כל המניות A–Z — 74/89

כל המניות ב-Eulerpool Research Systems — 44,252 מניות

  1. SpyGlass Pharma,SGP · US85220G1094
  2. SPYRSPYR · US85219Y1038
  3. Spyre TherapeuticsSYRE · US00773J2024
  4. SpyrosoftSPR.WA · PLSPRSF00011
  5. SQID TechnologiesSQID.CN · AU0000059529
  6. Square ChainSQCC · US85221L1070
  7. Square Enix Holdings Co9684.T · JP3164630000
  8. Square Technology Group Co603339.SS · CNE100002BB7
  9. Squatex Energy and RessourcesSQX.CN · CA85224X1087
  10. Squirrel MediaSQRL.MC · ES0183304080
  11. Sqx ResourcesSQX.AX · AU0000262008
  12. SQZ BiotechnologiesSQZB · US78472W1045
  13. SR AccordSRAC.TA · IL0004220146
  14. SR BancorpSRBK · US85227J1060
  15. SRA Holdings3817.T · JP3161450006
  16. SRE Holdings2980.T · JP3161320001
  17. Sree Rayalaseema Hi-Strength HypoSRHHYPOLTD.NS · INE917H01012
  18. Sreechem Resins514248.BO · INE377C01010
  19. SreeleathersSREEL.NS · INE099F01013
  20. Sreeya Sewu Indonesia Tbk PTSIPD.JK · ID1000133606
  21. SRFSRF.NS · INE647A01010
  22. SRG GlobalSRG.AX · AU0000032914
  23. SRG Housing FinanceSRGHFL.NS · INE559N01010
  24. Sri Havisha Hospitality and InfrastructureHAVISHA.NS · INE293B01029
  25. Sri KPR Industries514442.BO · INE009C01019
  26. Sri Lakshmi Saraswathi Textiles (Arni)521161.BO · INE456D01010
  27. Sri Lotus Developers and RealtyLOTUSDEV.NS · INE0V9Q01010
  28. Sri Nachammai Cotton Mills521234.BO · INE443E01016
  29. Sri Panwa Hospitality REITSRIPANWA.BK · TH7662010001
  30. Sri Ramakrishna Mills (Coimbatore)521178.BO · INE306D01017
  31. Sri Trang Agro Industry PCLSTA.BK · TH0254A10Z06
  32. Sri Trang Gloves (Thailand) PCLSTGT.BK · TH9829010Z03
  33. Srinanaporn Marketing PCLSNNP.BK · THA385010006
  34. Sriracha Construction PCLSRICHA.BK · TH3443010006
  35. Srisawad Capital 1969 PCLSCAP.BK · TH0076A10Z02
  36. Srisawad Corporation PCLSAWAD.BK · TH5456010Y00
  37. Srithai Superware PCLSITHAI.BK · TH0266A10Z02
  38. Srivari Spices and FoodsSSFL.NS · INE0ON201012
  39. SRIVARU HoldingSVUHF · KYG8403L1361
  40. Srivasavi Adhesive TapesSRIVASAVI.NS · INE0NPI01014
  41. Srivichai vejvivat PCLVIH.BK · TH3394010005
  42. Sriwahana Adityakarta Tbk PTSWAT.JK · ID1000143704
  43. SRM ContractorsSRM.NS · INE0R6Z01013
  44. SRM Energy523222.BO · INE173J01018
  45. SRM EntertainmentSRM · US85237B1017
  46. SRP GroupeSRP.PA · FR0013006558
  47. SRQ ResourcesSRQ.V · CA85224M1023
  48. SRS Holdings Co8163.T · JP3322350004
  49. SRT Marine SystemsSRT.L · GB00B0M8KM36
  50. SRV Yhtiot OyjSRV1V.HE · FI4000523675
  51. Srx Health SolutionsSRXH · US08771Y4026
  52. SS Innovations InternationalSSII · US05453U2033
  53. SS Lazio SpASSL.MI · IT0003621783
  54. SS&C Technologies HoldingsSSNC · US78467J1007
  55. SSABSSAB A.ST · SE0000171100
  56. SSAW Hotels & Resorts Group Co301073.SZ · CNE100004RV7
  57. SSB BancorpSSBP · US7846701016
  58. SSESSE.L · GB0007908733
  59. SSF Home Group BhdSSF.KL · MYQ0287OO001
  60. SSH Communications Security OyjSSH1V.HE · FI0009008270
  61. SSH GroupSSH.AX · AU0000168627
  62. SSHT S&T GroupSSHT · US78473G1085
  63. SSI GroupSSI.PM · PHY8135V1053
  64. SSI LiquidatingSCOO · US8078641037
  65. SSI SecuritiesSSI.VN · VN000000SSI1
  66. SSP GroupSSPG.L · GB00BGBN7C04
  67. SSPDL530821.BO · INE838C01011
  68. SSR275630.KQ · KR7275630002
  69. SSR MiningSSRM · CA7847301032
  70. SStartrade TechSSTT · US85235N1072
  71. SSY Group2005.HK · KYG8406X1034
