TechPrecision

TechPrecision Operatív cash flow

TechPrecision (TPCS) Működési pénzáramlás-ja 2026. nov. 4. időpontjában 6000,00 USD. Az előző évben Működési pénzáramlás -599 000,00 USD volt — -101,00%-os (magasabb) változás.

Operatív cash flow

6000,00USD

YoY

-101,00%

Utolsó frissítés:

TechPrecision Működési pénzáramlás-ja 2026 6000,00 USD. TechPrecision Működési pénzáramlás-ja 2025 -599 000,00 USD volt. -101,00% magasabb-ből csökken az előző évhez képest.

Az TechPrecision Operatív cash flow története

  • 3 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

Operatív cash flow
Dátum
Operatív cash flow
2019. jan. 1.
531 309,00 USD
2020. jan. 1.
676 779,00 USD
2021. jan. 1.
635 850,00 USD
2022. jan. 1.
257 839,00 USD
2023. jan. 1.
3,14 M USD
2024. jan. 1.
1,30 M USD
2025. jan. 1.
-599 000,00 USD
2026. jan. 1.
6000,00 USD
Az TechPrecision Operatív cash flow története
ÉVOperatív cash flowYoY
6000,00USD-101,00%
-599 000,00USD-145,91%
1,30 MUSD-58,42%
3,14 MUSD+1116,98%
257 839,00USD-59,45%
635 850,00USD-6,05%
676 779,00USD+27,38%
531 309,00USD-57,70%
1,26 MUSD-27,38%
1,73 MUSD+65,04%
1,05 MUSD-234,98%
-776 469,00USD-483,23%
202 611,00USD—

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

TechPrecision Részvényelemzés

Mit csinál TechPrecision? A TechPrecision Corp. bevételt generál fémipari megmunkálási és precíziós gépgyártási szolgáltatások nyújtásával a védelmi és precíziós ipari szektorok számára. A cég alapanyagokból precíziós késztermékeket állít elő vágás, hegesztés és festés, valamint CNC marógépes megmunkálás gibi gyártási műveletek segítségével. Ezek a termékek repülőgépipari, nukleáris, orvosi és ipari alkalmazásokban használatosak, elsődleges ügyfélkörként a védelmi és precíziós ipari szektorokkal. A vállalat kínálatát teljes körű fémipari megmunkálás és precíziós gépgyártás jelenti, amely a védelmi beszállítókat és ipari ügyfeleket célozza meg. Kapacitásai közé tartozik a CNC horizontális és vertikális marógépek, összeszerelés, hegesztés és hőkezelés. A termékeket közvetlenül értékesíti a végfelhasználók felé a védelmi, repülőgépipari, nukleáris és orvosi szektorokban, kiemelten a kritikus alkalmazásokhoz szükséges nagy precizitású alkatrészekre fókuszálva. A minőségellenőrzés és az anyagbeszerelés támogatási szolgáltatások biztosítják a következetes termékminőséget és a supply chain hatékonyságát. A TechPrecision Corp. két fő iparági csoportot szolgál ki: a védelmi és a precíziós ipari szektort. A gyártási műveletek magukban foglalják a présformázást és hengerlést, valamint CNC technológiával történő megmunkálást. A késztermékeket a védelmi, repülőgépipari, nukleáris és orvosi piacokon használják, ahol a precizitás és a megbízhatóság elsődleges szempont. A gyártásirányítás és a végső összeszerelés támogatási szolgáltatások javítják a komplex, magas minőségű alkatrészek igényes ügyfeleknek történő szállítási képességét. TechPrecision az Eulpool egyik legnépszerűbb vállalata.

Gyakori kérdések a TechPrecision részvénnyel kapcsolatban

TechPrecision Működési pénzáramlás értéke a(z) 2026. évben 6000,00 USD.

TechPrecision Működési pénzáramlás-ja -599 000,00 USD-ről 6000,00 USD-re változott, amely -101,00%-os változásnak felel meg. Az érték magasabb, mint az előző évben.

Az Eulpool-on megtalálható a Működési pénzáramlás TechPrecision-ének teljes történeti fejlődése 2006 óta – éves értékekkel, grafikonokkal és részletes elemzésekkel.

Az üzemi pénzáramlás az alapüzleti tevékenységből termelt készpénzt méri. Ez a vállalat készpénztermelési képességének tiszta mérőszáma.

A mutatók a részvényértékelést a bevételi minőség, a pénzügyi egészség és a növekedési pálya jelzésével befolyásolják. Az erős mutatók általában magasabb értékelésekhez vezetnek.

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Pénzáramlás — TechPrecision

Összes kulcsmutató — TechPrecision