Tianma Microelectronics Co

Tianma Microelectronics Co EV/FCF

EV/FCF (Vrijednost poduzeća prema slobodnom novčanom toku) tvrtke Tianma Microelectronics Co (000050.SZ) na dan 3. stu 2026. iznosi 7,06. Prethodne godine EV/FCF (Vrijednost poduzeća prema slobodnom novčanom toku) je iznosio 14,55 — promjena od −51,45% (manji).

EV/FCF

7,06

YoY

−51,45%

Zadnje ažuriranje:

EV/FCF (Vrijednost poduzeća prema slobodnom novčanom toku) tvrtke Tianma Microelectronics Co iznosi 2025 7,06 . EV/FCF (Vrijednost poduzeća prema slobodnom novčanom toku) tvrtke Tianma Microelectronics Co iznosio je 2024 14,55 . Pada za −51,45% manji u odnosu na prethodnu godinu.

Povijest Tianma Microelectronics Co EV/FCF

  • 3 godine

  • 10 godina

  • 25 godina

  • Max

EV/FCF
Datum
EV/FCF
1. sij 2018.
−15,55 CNY
1. sij 2019.
−8,57 CNY
1. sij 2020.
−11,95 CNY
1. sij 2021.
−14,48 CNY
1. sij 2022.
35,57 CNY
1. sij 2023.
−102,68 CNY
1. sij 2024.
14,55 CNY
1. sij 2025.
7,06 CNY
Povijest Tianma Microelectronics Co EV/FCF
GODINAEV/FCFYoY
7,06−51,45%
14,55−114,17%
−102,68−388,69%
35,57−345,62%
−14,48+21,15%
−11,95+39,48%
−8,57−44,89%
−15,55+103,93%
−7,63−11,84%
−8,65−259,12%
5,44−78,28%
25,03—

Pristupite ovim podacima putem Eulerpool API-ja

100.000 zahtjeva/mj. besplatno · bez kartice

Tianma Microelectronics Co Analiza dionica

Što radi Tianma Microelectronics Co? Tianma Microelectronics Co., Ltd. ostvaruje prihode prodajom tekućekristalnih zaslona (LCD) i modula s tekućim kristalima (LCM) kupcima u industrijama pametnih telefona, tableta, vozila, pametnih kućanskih uređaja, nosivih tehnologija i mjesta prodaje (POS). Tvrtka opslužuje domaće i međunarodna tržišta, uključujući Europu, Sjedinjene Američke Države, Japan, Koreju i Hong Kong, pri čemu su njezini proizvodi integrirani u različite terminalne uređaje za prikaz informacija. Njezini primarni segmenti kupaca obuhvaćaju proizvođače potrošačke elektronike, automobilskih sustava i rješenja za trgovinsku tehnologiju. Portfelj proizvoda tvrtke usredotočen je na LCD i LCM rješenja prilagođena za pametne uređaje, koristeći svoje proizvodne kapacitete za isporiku komponenti za prikaz globalnim tehnološkim tvrtkama. Ciljanjem ključnih sektora poput mobilnih komunikacija i automobilskih zaslona, Tianma uspostavlja ponavljajuće tokove prihoda kroz dugoročne ugovore s vodećim proizvođačima elektronike. Kanali distribucije protežu se kroz više regija, osiguravajući dosupan pristup tržištu za njene tehnologije prikaza. Tianma Microelectronics Co je jedna od najpopularnijih tvrtki na Eulerpool.com.

Često postavljana pitanja o dionici Tianma Microelectronics Co

EV/FCF (Vrijednost poduzeća prema slobodnom novčanom toku) tvrtke Tianma Microelectronics Co iznosi 7,06 u 2025. godini.

EV/FCF (Vrijednost poduzeća prema slobodnom novčanom toku) tvrtke Tianma Microelectronics Co se promijenio s 14,55 na 7,06, što predstavlja promjenu od −51,45 %. Vrijednost je manji nego prethodne godine.

Na Eulerpool-u možete pronaći potpuni povijesni razvoj Tianma Microelectronics Co tvrtke EV/FCF (Vrijednost poduzeća prema slobodnom novčanom toku) od 2006. – s godišnjim vrijednostima, grafikonima i detaljnim analizama.

Omjer EV/FCF mjeri vrijednost poduzeća u odnosu na slobodni novčani tok i hvata stvarnu sposobnost poduzeća da generiše novčani tok.

Za procjenu EV/FCF (Vrijednost poduzeća prema slobodnom novčanom toku)s, bitno je usporediti ga s konkurentima u istoj branši i sektoru. Na Eulerpool-u možete pronaći izravne usporedbe s industrijom za EV/FCF (Vrijednost poduzeća prema slobodnom novčanom toku).

Dobra vrijednost za varira po branši i fazi razvoja. Na Eulerpool-u možete usporediti EV/FCF (Vrijednost poduzeća prema slobodnom novčanom toku)s Tianma Microelectronics Co sa sličnim poduzećima u sektoru i prosječnom vrijednosti u industriji kako biste procijenili je li privlačna.

Pristupite ovim podacima putem Eulerpool API-ja

100.000 zahtjeva/mj. besplatno · bez kartice

Vrednovanje — Tianma Microelectronics Co

Sve ključne metrike — Tianma Microelectronics Co