  72. ST4951.T · JP3162800001
  73. St Augustine Gold and CopperSAU.TO · VGG8448A1030
  74. St BarbaraSBM.AX · AU000000SBM8
  75. St DupontDPT.PA · FR0000054199
  76. St Galler KantonalbankSGKN.SW · CH0011484067
  77. St George MiningSGQ.AX · AU000000SGQ8
  78. ST Group Food Industries HoldingsDRX.SI · SGXE58705265
  79. St James GoldLORD.V · CA7900141044
  80. St James's PlaceSTJ.L · GB0007669376
  81. St JoeJOE · US7901481009
  82. St JosephSTJO · US85231M1036
  83. ST Pharm Co237690.KQ · KR7237690003
  84. St-Georges Eco-MiningSX.CN · CA85235Q1000
  85. St.Cousair Co2937.T · JP3328700004
  86. St.Shine Optical Co1565.TWO · TW0001565000
  87. ST8 Holdings JSCST8.VN · VN000000ST84
  88. Sta Lucia LandSLI.PM · PHY8152X1091
  89. STAAR SurgicalSTAA · US8523123052
  90. Stabilis SolutionsSLNG · US85236P1012
  91. StabilusSTM.DE · DE000STAB1L8
  92. Stablecoin DevelopmentSDEV · US66987P5089
  93. StableX TechnologiesSBLX · US0547483067
  94. Stack Capital GroupSTCK.TO · CA85236X1042
  95. Staco InsuranceSTACO.NL · NGSTACO00002
  96. Stadio HoldingsSDO.JO · ZAE000248662
  97. Stadlauer MalzfabrikSTM.VI · AT0000797303
  98. Stadler RailSRAIL.SW · CH0002178181
  99. Staffline GroupSTAF.L · GB00B040L800
  100. STAG IndustrialSTAG · US85254J1025
  101. Stageone Enter Co078860.KQ · KR7078860004
  102. StagwellSTGW · US85256A1097
  103. Staidson (Beijing) BioPharmaceuticals Co300204.SZ · CNE100001237
  104. Staige OneSPC.DE · DE000A3CQ5L6
  105. Stainless Tankers ASTST.OL · NO0012780958
  106. STAKSTAK · KYG840921160
  107. Stakeholder GoldSRC.V · CA85255R3018
  108. Stakk LimitedSKK.AX · AU0000378291
  109. Stalexport AutostradySTX.WA · PLSTLEX00019
  110. Stallion India FluorochemicalsSTALLION.NS · INE0RYC01010
  111. Stallion UraniumSTUD.V · CA8529192087
  112. StalproduktSTP.WA · PLSTLPD00017
  113. StalprofilSTF.WA · PLSTLPF00012
  114. Stamford Land CorporationH07.SI · SG1I47882655
  115. Stamford Tyres CorporationS29.SI · SG1O53913362
  116. Stampede DrillingSDI.V · CA8528131045
  117. Stamper Oil & GasSTMP.V · CA85284P3007
  118. Stan Lee MediaHULK · US85285P2002
  119. Stanbic IBTC HoldingsSTANBIC.NL · NGSTANBIC003
  120. Standard Bank GroupSBK.JO · ZAE000109815
  121. Standard Batteries504180.BO · INE502C01039
  122. Standard BioToolsLAB · US34385P1084
  123. Standard CharteredSTAN.L · GB0004082847
  124. Standard Chem & Pharm Co1720.TW · TW0001720001
  125. Standard Development Group1867.HK · KYG8T26D1062
  126. Standard EnergySTDE · US8533731084
  127. Standard Foods1227.TW · TW0001227007
  128. Standard IndustriesSIL.NS · INE173A01025
  129. Standard LifeSDLF.L · GB00BGXQNP29
  130. Standard LithiumSLI.V · CA8536061010
  131. Standard Motor ProductsSMP · US8536661056
  132. Standard Nuclear,STDN · US8536781003
  133. Standard Premium Finance HoldingsSPFX · US8538151080
  134. Standard Uranium Ltd.STND.V · CA85422Q1037
  135. StandardAero,SARO · US85423L1035
  136. Standardcoin ASSCOIN.OL · NO0013384651
  137. Standex InternationalSXI · US8542311076
  138. StandrewSTD.WA · PLSTNDR00019
  139. Stanley Agriculture Group Co002588.SZ · CNE1000013W7
  140. Stanley Black & DeckerSWK · US8545021011
  141. Stanley Brothers SecuritiesVUA.VN · VN000000VUA8
  142. Stanley Electric Co6923.T · JP3399400005
  143. Stanley LifestylesSTANLEY.NS · INE01A001028
  144. Stanmore ResourcesSMR.AX · AU000000SMR4
