G R Infraprojects

G R Infraprojects CROIC

Novčani povrat na uloženi kapital (CROIC) tvrtke G R Infraprojects (GRINFRA.NS) na dan 18. lis 2026. iznosi −19,61 %. Prethodne godine Novčani povrat na uloženi kapital (CROIC) je iznosio −16,25 % — promjena od 20,72% (manji).

CROIC

−19,61 %

YoY

20,72%

Zadnje ažuriranje:

Novčani povrat na uloženi kapital (CROIC) tvrtke G R Infraprojects iznosi 2026 −19,61 % . Novčani povrat na uloženi kapital (CROIC) tvrtke G R Infraprojects iznosio je 2025 −16,25 % . Pada za 20,72% manji u odnosu na prethodnu godinu.

Povijest G R Infraprojects CROIC

  • 3 godine

  • 10 godina

  • 25 godina

  • Max

CROIC
Datum
CROIC
1. sij 2019.
−16,34 INR
1. sij 2020.
−8,97 INR
1. sij 2021.
−11,44 INR
1. sij 2022.
−2,66 INR
1. sij 2023.
−5,53 INR
1. sij 2024.
−14,99 INR
1. sij 2025.
−16,25 INR
1. sij 2026.
−19,61 INR
Povijest G R Infraprojects CROIC
GODINACROICYoY
−19,61 %+20,72%
−16,25 %+8,37%
−14,99 %+171,35%
−5,53 %+107,95%
−2,66 %−76,78%
−11,44 %+27,57%
−8,97 %−45,11%
−16,34 %−45,52%
−29,99 %−212,56%
26,65 %−10.235,29%
−0,26 %−95,82%
−6,30 %−75,02%
−25,21 %—

Pristupite ovim podacima putem Eulerpool API-ja

100.000 zahtjeva/mj. besplatno · bez kartice

G R Infraprojects Analiza dionica

Što radi G R Infraprojects? G R Infraprojects Ltd, headquartered in Udaipur, Rajasthan, operates in the Industrials sector with a focus on construction. The company employs 16,157 full-time staff and offers services in construction, operation and maintenance, and manufacturing and fabrication. Its principal civil construction projects include EPC, BOT, and HAM contracts for roads, railways, metro systems, airport runways, and optical fiber cable installations. The firm also engages in power transmission infrastructure. Key projects include multiple National Highway sections such as NH-16 and NH-85. G R Infraprojects je jedna od najpopularnijih tvrtki na Eulerpool.com.

Često postavljana pitanja o dionici G R Infraprojects

Novčani povrat na uloženi kapital (CROIC) tvrtke G R Infraprojects iznosi −19,61 % u 2026. godini.

Novčani povrat na uloženi kapital (CROIC) tvrtke G R Infraprojects se promijenio s −16,25 % na −19,61 %, što predstavlja promjenu od 20,72 %. Vrijednost je manji nego prethodne godine.

Na Eulerpool-u možete pronaći potpuni povijesni razvoj G R Infraprojects tvrtke Novčani povrat na uloženi kapital (CROIC) od 2006. – s godišnjim vrijednostima, grafikonima i detaljnim analizama.

CROIC mjeri povrat gotovine generiran na uloženom kapitalu. Za razliku od ROIC-a, koristi slobodni tok gotovine umjesto računovodstvenih dobitaka, što pruža čistiju mjeru profitabilnosti.

Dobra vrijednost za varira po branši i fazi razvoja. Na Eulerpool-u možete usporediti Novčani povrat na uloženi kapital (CROIC)s G R Infraprojects sa sličnim poduzećima u sektoru i prosječnom vrijednosti u industriji kako biste procijenili je li privlačna.

Za procjenu Novčani povrat na uloženi kapital (CROIC)s, bitno je usporediti ga s konkurentima u istoj branši i sektoru. Na Eulerpool-u možete pronaći izravne usporedbe s industrijom za Novčani povrat na uloženi kapital (CROIC).

Pristupite ovim podacima putem Eulerpool API-ja

100.000 zahtjeva/mj. besplatno · bez kartice

Profitabilnost — G R Infraprojects

Sve ključne metrike — G R Infraprojects