbas | Sàrl | 300 t. € | 2e | 1,4 milj. € | 2012 | Active | |
| 107 | Corbas | Sàrl | 2 milj. € | — | 23 t. € | 2009 | Active | |
| 108 | Corbas | SAS | 595 t. € | 8e | 2 t. € | 2021 | Active | |
| 109 | Corbas | SAS | 10,1 milj. € | 35e | 100 t. € | 2016 | Active | |
| 110 | Corbas | SAS | 554 t. € | — | 500 t. € | 2018 | Active | |
| 111 | Corbas | SAS | 300 t. €e | — | 630 t. € | 2020 | Active | |
| 112 | Corbas | SAS | 15 milj. € | 15e | 186 t. € | 2017 | Active | |
| 113 | Corbas | SAS | 215 t. € | 4e | 99 t. € | 1987 | Active | |
| 114 | Corbas | SAS | — | 2e | 5 t. € | 2020 | Active | |
| 115 | Corbas | SAS | — | 2e | 11,4 milj. € | 2023 | Active | |
| 116 | Corbas | SAS | 150 t. €e | — | — | 2002 | Active | |
| 117 | Corbas | SAS | 136,7 milj. € | — | 1,2 milj. € | 1997 | Dissolved | |
| 118 | Corbas | SAS | 72 t. € | 2e | 3 t. € | 2010 | Active | |
| 119 | Corbas | SAS | 1,3 milj. € | — | 7,8 milj. € | 2015 | Dissolved | |
| 120 | Corbas | SAS | 512 t. € | 4e | 2 t. € | 2012 | Active | |
| 121 | Corbas | SAS | 4 t. €e | — | — | 2019 | Active | |
| 122 | Corbas | SAS | 861 t. € | 4e | 15 t. € | 2015 | Active | |
| 123 | Corbas | SAS | 39 t. €e | — | — | 2018 | Dissolved | |
| 124 | Corbas | Sàrl | 209 € | — | — | 2016 | Active | |
| 125 | Corbas | Sàrl | 238 t. € | 2e | — | 2021 | Active | |
| 126 | Corbas | SAS | 1,3 milj. € | 15e | — | 2014 | Active | |
| 127 | Corbas | Sàrl | 58 t. € | — | 8 t. € | 2012 | Active | |
| 128 | Corbas | SAS | 658 t. € | — | 40 t. € | 2013 | Dissolved | |
| 129 | Corbas | SAS | 4,3 milj. € | 4e | 100 t. € | 2015 | Active | |
| 130 | Corbas | Sàrl | 1,2 milj. € | 4e | 8 t. € | 2002 | Active | |
| 131 | Corbas | SAS | 15,5 milj. € | 75e | 12,2 milj. € | 2014 | Active | |
| 132 | Corbas | SAS | 268 t. € | — | 10 t. € | 2011 | Active | |
| 133 | Corbas | SAS | 1,4 milj. €e | 8e | 50 t. € | 2010 | Active | |
| 134 | Corbas | SA | 57,5 milj. € | 75e | 146 t. € | 2012 | Active | |
| 135 | Corbas | SAS | 31,5 milj. € | 35e | 64 t. € | 2003 | Active | |
| 136 | Corbas | SAS | 39 t. €e | — | — | 2016 | Dissolved | |
| 137 | Corbas | Sàrl | 455 t. € | — | 20 t. € | 2015 | Dissolved | |
| 138 | Corbas | SAS | 87 t. € | — | — | 2017 | Active | |
| 139 | Corbas | SAS | 2,1 milj. €e | 4e | — | 2015 | Active | |
| 140 | Corbas | Sàrl | 35 t. €e | — | — | 2020 | Active | |
| 141 | Corbas | Sàrl | 42 t. € | — | — | 2015 | Dissolved | |
| 142 | Corbas | SAS | 60,6 milj. € | 35e | 100 t. € | 2014 | Active | |
| 143 | Corbas | SNC | 9 t. €e | — | 100 € | 2019 | Active | |
| 144 | Corbas | SAS | 580 t. €e | 15e | — | 1996 | Active | |
| 145 | Corbas | Sàrl | 144 t. € | 2e | — | 1985 | Active | |
| 146 | Corbas | SAS | 382,8 milj. € | 35e | 100 t. € | 2014 | Active | |
| 147 | Corbas | Sàrl | 158 t. € | 2e | — | 2005 | Active | |
| 148 | Corbas | SAS | 12 milj. €e | 35e | 10 t. € | 2018 | Active | |
| 149 | Corbas | Sàrl | 414 t. € | — | 8 t. € | 2012 | Dissolved | |
| 150 | Corbas | SAS | 5 milj. €e | 15e | 176 t. € | 2004 | Active | |
| 151 | Corbas | SAS | 12 milj. €e | — | 50 t. € | 2020 | Dissolved | |
| 152 | Corbas | Sàrl | 2,5 milj. €e | 8e | 8 t. € | 1994 | Active | |
| 153 | Corbas | Sàrl | 1,7 milj. €e | 35e | 8 t. € | 2008 | Active | |