  145. Stanpacks (India)530931.BO · INE457D01018
  146. Stanrose Mafatlal Investments and Finance506105.BO · INE441L01015
  147. StantecSTN.TO · CA85472N1096
  148. Star Alliance InternationalSTAL · US8550781012
  149. Star Asia Vision7753.TWO · TW0007753006
  150. Star Bulk CarriersSBLK · MHY8162K2046
  151. Star CementSTARCEMENT.NS · INE460H01021
  152. STAR CM Holdings6698.HK · KYG8438D1097
  153. Star Combo PharmaS66.AX · AU0000004798
  154. Star Comgistic Capital Co4930.TW · TW0004930003
  155. Star Delta Transformers539255.BO · INE541K01014
  156. Star DiamondDIAM.TO · CA85511Y1088
  157. Star Entertainment GroupSGR.AX · AU000000SGR6
  158. Star Fashion Culture HoldingsSTFS · KYG8437Q1010
  159. Star Flyer9206.T · JP3399320005
  160. Star Fusion Group Co6111.TWO · TW0006111008
  161. Star GoldSRGZ · US85512U3032
  162. Star GroupSGU · US85512C1053
  163. Star Group Asia1560.HK · KYG8508A1004
  164. Star Health and Allied Insurance CompanySTARHEALTH.NS · INE575P01011
  165. Star HoldingsSTHO · US85512G1067
  166. Star Housing Finance539017.BO · INE526R01028
  167. Star Lake Bioscience Co Inc Zhaoqing Guangdong600866.SS · CNE000000H46
  168. Star Media Group BhdSTAR.KL · MYL6084OO007
  169. Star Mica Holdings Co2975.T · JP3399340003
  170. Star MineralsSMS.AX · AU0000168874
  171. Star Navigation Systems GroupSNA.CN · CA8551571034
  172. Star Operating CompaniesSTRR · US85513Q3011
  173. Star Pacific Tbk PTLPLI.JK · ID1000100902
  174. Star Paper MillsSTARPAPER.NS · INE733A01018
  175. Star Petroleum Refining PCLSPRC.BK · TH6838010002
  176. Star Plus Legend Holdings6683.HK · KYG8443S1093
  177. Star Seeds Co3083.T · JP3347030003
  178. Star Shine Holdings Group1440.HK · KYG2751J1085
  179. StarbreezeSTAR B.ST · SE0005992831
  180. StarbucksSBUX · US8552441094
  181. Starco BrandsSTCB · US85526F2011
  182. Starcoin Group399.HK · BMG4783W1073
  183. StarcomSTAR.L · JE00B8WSDY21
  184. Starcom Information Technology531616.BO · INE347I01010
  185. Starcore International MinesSAM.TO · CA85525T2020
  186. Stardust PowerSDST · US8549362007
  187. Stardust Solar EnergySUN.V · CA8552811017
  188. StarFlex Co115570.KQ · KR7115570004
  189. Starflex PCLSFLEX.BK · TH9554010Z07
  190. StarGlory Holdings Co8213.HK · KYG844271141
  191. Starguide GroupSTRG · US85529W1027
  192. StarhedgeSHG.WA · PLHRDEX00021
  193. Starhill Global Real Estate Investment TrustP40U.SI · SG1S18926810
  194. StarHubCC3.SI · SG1V12936232
  195. Starjoy Wellness and Travel Co3662.HK · KYG0404F1019
  196. Stark Focus GroupSKFG · US85535Y1001
  197. Stark Technology2480.TW · TW0002480001
  198. Starlite Holdings403.HK · BMG8438Y1030
  199. Starlo VenturesSLO.CN · CA8559271090
  200. Starlog Enterprises520155.BO · INE580C01019
  201. Starlux Airlines Co2646.TW · TW0002646007
  202. Starmet VenturesSTAR.CN · CA8555481032
  203. Starpharma HoldingsSPL.AX · AU000000SPL0
  204. StarPower Semiconductor603290.SS · CNE100003RN6
  205. Starr Peak MiningSTE.V · CA85562P1053
  206. StarragTornos GroupSTGN.SW · CH0002361068
  207. Starry Sea AcquisitionSSEA · KYG8559L1124
  208. Stars Microelectronics Thailand PCLSMT.BK · TH1015A10Z04
  209. Starsource Multitrade506365.BO · INE320M01019
  210. StarStream EntertainmentSSET · US85571U2024
  211. Starteck FinanceSTARTECK.NS · INE992I01013
  212. Startia Holdings3393.T · JP3399270002
  213. Startline Co477A.T · JP3399370000
