Trans Freight Containers

Trans Freight Containers Bruto marža

Trans Freight Containers (513063.BO) Brutto pelno marža 2026-11-04 dieną yra 100,00 %. Praėjusiais metais Brutto pelno marža buvo −846,63 % — pokytis −111,81% (didesnis).

Bruto marža

100,00 %

YoY

−111,81%

Paskutinį kartą atnaujinta:

Trans Freight Containers Brutto pelno marža yra 2023 100,00 % . Trans Freight Containers Brutto pelno marža buvo 2022 −846,63 % . Tai sumažėjo −111,81% didesnis lyginant su praėjusiais metais.

Trans Freight Containers bendroji marža 100,0 % yra išaugo palyginti su −288,0 % prieš kelerius metus.

Trans Freight Containers Bruto marža istorija

  • 3 metų

  • 10 metų

  • 25 metų

  • Max

Bruto marža
Data
Bruto marža
2014-01-01
50,22 INR
2015-01-01
−34,56 INR
2016-01-01
−25,32 INR
2017-01-01
−288,04 INR
2018-01-01
−95,11 INR
2019-01-01
−84,84 INR
2021-01-01
−846,63 INR
2023-01-01
100,00 INR
Trans Freight Containers Bruto marža istorija
METAIBruto maržaYoY
100,00 %−111,81%
−846,63 %+897,98%
−84,84 %−10,80%
−95,11 %−66,98%
−288,04 %+1 037,79%
−25,32 %−26,74%
−34,56 %−168,80%
50,22 %—

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Trans Freight Containers Akcijų analizė

Ką veikia Trans Freight Containers? „Trans Freight Containers Ltd.“ pajamas generuoja iš sausų konteinerių krovinių vežimo paslaugų ir sunkvežimių kėbulų skydelių gamybos. Įmonė teikia krovinių sprendimus sausiems konteineriams, aptarnaudama tokius sektorius kaip farmacija, maisto ir gėrimų pramonė, elektronika bei baltosios technikos gamintojai. Sunkvežimių kėbulų skydeliai gaminami Tarapuro įrenginyje Maharaštroje ir taip pat skirti tiems patiems pramonės segmentams. Pagrindiniai klientai yra šiuose sektoriuose veikiantys verslai, kuriems reikia logistikos ir specializuotos transporto įrangos. Įmonė veikia savo būstinėje Mumbajuje, Maharaštroje, ir naudoja Tarapuro gamybos objektą sunkvežimių kėbulų skydeliams gaminti. Sausų konteinerių krovinių vežimas yra pagrindinė veiklos sritis, o sunkvežimių kėbulų skydeliai – papildoma produktų linija. Abi pasiūlos orientuotos į pramonės klientus, kuriems reikia patikimų transportavimo ir pakuočių sprendimų. Pajamų srautai gaunami iš konteinerių krovinių sutarčių ir sunkvežimių kėbulų skydelių pardavimo farmacijos, maisto ir gėrimų, elektronikos bei baltosios technikos gamintojams. Įmonė koncentruojasi į šių specifinių rinkos segmentų aptarnavimą taikydamas individualizuotus logistikos ir gamybos sprendimus. Trans Freight Containers yra viena populiariausių kompanijų Eulerpool.com.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Trans Freight Containers akciją

Trans Freight Containers Brutto pelno marža 2023 m. yra 100,00 %.

Trans Freight Containers Brutto pelno marža pasikeitė nuo −846,63 % iki 100,00 %, tai atitinka −111,81% pokytį. Reikšmė yra didesnis nei praėjusiais metais.

Eulerpool rasite visą Brutto pelno marža Trans Freight Containers istorinę raidą nuo 2006 m. – su metinėmis reikšmėmis, grafikais ir išsamiomis analizėmis.

Brutto pelno marža matuoja procentinę pajamų dalį, likusią po pagrindinių produkto gamybos kaštų. Didesnės brutto marža rodo efektyvesnę produkciją ir stipresnę kainų nustatymo galią.

"Geras" skiriasi priklausomai nuo pramonės šakos ir įmonės etapo. Eulerpool platformoje galite palyginti Brutto pelno marža Trans Freight Containers su sektoriaus konkurentais ir pramonės vidurkiu, kad įvertintumėte jo patrauklumą.

Norėdami įvertinti Brutto pelno marža, svarbu jį palyginti su toje pačioje pramonėje veikiančiais konkurentais. Eulerpool platformoje galite rasti tiesioginius pramonės palyginimus Brutto pelno marža.

Gaukite šiuos duomenis per Eulerpool API

100 000 užklausų/mėn. nemokamai · be kortelės

Maržos — Trans Freight Containers

Visi pagrindiniai rodikliai — Trans Freight Containers