| 154 | Corbas | Sàrl | 45 t. €e | — | 1 t. € | 2018 | Active | |
| 155 | Corbas | SAS | 7,4 milj. € | — | 5 t. € | 2009 | Active | |
| 156 | Corbas | SAS | 3,7 milj. €e | 8e | — | 2005 | Active | |
| 157 | Corbas | SAS | 0 € | — | — | 2017 | Dissolved | |
| 158 | Corbas | SAS | 8 t. €e | 2e | — | 2019 | Active | |
| 159 | Corbas | SAS | 2,2 milj. €e | 15e | 40 t. € | 2019 | Active | |
| 160 | Corbas | SAS | 58,1 milj. € | 75e | 500 t. € | 1999 | Active | |
| 161 | Corbas | SAS | 2,7 milj. € | 8e | — | 1996 | Active | |
| 162 | Corbas | Sàrl | 2,9 milj. € | — | — | 2015 | Dissolved | |
| 163 | Corbas | SA | 298 t. € | — | — | 1997 | Dissolved | |
| 164 | Corbas | Sàrl | 970 t. €e | 4e | 350 t. € | 2011 | Active | |
| 165 | Corbas | SAS | 110 t. €e | 2e | 50 t. € | 2014 | Active | |
| 166 | Corbas | SAS | 17,3 milj. € | 35e | 225 t. € | 1998 | Active | |
| 167 | Corbas | SAS | 2,5 milj. €e | 15e | 500 t. € | 2015 | Active | |
| 168 | Corbas | Sàrl | 1,2 milj. €e | 4e | — | 2018 | Active | |
| 169 | Corbas | SAS | 180 t. €e | — | 15 t. € | 2011 | Dissolved | |
| 170 | Corbas | Sàrl | 46 t. €e | — | — | 2007 | Active | |
| 171 | Corbas | SAS | 810 t. €e | — | — | 2016 | Active | |
| 172 | Corbas | SAS | 247 t. € | — | 15 t. € | 2015 | Active | |
| 173 | Corbas | SAS | 3 milj. € | 4e | 200 t. € | 2021 | Active | |
| 174 | Corbas | Sàrl | 7,9 milj. €e | 35e | — | 2005 | Active | |
| 175 | Corbas | SCI | 74 t. € | — | 10 t. € | 2019 | Active | |
| 176 | Corbas | SAS | 114 t. € | — | 2 t. € | 2017 | Active | |
| 177 | Corbas | SAS | 6 t. € | 4e | 9 t. € | 2015 | Active | |
| 178 | Corbas | Sàrl | 330 t. €e | — | 10 t. € | 2006 | Dissolved | |
| 179 | Corbas | Sàrl | 1,4 milj. € | — | 8 t. € | 1998 | Active | |
| 180 | Corbas | Sàrl | 2,4 milj. €e | 4e | 103 t. € | 2005 | Active | |
| 181 | Corbas | SAS | 46 t. € | — | — | 2017 | Active | |
| 182 | Corbas | Sàrl | 506 t. € | 4e | 30 t. € | 2012 | Active | |
| 183 | Corbas | SAS | 1,6 milj. €e | 15e | 60 t. € | 2018 | Active | |
| 184 | Corbas | SAS | 568 t. € | 4e | — | 1994 | Active | |
| 185 | Corbas | Sàrl | 8,5 milj. €e | — | 100 t. € | 2010 | Dissolved | |
| 186 | Corbas | Sàrl | 261 t. € | 2e | 200 t. € | 2011 | Active | |
| 187 | Corbas | SAS | 19,8 milj. € | 75e | 1 milj. € | 1958 | Active | |
| 188 | Corbas | SAS | 6,4 milj. € | 35e | 1,3 milj. € | 1963 | Active | |
| 189 | Corbas | SAS | 3,2 milj. € | — | — | 1984 | Active | |
| 190 | Corbas | Sàrl | 6,4 milj. € | 35e | 8 t. € | 1998 | Active | |
| 191 | Corbas | Sàrl | 3,5 milj. € | — | — | 1984 | Active | |
| 192 | Corbas | Sàrl | 1,7 milj. € | — | 10 t. € | 2007 | Dissolved | |
| 193 | Corbas | Sàrl | 51 t. € | — | 50 t. € | 2017 | Dissolved | |
| 194 | Corbas | Sàrl | 1,2 milj. € | — | — | 2007 | Dissolved | |
| 195 | Corbas | SAS | — | 4e | 120 t. € | 2021 | Active | |
| 196 | Corbas | SAS | 30,4 milj. € | 35e | 80 t. € | 1999 | Active | |
| 197 | Corbas | Sàrl | 551 t. € | 4e | 8 t. € | 2012 | Active | |
| 198 | Corbas | SAS | — | 2e | 2,1 milj. € | 2023 | Active | |
| 199 | Corbas | SAS | 4,3 milj. € | 35e | 100 t. € | 1983 | Active | |
| 200 | Corbas | SAS | 23,7 milj. € | 150e | 2,5 milj. € | 1995 | Active |