  214. Starts Corp8850.T · JP3399200009
  215. Starts Publishing7849.T · JP3399210008
  216. Starward IndustriesSTA.WA · PLSTRWI00019
  217. Starwood Property TrustSTWD · US85571B1052
  218. Starz EntertainmentSTRZ · CA8559191066
  219. Starzen Co8043.T · JP3399100001
  220. State Bank of IndiaSBIN.NS · INE062A01020
  221. State GasGAS.AX · AU000000GAS2
  222. State Grid Information & Communication Co600131.SS · CNE000000VJ3
  223. State Grid Yingda Co600517.SS · CNE000001G20
  224. State Power Rixin Tech Co301162.SZ · CNE100005CG7
  225. State StreetSTT · US8574771031
  226. State Trading Corporation of IndiaSTCINDIA.NS · INE655A01013
  227. Statera BiopharmaSTAB · US8575611046
  228. Stavely MineralsSVY.AX · AU000000SVY1
  229. Stavropol'energosbyt PAOSTSB.ME · RU000A0ET1W4
  230. STC Concrete Product Public Company LimitedSTC.BK · TH9519010002
  231. STCube052020.KQ · KR7052020005
  232. Steadfast GroupSDF.AX · AU000000SDF8
  233. Steadright Critical MineralsSCM.CN · CA8578683010
  234. Steady Safe Tbk PTSAFE.JK · ID1000067309
  235. Steakholder FoodsSTKH · US5834352016
  236. Stealth Group HoldingsSGI.AX · AU0000022238
  237. StealthGasGASS · MHY816691064
  238. Steamships Trading CompanySST.AX · PG0008858709
  239. Stecon Group PCLSTECON.BK · THC381010006
  240. Steed Oriental (Holdings) Company8277.HK · KYG846071036
  241. Steel & Tube HoldingsSTU.NZ · NZSUTE0001S5
  242. Steel Authority of IndiaSAIL.NS · INE114A01011
  243. Steel City SecuritiesSTEELCITY.NS · INE395H01011
  244. Steel DynamicsSTLD · US8581191009
  245. Steel Exchange IndiaSTEELXIND.NS · INE503B01021
  246. Steel Hawk BhdHAWK.KL · MYQ0320OO000
  247. Steel PCLTHE.BK · TH0949B10Z06
  248. Steel Pipe Industry of Indonesia Tbk PTISSP.JK · ID1000126709
  249. Steel Strips Infrastructures513173.BO · INE205F01016
  250. Steel Strips WheelsSSWL.NS · INE802C01033
  251. Steel Structure Manufacture JSCSSM.VN · VN000000SSM3
  252. SteelcastSTEELCAS.NS · INE124E01038
  253. StefSTF.PA · FR0000064271
  254. Stefanutti Stocks HoldingsSSK.JO · ZAE000123766
  255. SteicoST5.DE · DE000A0LR936
  256. STEL HoldingsSTEL.NS · INE577L01016
  257. Stelar MetalsSLB.AX · AU0000207268
  258. Stella Chemifa4109.T · JP3399720006
  259. Stella International Holdings1836.HK · KYG846981028
  260. Stella Pharma4888.T · JP3399680002
  261. Stella-JonesSJ.TO · CA85853F1053
  262. StellantisSTLAM.MI · NL00150001Q9
  263. Stellar AfricaGoldSPX.V · CA85855B1022
  264. Stellar Capital Services536738.BO · INE325P01011
  265. Stellar ResourcesSRZ.AX · AU000000SRZ6
  266. Stellar V CapitalSVCC · KYG8475V1032
  267. Stellus Capital InvestmentSCM · US8585681088
  268. Stelrad Group plcSRAD.L · GB00BMHRMV23
  269. Stelux Holdings International84.HK · BMG8465C1073
  270. StemSTEM · US85859N3008
  271. Stem Cells SpinSCS.WA · PLSTCLS00013
  272. StemCell Institute7096.T · JP3399640006
  273. StemGenSGNI · US85858B1098
  274. Steminent Biotherapeutics7729.TWO · TW0007729006
  275. Stemmer ImagingS9I.HM · DE000A2G9MZ9
  276. StemRIM4599.T · JP3399690001
  277. StemtechSTEK · US85859W1027
  278. Stendorren FastigheterSTEF B.ST · SE0006543344
  279. Stenhus Fastigheter I Norden AB (publ)SFAST.ST · SE0014956819
  280. Steniel ManufacturingSTN.PM · PHY8169J1017
  281. Stenocare A/SSTENO.CO · DK0061078425
  282. Step Co9795.T · JP3399700008
  283. Step One ClothingSTP.AX · AU0000181174
  284. Step Two Corporation531509.BO · INE623D01015
  285. StepanSCL · US8585861003
  286. StepChange HoldingsSTH.AX · AU0000402125
  287. Steppe CementSTCM.L · MYA004433001
  288. Steppe GoldSTGO.TO · CA85913R2063
  289. StepStone GroupSTEP · US85914M1071
  290. Stereo Vision EntertainmentSVSN · US85914Q2075
  291. StereotaxisSTXS · US85916J4094
  292. STERIS plcSTE · IE00BFY8C754
  293. Sterling and Wilson Renewable EnergySWSOLAR.NS · INE00M201021
  294. Sterling ConsolidatedSTCC · US8592401033
  295. Sterling Greenwoods526500.BO · INE398F01019
  296. Sterling Group Holdings1825.HK · KYG847771121
  297. Sterling InfrastructureSTRL · US8592411016
  298. Sterling MetalsSAG.V · CA85941M8806
  299. Sterling ToolsSTERTOOLS.NS · INE334A01023
  300. Sterlite TechnologiesSTLTECH.NS · INE089C01029
  301. Stern ImmobilienSY5N.MU · DE000A13SSX4
  302. Stevanato Group SpASTVN · IT0005452658
  303. Steve Leung Design Group2262.HK · KYG8492R1011
  304. Steven MaddenSHOO · US5562691080
  305. SteviaSTEV · US86031P1066
  306. StewardsFAVO · US3120841065
  307. Stewart Information ServicesSTC · US8603721015
  308. Steyr Motors4X0.DE · AT0000A3FW25
  309. STG Co5858.T · JP3163050002
  310. STG InternationalSTG.TA · IL0005500124
  311. SThreeSTEM.L · GB00B0KM9T71
  312. STI Co039440.KQ · KR7039440003
  313. STI Education Systems HoldingsSTI.PM · PHY8171Y1048
  314. STI Foods Holdings2932.T · JP3163130002
  315. STI GroupSTUO · US78476C1045
  316. Stic Investments026890.KS · KR7026890004
  317. Stickit TechnologiesSTKT.CN · CA8605762068
  318. Stif France SASALSTI.PA · FR001400MDW2
  319. Stifel FinancialSF · US8606301021
  320. StilleSTIL.ST · SE0000998650
  321. Stillfront Group AB (publ)SF.ST · SE0015346135
  322. Stillwater Critical MineralsPGE.V · CA86074L1031
  323. StimCell EnegeticsSTME · US15115X2062
  324. Stinger ResourcesSTNG.V · CA8608361058
  325. Stinger SystemsSTYS · US8608372020
  326. Stitch FixSFIX · US8608971078
  327. STL GlobalSGL.NS · INE353H01010
  328. STL Technology Co4931.TWO · TW0004931001
  329. STLLR GoldSTLR.TO · CA86101P1018
  330. STMicroelectronicsSTMPA.PA · NL0000226223
  331. Stmn4019.T · JP3399350002
  332. STO Co098660.KQ · KR7098660004
  333. STO Express Co002468.SZ · CNE100000T99
  334. Sto SE & Co KgaASTO3.DE · DE0007274136
  335. Stock Yards BancorpSYBT · US8610251048
  336. Stock3BOG.MU · DE000A0S9QZ8
  337. Stockland CorporationSGP.AX · AU000000SGP0
  338. Stockwik ForvaltningSTWK.ST · SE0012257970
  339. Stoke TherapeuticsSTOK · US86150R1077
  340. Stolt-NielsenSNI.OL · BMG850801025
  341. Stone One PCLSTX.BK · THC065010009
  342. StoneBridge Acquisition IIAPAC · KYG850961080
  343. StoneBridge Ventures330730.KQ · KR7330730003
  344. StoneCoSTNE · KYG851581069
  345. Stonehenge Inter PCLSTI.BK · TH8882010003
  346. Stonehorse EnergySHE.AX · AU0000054900
  347. Stonepath GroupSGRZ · US8618371020
  348. StoneridgeSRI · US86183P1021
  349. StoneX GroupSNEX · US8618961085
  350. Stop Sleep GoSSGOF · VGG8515B1094
  351. Stora Enso OyjSTERV.HE · FI0009005961
  352. Storage ComputerSOSO · US86211A1016
  353. Storage Drop Storage TechnologiesSTRG.TA · IL0011226540
  354. Storage-Oh Co2997.T · JP3399790009
  355. Storagevault CanadaSVI.TO · CA86212H1055
  356. Storebrand ASTB.OL · NO0003053605
  357. Storm ExplorationSTRM.V · CA86218J3038
  358. StormTec Co352090.KQ · KR7352090005
  359. Storskogen Group AB (publ)STOR B.ST · SE0016797732
  360. Storytel AB (publ)STORY B.ST · SE0007439443
  361. Stove KraftSTOVEKRAFT.NS · INE00IN01015
  362. Stovec Industries504959.BO · INE755D01015
  363. STP&I PCLSTPI.BK · TH0566B10Z08
  364. STRABAGSTR.VI · AT000000STR1
  365. Straco CorporationS85.SI · SG1P15916395
  366. Stradim Espace FinanceALSAS.PA · FR0000074775
  367. STraffic Co234300.KQ · KR7234300002
  368. StrainsforpainsEBYH · US26827D1072
  369. Strait Innovation Internet Co300300.SZ · CNE100001CL6
  370. Straits Trading CompanyS20.SI · SG1J49001550
  371. StrakeSRKE · US92850X2045
  372. StrakerSTG.AX · NZSTGE0005S5
  373. Stran & CompanySWAG · US86260J1025
  374. Strat PetroleumSPRL · US86267N2053
  375. Strata Critical MedicalBLDE · US0926671043
  376. Strata MineralsSMX.AX · AU0000353658
  377. Strata PowerSPOWF · CA86270C2040
  378. StratasysSSYS · IL0011267213
  379. Stratec SeSBS.DE · DE000STRA555
  380. Strategem CapitalSGE.V · CA86269P3079
  381. Strategic AcquisitionsSTQN · US86269D1063
  382. Strategic EducationSTRA · US86272C1036
  383. Strategic ElementsSOR.AX · AU000000SOR0
  384. Strategic Energy ResourcesSER.AX · AU000000SER1
  385. Strategic Environmental & Energy ResourcesSENR · US86271N1000
  386. Strategic Equity CapitalSEC.L · GB00B0BDCB21
  387. Strategic Global InvestmentsSTBV · US8627202083
  388. Strategic Investments A/SSTRINV.CO · DK0010271238
  389. Strategic MetalsSMD.V · CA8627591073
  390. Strategic MineralsSML.L · GB00B4W8PD74
  391. Strategic Partners A/SSTRAP.CO · DK0062502894
  392. Strategic ResourcesSR.V · CA86277X4093
  393. Strategie KapitalS14.DU · DE000A2BPHP3
  394. Strategx ElementsSTGX.CN · CA86280F1062
  395. StrategyMSTR · US5949724083
  396. Strategy International Insurance GroupSGYI · US86279V1044
  397. Stratex Oil & Gas HoldingsSTTX · US86280B1052
  398. Strathcona ResourcesSCR.TO · CA8629522076
  399. Strathmore Plus UraniumSUU.V · CA86308P1027
  400. Stratmont Industries530495.BO · INE473C01025
  401. Stratos RenewablesSRNW · US8631011017
  402. Strattec SecuritySTRT · US8631111007
  403. Stratus PropertiesSTRS · US8631672016
  404. Straumann HoldingSTMN.SW · CH1175448666
  405. Strauss GroupSTRS.TA · IL0007460160
  406. Strawbear Entertainment Group2125.HK · KYG8533A1094
  407. Strawberry Fields ReitSTRW · US8631821019
  408. Stream Co3071.T · JP3399760002
  409. Stream Ideas Group8401.HK · KYG8531R1048
  410. Streamax Technology Co002970.SZ · CNE100003Q81
  411. StreamexSTEX · US09073N3008
  412. Streamplay StudioSP8.AX · AU0000258816
  413. StreamwideALSTW.PA · FR0010528059
  414. Street CapitalSTRC.X.CN · CA86326R1064
  415. Streit MecaniqueMLSTR.PA · FR0000063976
  416. Stria LithiumSRA.V · CA86330Y5011
  417. Strickland MetalsSTK.AX · AU0000100901
  418. StrideLRN · US86333M1080
  419. Stride PropertySPG.NZ · NZSPGE0001S2
  420. Striders9816.T · JP3778220008
  421. Strides Pharma ScienceSTAR.NS · INE939A01011
  422. Strike Co6196.T · JP3399780000
  423. Strike EnergySTX.AX · AU000000STX7
  424. Strike ResourcesSRK.AX · AU000000SRK8
  425. Strikepoint GoldSKP.V · CA86332K4000
  426. Strikewell EnergySKK.V · CA86332H1001
  427. Strip Tinning HoldingsSTG.L · GB00BMHN9M05
  428. StriveASST · US8629453007
  429. Strix GroupKETL.L · IM00BF0FMG91
  430. Stroeer SE & Co KgaASAX.DE · DE0007493991
  431. StromacelPROT · US74371C2089
  432. Strong H Machinery Technology (Cayman)4560.TW · KYG853531039
  433. Strong Petrochemical Holdings852.HK · KYG853951203
  434. Strongpoint ASTRO.OL · NO0010098247
  435. Stroud ResourcesSDR.V · CA8634433053
  436. Structure Therapeutics Inc. American Depositary SharesGPCR · US86366E1064
  437. STrust Co3280.T · JP3163350006
  438. StrykerSYK · US8636671013
  439. Stryve FoodsSNAX · US8636852027
  440. STS Global Income & Growth TrustSTS.L · GB00B09G3N23
  441. STS GroupSF3.DE · DE000A1TNU68
  442. StubHub HoldingsSTUB · US86384P1093
  443. Studds AccessoriesSTUDDS.NS · INE00Q601028
  444. Studentbostader I Norden AB (publ)STUDBO.ST · SE0015657697
  445. Studio Alice Co2305.T · JP3399240005
  446. Studio Atao Co3550.T · JP3399330004
  447. Studio City International HoldingsMSC · US86389T1060
  448. Studio Dragon253450.KQ · KR7253450001
  449. Studio Mir Co408900.KQ · KR7408900009
  450. Studio Samick Co415380.KQ · KR7415380005
  451. StudsvikSVIK.ST · SE0000653230
  452. Study King Co6780.TWO · TW0006780000
  453. Sturdy Industries530611.BO · INE134F01026
  454. Sturgis BancorpSTBI · US8640871013
  455. Sturm Ruger & CompanyRGR · US8641591081
  456. Stuve GoldSTUV.V · CA86419L2066
  457. STV GroupSTVG.L · GB00B3CX3644
  458. STWC HoldingsSTWC · US78485C1036
  459. STX011810.KS · KR7011810009
  460. STX Engine Co077970.KS · KR7077970002
  461. STX Green Logis465770.KS · KR7465770006
  462. Stylam IndustriesSTYLAMIND.NS · INE239C01020
  463. Styland Holdings211.HK · BMG8540A3088
  464. StyleclickSTYLA · US86422L1026
  465. Styrenix Performance MaterialsSTYRENIX.NS · INE189B01011
  466. SU Group HoldingsSUGP · KYG8552M1179
  467. Sub Sri Thai PCLSST.BK · TH0092010Y08
  468. Subaru7270.T · JP3814800003
  469. Subaru Co9778.T · JP3399750003
  470. Subaru Enterprise Co9632.T · JP3399800006
  471. SubayeSBAY · US86428D1046
  472. SubexSUBEXLTD.NS · INE754A01055
  473. Subgen AISUBGEN.ST · SE0026820854
  474. Subhash Silk Mills530231.BO · INE690D01014
  475. Sublime China Information Co301299.SZ · CNE1000065V9
  476. SubrosSUBROS.NS · INE287B01021
  477. Subsea 7SUBC.OL · LU0075646355
  478. Substrate Artificial InteligenceSAI.MC · ES0105650008
  479. Subur Tiasa Holdings BhdSUBUR.KL · MYL6904OO006
  480. Suburban Propane PartnersSPH · US8644821048
  481. Succeed Co9256.T · JP3316900004
  482. Success Dragon International Holdings1182.HK · BMG8551N1166
  483. Success Prime2496.TW · TW0002496007
  484. Success Transformer Corporation BhdSUCCESS.KL · MYL7207OO003
  485. Success Universe Group487.HK · BMG8550S1089
  486. Successmore Being PCLSCM.BK · TH9881010002
  487. Sudal Industries506003.BO · INE618D01015
  488. Sudarshan Chemical IndustriesSUDARSCHEM.NS · INE659A01023
  489. Sudarshan Colorants IndiaSUDARCOLOR.NS · INE492A01029
  490. Suditi Industries521113.BO · INE691D01012
  491. Sudmedica QuillotaSUDMEDICA.SN · CL0002855212
  492. Suedwestdeutsche SalzwerkeSSH.F · DE0007346603
  493. SuedzuckerSZU.DE · DE0007297004
  494. Suez Canal Bank SAECANA.CA · EGS60231C015
  495. Suez Canal Company for Technology Settling SAESCTS.CA · EGS740C1C010
  496. SUFA Technology Industry Co Ltd CNNC000777.SZ · CNE000000RW4
  497. Sufrin HoldingsSFRN.TA · IL0011815698
  498. Suga International Holdings912.HK · BMG8550G1042
  499. Sugai Chemical Industry Co4120.T · JP3396600003
  500. Sugal and Damani Share Brokers511654.BO · INE309D01011

עוד כלים וניתוחים

כלים חינמיים ונתוני שוק מ-Eulerpool.

מסנן מניות

סננו 20,000+ מניות ברחבי העולם על פני 1,000,000+ נקודות נתונים.

מעקב אחר עדכנים

עקוב אחרי קניות ומכירות של בעלי מניות בזמן אמת.

סופר משקיעים

עקוב אחר תיקי המשקיעים הגדולים ביותר בעולם

לוח השנה לדיבידנדים

תכנן הכנסה פסיבית עם תאריכי תשלום דיבידנד.

לוח שנה של רווחים

תאריכים ושעות של דוחות רבעוניים במבט אחד.

לוח שנה כלכלי

אירועים כלכליים והוצאות נתונים מ-200+ מדינות.

נתונים מאקרו

נתונים ומדדים מקרוכלכליים מפורטים לפי מדינה.

מעקב קונגרס

דיווחי STOCK Act מחברי הקונגרס האמריקאי

Fear & Greed Index

מדד סנטימנט השוק

מדד פחד וחמדנות קריפטו

מדד סנטימנט שוק הקריפטו

רעיונות

רשימות מניות שנבחרו לפי אסטרטגיה, אינדקס ומדינה.

סקטורים

מניות אחרונות ממוינות לפי תעשייה וסקטור.

מדינות

שווקי מניות וחברות מובילות לפי מדינה.

אסטרטגיה

אסטרטגיות השקעה מוכחות עם תשואות היסטוריות.

אינדקס

ביצועים והרכב של מדדי מניות ראשיים.

ETFs

יותר מ-9,000 קרנות ETF לפי ספק, סוג נכס ומדד.

קריפטו

מחירים חיים ושווי שוק של המטבעות המובילים.

סחורות

Gold, oil, gas, metals, agriculture and electricity prices.

מט"ח

שערי חליפין חיים לזוגות המטבעות העיקריים.

מילון מונחים

מילון בורסה מקיף למונחים פיננסיים ומניות

בלוג

חדשות, שותפויות והודעות על מוצרים